Register Now

Login

Lost Password

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Login

Register Now

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.Morbi adipiscing gravdio, sit amet suscipit risus ultrices eu.Fusce viverra neque at purus laoreet consequa.Vivamus vulputate posuere nisl quis consequat.

Burhaniye Klima Servis

Her marka klimanın bakımı, onarımı ve montajı güvencemiz altındadır. Burhaniye Klima Servisi ağımız ile klimanızın rutin bakımları için ekip talep edebilirsiniz. Her türlü montaj, bakım ve parça değişimleri için de doğru adrestesiniz.

Acil Durum Arıza Ekibi Hazır

Burhaniye Klima Servisi alt yapımız sayesinde özellikle sıcak havalarda sizi olumsuz etkileyecek klima arızalarında hızlı çözüm üretebilmekteyiz. Talebinizle birlikte tamir sürecimizi başlatıyor ve klimanız için uzman ekibimizi hızlı bir şekilde yönlendiriyoruz.

Montaj ve Bakım

Her markanın klimasının montajını ve periyodik bakımlarını Burhaniye Klima Servisi ekiplerimiz yapabilmektedir. Parça değişimlerinde ise taktığımız parçalar belirli süreler çerçevesinde garanti kapsamımız altında olup müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir.

Elektrik Tasarrufu Sağlayın

Her elektronik beyaz eşyada olduğu gibi klimaların da periyodik bakımlarını, zamanı geçirmeden yaptırmakta fayda var. Bakımları yapılmayan klimalarda zaman içerisinde performans düşer. Performansın düşmesiyle daha fazla elektrik sarfiyatı yapan klimanız hem aşırı elektrik akımdan etkilenebilir hem de elektrik faturalarınızı artırabilir.

Klima denince ilk akla gelen öncü Burhaniye Klima Servisi ağımız ile kapınızda.

Arıza / Düşünce Paylaş

WhatsAppdan Ulaşın