Register Now

Login

Lost Password

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Login

Register Now

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.Morbi adipiscing gravdio, sit amet suscipit risus ultrices eu.Fusce viverra neque at purus laoreet consequa.Vivamus vulputate posuere nisl quis consequat.

Altınova Siemens Servisi

Altınova Siemens Servisi

Altınova Siemens Servisi, Siemens markasını ürünlerini sizlerle buluşturuyor. Beyaz eşya ihtiyaçlarınızı sizler için karşılıyor ve cihazlarınızın uzun ömürlü olabilmesi için çaba sarf ediyor. Altınova Siemens Servisi, sizlere beyaz eşyalar hakkında servis yapmaktan memnuniyet ve gurur duyuyor! Eşyalarınızı uzun yıllar kullanabilmeniz için çalışıyor ve harika bir bakım, onarım imkânı sunuyor. Harika bir irtibat ile tecrübeli ekibimizi sizlerle buluşturmaktan gayet mutluyuz. Buluşturduğu bu eşyaların bakım ve onarımların garanti kapsamında olduğunu sizlere hatırlatalım.

ALTINOVA SİEMENS SERVİSİ

Altınova Siemens Servisi olarak bizler, sizlerle buluşturduğumuz tüm ürünlerin bilgileri hakkında bilgi sahibiyiz ve tecrübemiz çok fazladır. Klimalarınız hakkında yapılacak işlemleri ve hamleleri seçerek yapmaktayız. Cihazlarınızı harika ve güzel, işinde çok iyi olan profesyonel çalışanlarımıza emanet etmekteyiz. Emanet ederken de değerli, deneyimli ve uzman ekibimiz, müşteri ayrımı yapmayan çalışanlarımız her vakitte her yere araçla gitmektedir. Altını çizerek söylediğimiz gibi profesyonel ve uzman bir ekiptir. Sahaya adım atarken her zaman sizleri düşünmektedir. 7/24 sahada sizler için kalan ekibimiz, yaptığı uzman dokunuşlar ve nüanslarla cihazlarınızın bakım ve onarımlarını en başarılı olarak yapmaktadır.

Değerli müşterilerimiz unutmamalıdır ki cihazlarınız uzman, müşterilerini hiçbir zaman kayırmamaktadır. İşinde muhteşem, tecrübeli bir çalışma ekibinin tarafından incelenmektedir. Hiçbir şüpheniz olmasın!
Çalışma aşkımızın zirve yaptığı bu günlerde bizi havaya sokan ve çalışma aşkımızı ateşleyen kibrit, değerli müşterilerimiz, biz, sizler için yedi, yirmi dört kaliteli hizmet sunmaktayızdır. Bize emanet ettiğiniz eşyalar hakkında içiniz muhteşem bir şekilde rahat olmalıdır ve bizlere güvenmelisinizdir. Altınova Siemens Servisi’nin garanti kapsamında olan tüm cihazlarınızın günü ve saati fark etmeksizin her zaman kayıt formunu oluştururuz. Sahada olan ekiplerimizle ayağınıza kadar geliriz ve yaptığımız bu şeyden gocunmaz, sizleri mutlu görüp daha huzurlu ve iyi çalışabiliriz.

Sektör de öncü olan servisimiz, sizlerin gün içerisinde her saatte, her vakitte, her anda, her yerde hizmetinde olmaktan mutludur. Bizleri 7/24 arayabilirsiniz ve bize internet sitemizden ulaşabilirsiniz!

 

ALTINOVA SİEMENS SERVİSİ İLETİŞİM ADRESLERİ!

Değerli kullanıcılarımızın ve siz, değerli alıcılarımızın, sorunlarla karşılaşması durumunda Altınova Siemens Servisiyle iletişime geçmesi için gerekli olan numarayı paylaşalım, numara: 0530 403 91 79 – 0580 380 26 96 iken kolayca ulaşabileceğiniz bir diğer adresimizse www.enyetkiliservis.com web sitesi olmakla beraber bize sorununuzu bildirmeniz ve sorun hakkında küçücük de olsa bilgi vermeniz durumunda etkileşimde bulunduğumuz deneyimli personel ekibimiz sizler için yollara adım atacak ve işin peşine düşecektir.

Arıza / Düşünce Paylaş

WhatsAppdan Ulaşın