Balıkesir, Edremit, Burhaniye, Altınoluk, Ayvalık..
Altınova Daikin Kombi Servisi

Altınova Daikin Kombi Servisi

Altınova Daikin Kombi Servisi, kombilerle ısınan evlerin tasarruf sağlaması için bakım yaptırmanızı tavsiye etmektedir. Kombilerin sistemlerinde bir pompanın yardımıyla bir devir daim durumu söz konusu olmaktadır. Devir daim pompasının düzgün, disiplinli ve sağlıklı çalışabilmesi durumu için de en az üç radyatörün çalışabilir olması gerekmektedir. Önerilen de tamamıyla üç radyatördür.  Bazı odalarınız kapatılabilir fakat en az üç adet peteğin çalışabilir durumda olması gerekmektedir. Tasarruf için kombilerinizi kısmak yerine bu işlemleri uygulayabilirsiniz.

Kurumumuz aynı zamanda bulunduğunuz yerin merkezi sisteminden kombi sisteminize dönüş yapılmış olduğu zaman elinizde var olan radyatörlerin kullanımı içinde sizlere onay vermektedir. Fakat kullanılmadan önce peteklerin iç temizliği yapılması gerekir. Ayrıyeten tesisatınızın komple temizlenmesi söz konusudur. Bunun için de yetkili Altınova Daikin Kombi Servisimizden hizmetinizi alabilir ve servisimize danışabilirsiniz.

Kombilerinizin bakımlarını yaparken gaz ayarlarının da yapılması önem arz eder. Bakımlarımız esnasında petek ve kullanım suyunda kombiniz test edilmektedir. Eğer ki yanan alevin boyu standartların üzerindeyse gaz valfi üzerinden gaz ayarı yapılmalıdır.

ALTINOVA DAİKİN KOMBİ SERVİSİ GARANTİLİ!

Kombilerinizde garanti süresi minimum iki yıllıktır. Fakat Altınova Daikin Kombi Servisinden alacağınız hizmette olmadığını düşünmeyiniz. Firmamız tedavi ve bakım uyguladığı cihazlarınızı “garanti” kapsamı içine almaktadır.

Altınova Daikin Kombi Servisimizin personellerine COVID-19 tedbirlerini aktararak salgına karşın bilgilendirilmektedirler. Sizlerin daha güvenilir ve sağlıklı bir hizmet alması için elimizden geleni yapmaktayızdır.

ALTINOVA DAİKİN KOMBİ SERVİSİ İLETİŞİM ADRESLERİ İÇİN!

Değer verdiğimiz sizlerin, bizleri araması için Altınova Daikin Kombi Servisi’mizin kullandığı iletişim hattımız; 0530 403 91 79 – 0535 665 52 67’dir. Çeşitli olarak bir diğer iletişim kurabileceğiniz bir diğer çağrı ağımız ise www.enyetkiliservis.com web sitesi de olarak da internet üzerinde bulunmaktadır.

Hizmet Bölgelerimiz;

⦁ Altınova Merkez Mahallesi Daikin Kombi Servisi
⦁ Cumhuriyet Mahallesi Daikin Kombi Servisi
⦁ Hürriyet Mahallesi Daikin Kombi Servisi
⦁ Denizgören Mahallesi Daikin Kombi Servisi
⦁ Altınkent Mahallesi Daikin Kombi Servisi
⦁ Şehitlik Mahallesi Daikin Kombi Servisi
⦁ Fatih Mahallesi Daikin Kombi Servisi
⦁ Hersek Mahallesi Daikin Kombi Servisi

 

Balıkesir Servis
Balıkesir Servis

Teknik Servis Birimimizle Balıkesir tüm ilçelerinde sizlerleyiz. Balıkesir Klima Servisi, Balıkesir Beyaz eşya servisi hizmetlerinde bakım işlerinden onarım, arıza ve tamire, montajdan yer değiştirmeye kadar bir çok markada sizlere en iyi hizmeti en uygun fiyatlarla sağlıyoruz.

Related Posts
Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *

Call Now ButtonServisi Arayın