Balıkesir, Edremit, Burhaniye, Altınoluk, Ayvalık..
Çiftlikköy Alarko Kombi Servisi

Çiftlikköy Alarko Kombi Servisi

Çiftlikköy Alarko Kombi Servisi, ısıtma cihazları üzerine ihtisaslı bir servistir.

Servisimiz, ivedilikle başvurulan bir servistir. Kurumumuzun ilçe çapındaki güvenilir hizmetleri bilinmektedir.

Kombileriniz doğalgazın da yanı sıra LPG ile çalışmaktadır. Ayrıca su, gaz ve ateş ile de çalıştığı için bu elementlerin bir arada bulunması hayli ciddi bir durumdur. Buna binaen de kombinize lütfen el sürmeyiniz. Kombinizin bakımını yetkili servis sağlayıcınız olan Çiftlikköy Alarko Kombi Servisi firmamıza yaptırınız. Kurumumuz kombilerin genellikle açık alanlara monte edilmediği gibi montaj işlemleri için konmuş kurallara ve şartnamelere de uyarak hareket etmektedir. Mevcut olan tüm bu kurallar gibi cihazınız kontrol altına alınarak hizmete tabii olur. Isıtma cihazlarının en çok kullanımı ve faydası olan kombilerin bakımlarının kesinlikle yetkili servislerce yapılması gerekmektedir.

Genellikle kombilerin, 100-120 m2 daireler için belirlemiş olan 17-20 bin kcal/h kapasitesinden başlayarak, gücü de ısıtılacak alanın boyutuna göre artmaktadır. Bundan dolayı kombilerinizin ömrü Sanayi Bakanlığımızca 15 yıl olarak belirlenmiştir. Bu belirlenen süre ise ekonomik olaraktır. Fakat bakımsız kaldığı taktirde klimalar 5. yılını görmekte zorlanmaktadırlar.

Garantili Alarko Kombi Servisi

Kullanımı ev halkından herhangi birinin de çalıştırabileceği derece kolay olan kombiniz şayet ki arızalanırsa servis ekibimizle irtibata geçebilirsiniz. Gün içinde 7/24 çağrı hattımız açıktır.

Çiftlikköy Alarko Kombi Servisi, personellerini, müşterilerinin daha steril bir hizmet alması için bilgilendirmektedir. Isıtma cihazlarınız kurumumuzca “garanti kapsamı” içinde yer almaktadır.

Çiftlikköy Alarko Kombi Servisi İletişim

Değer verdiğimiz sizlerin, bizleri araması için Çiftlikköy Alarko Kombi Servisi’mizin kullandığı iletişim hattımız; 0530 403 91 79 – 0535 665 52 67’dir. Çeşitli olarak bir diğer iletişim kurabileceğiniz bir diğer çağrı ağımız ise www.enyetkiliservis.com web sitesi de olarak da internet üzerinde bulunmaktadır. Bizlere diğer web sitemizden de ulaşmak için tıklayınız.

  • Sahil Mahallesi Alarko Kombi Servisi
  • 500 Evler Mahallesi Alarko Kombi Servisi
  • Çiftlik Mahallesi Alarko Kombi Servisi
  • Mehmet Akif Ersoy Mahallesi Alarko Kombi Servisi
  • Siteler Mahallesi Alarko Kombi Servisi
  • Sultaniye Mahallesi Alarko Kombi Servisi
  • Taşköprü Merkez Mahallesi Alarko Kombi Servisi
  • Taşköprü Yeni Mahallesi Alarko Kombi Servisi

 

 

Balıkesir Servis
Balıkesir Servis

Teknik Servis Birimimizle Balıkesir tüm ilçelerinde sizlerleyiz. Balıkesir Klima Servisi, Balıkesir Beyaz eşya servisi hizmetlerinde bakım işlerinden onarım, arıza ve tamire, montajdan yer değiştirmeye kadar bir çok markada sizlere en iyi hizmeti en uygun fiyatlarla sağlıyoruz.

Related Posts
Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *

Call Now ButtonServisi Arayın