Balıkesir, Edremit, Burhaniye, Altınoluk, Ayvalık..
Çiftlikköy Arçelik Kombi Servisi

Çiftlikköy Arçelik Kombi Servisi

Çiftlikköy Arçelik Kombi Servisi, periyodik kombi bakımlarınızı yapmaktadır.

Çiftlikköy Arçelik Teknik Servisi, kombiler üzerine ihtisas yapmış elemanları ve teknisyenleri müşterilerimiz için hizmete hazır bir şekilde beklemektedir.

ÇİFTLİKKÖY ARÇELİK KOMBİ SERVİSİ GARANTİLİ!

Çiftlikköy Arçelik Teknik Servisi olarak, kombilerin su sızdırma tetkikler ve kirlilik tetkiklerinin yanı sıra emniyet kontrolünü de yapmaktayızdır.

Çiftlikköy Arçelik Kombi Servisimiz, bünyesindeki personelleri, pandemi sebebiyle daha fazla bilgilendirmektedir.

Kombi bakımları için çağırdığınız servisimiz öncelikli olarak size bilgilendirme yapmaktadır. Ardından da kombinizin kapaklarına dokunmadan sıcak su ve kalorifer tesisatınızın ısıtma testinin tabi tutulmasıyla işleminize devam etmekteyizdir. Bu sayede de verimlilik tetkiki yapmaktayızdır. Hermetik kombilerde genellikle fan çalışma durumları tetkik edilir ve bacalar temizlenir. Eğer ki atık gazı baca yoluyla ayan eski tip bir kombiye sahip iseniz bu kombinin limit değerli tetkik edilmektedir. Ek parçalarda oluşabilen oksitlerin temizlenmesi zorunluluktur. Kombinizdeki kritik güvenlik malzemeleri ve diğer aksamlar da dikkatle tetkikten geçirilmelidir. Eğer bir sorunla karşılaşılırsa size bilgilendirme yapılmaktadır. Bu tür hususlarda kullanıcıların izni var ise kombi sökülmeden olay yerinde müdahaleler gerçekleşmektedir. Eğer kombinizin sökülmeksizin giderilmeyecek bir arızası var ise yine size danışılarak, onay alınarak hareket edilmekte ve kombiniz sökülmektedir.

Kombinizin sıcak su ve kalorifer yanma tetkikleri sağlanır, su sızdırmazlık kontrolleri gözden geçirilir. Kombinizin tozlanma kontrolü de sağlanır ve gerekli bir işlem görülürse kombiniz temizlenir. Kombinizin genleşme tankından fan kontrollerine kadar her alanına bakılır ve kombiniz size sorunsuz bir biçimde teslim edilir. Bakımlarınızı bu şekilde yapmaktayızdır.

ÇİFTLİKKÖY ARÇELİK KOMBİ SERVİSİ İLETİŞİM ADRESLERİ İÇİN!

Çiftlikköy Arçelik Kombi Servisi ulaşmanız için kullandığımız iletişim hatları; 0530 403 91 79 – 0535 665 52 67 numaralarıdır.  Bir diğer iletişim adresimiz de www.enyetkiliservis.com web sitesidir.

Hizmet Bölgelerimiz;

  • Sahil Mahallesi Arçelik Kombi Servisi
  • 500 Evler Mahallesi Arçelik Kombi Servisi
  • Çiftlik Mahallesi Arçelik Kombi Servisi
  • Mehmet Akif Ersoy Mahallesi Arçelik Kombi Servisi
  • Siteler Mahallesi Arçelik Kombi Servisi
  • Sultaniye Mahallesi Arçelik Kombi Servisi
  • Taşköprü Merkez Mahallesi Arçelik Kombi Servisi
  • Taşköprü Yeni Mahallesi Arçelik Kombi Servisi
Balıkesir Servis
Balıkesir Servis

Teknik Servis Birimimizle Balıkesir tüm ilçelerinde sizlerleyiz. Balıkesir Klima Servisi, Balıkesir Beyaz eşya servisi hizmetlerinde bakım işlerinden onarım, arıza ve tamire, montajdan yer değiştirmeye kadar bir çok markada sizlere en iyi hizmeti en uygun fiyatlarla sağlıyoruz.

Related Posts
Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *

Call Now ButtonServisi Arayın