Balıkesir, Edremit, Burhaniye, Altınoluk, Ayvalık..

Burhaniye Klima Servis

Her marka klimanın bakımı, onarımı ve montajı güvencemiz altındadır. Burhaniye Klima Servisi ağımız ile klimanızın rutin bakımları için ekip talep edebilirsiniz. Her türlü montaj, bakım ve parça değişimleri için de doğru adrestesiniz.

Acil Durum Arıza Ekibi Hazır

Burhaniye Klima Servisi alt yapımız sayesinde özellikle sıcak havalarda sizi olumsuz etkileyecek klima arızalarında hızlı çözüm üretebilmekteyiz. Talebinizle birlikte tamir sürecimizi başlatıyor ve klimanız için uzman ekibimizi hızlı bir şekilde yönlendiriyoruz.

Montaj ve Bakım

Her markanın klimasının montajını ve periyodik bakımlarını Burhaniye Klima Servisi ekiplerimiz yapabilmektedir. Parça değişimlerinde ise taktığımız parçalar belirli süreler çerçevesinde garanti kapsamımız altında olup müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir.

Elektrik Tasarrufu Sağlayın

Her elektronik beyaz eşyada olduğu gibi klimaların da periyodik bakımlarını, zamanı geçirmeden yaptırmakta fayda var. Bakımları yapılmayan klimalarda zaman içerisinde performans düşer. Performansın düşmesiyle daha fazla elektrik sarfiyatı yapan klimanız hem aşırı elektrik akımdan etkilenebilir hem de elektrik faturalarınızı artırabilir.

Klima denince ilk akla gelen öncü Burhaniye Klima Servisi ağımız ile kapınızda.

Balıkesir Servis
Balıkesir Servis

Teknik Servis Birimimizle Balıkesir tüm ilçelerinde sizlerleyiz. Balıkesir Klima Servisi, Balıkesir Beyaz eşya servisi hizmetlerinde bakım işlerinden onarım, arıza ve tamire, montajdan yer değiştirmeye kadar bir çok markada sizlere en iyi hizmeti en uygun fiyatlarla sağlıyoruz.

Related Posts
Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *

Call Now ButtonServisi Arayın