Register Now

Login

Lost Password

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Login

Register Now

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.Morbi adipiscing gravdio, sit amet suscipit risus ultrices eu.Fusce viverra neque at purus laoreet consequa.Vivamus vulputate posuere nisl quis consequat.

Çiftlikköy Daikin Kombi Servisi

Çiftlikköy Daikin Kombi Servisi

Çiftlikköy Daikin Kombi Servisi, ısıtma cihazları üzerine ihtisas sahibi olmuş bir yetkili servistir. Eğitimli bir servis takımına sahip olmakla beraber ekibimizin tecrübesi de sonsuzdur.

Her mevsim başlarında kombinizin düzenli bir şekilde bakımları yapılmalıdır. Fakat bu periyodik bakımlar aksatılmamalıdır. Soğuk havalarda konforlu ve güzel bir kış geçirebilmeniz için kombilerinizin bakımlarını yaptırmanızı tavsiye ederiz. Ayrıca firmamız onarım ve kurulum hizmetleri de vermektedir.

Kombi bakımlarınızın kış aylarına giriş yapılmadan önce düzenli olarak kombi ve doğalgaz çevresince yaptırmanız önemlilik arz etmektedir. Kombilerinizin sorun çıkarmadan, uzun bir ömre sahip olarak çalışması ve kalitesinin yıllar boyunca koruması için bakımların neler olduğu hakkında da bilgiler edinmeniz önemlidir.  Düzenli bakımlar kombinizi dört dörtlük bir şekilde çalıştıracaktır. Özellikle kış mevsimlerinde de bakımların daha mühim olması vesilesiyle de daha yoğun bir temizliğe girişilmesi gereklidir. Kombilerinizin ve peteklerinizin bakımlarının yapılması beklenildiği kalitede eşyanızın uzun ömre sahip olmasını sağlamaktadır. %30’a varan tasarruf sağlamakta olan kombi bakımları için müşterilerimize garanti de tanımaktayızdır.

ÇİFTLİKKÖY DAİKİN KOMBİ SERVİSİ GÜVENİLİR HİZMET

Isıtma cihazlarınız kurumumuzca her zaman “garanti kapsamı” içinde yer almakta ve değerlendirilmektedir.

Çiftlikköy Daikin Teknik Servisi, personellerini, müşterilerinin daha sterilize bir hizmet alması için bilinçlendirmekte ve bilgilendirmektedir.

Kombinizi aldığınız zamanki yüksek verim, konfor ve performansı sağlamak için bakımlar çok önemlidir. Bakım yaptırmaz iseniz kombi servisleriyle onarım için uzun süre görüşeceksinizdir. Fakat yılda iki defa yaptırılan bakım ile evinizi sadece iki kez ziyarete edecek ve sizleri uzun yıllar konforlu ve verimli bir kombi kullanımı ile baş başa bırakacağız.

ÇİFTLİKKÖY DAİKİN SERVİSİ İLETİŞİM ADRESLERİ İÇİN!

Çiftlikköy Daikin Kombi Servisi telefon numaraları; 0530 403 91 79 – 0535 665 52 67’dir. İnternet üzerinden iletişim sağlamak isteyen kullanıcılarımız için de www.enyetkiliservis.com web sitemiz 7/24 açıktır.

Hizmet Bölgelerimiz;

  • Sahil Mahallesi Daikin Kombi Servisi
  • 500 Evler Mahallesi Daikin Kombi Servisi
  • Çiftlik Mahallesi Daikin Kombi Servisi
  • Mehmet Akif Ersoy Mahallesi Daikin Kombi Servisi
  • Siteler Mahallesi Daikin Kombi Servisi
  • Sultaniye Mahallesi Daikin Kombi Servisi
  • Taşköprü Merkez Mahallesi Daikin Kombi Servisi
  • Taşköprü Yeni Mahallesi Daikin Kombi Servisi

 

 

Arıza / Düşünce Paylaş

WhatsAppdan Ulaşın