Balıkesir, Edremit, Burhaniye, Altınoluk, Ayvalık..
Çınarcık Protherm Kombi Servisi

Çınarcık Protherm Kombi Servisi

Çınarcık Protherm Kombi Servisi, kombilerinizin servis sağlayıcısı olarak görevine devam etmektedir. Biz Çınarcık Protherm Teknik Servisi, olarak dikkatli bakım ve onarımlar yapmaktayızdır ki müşterilerimiz mağdur olmasın.

ÇINARCIK PROTHERM KOMBİ SERVİSİ

Çınarcık Protherm Servisi, tüm cihazlarınızın hizmetini verdikten sonra 1 yıllık olarak “garanti kapsamı” içinde değerlendirmeye alıyor. Çınarcık Protherm Kombi Servisimiz, 7/24 iletişim ağına sahip bir servistir.

Kombilerinizin baca montajlarınızı da yapmaktayızdır. Kombilerinizin özelliklerine uygun olarak baca yapıları farklı olabilmektedir. Her bir kombinin yanında 50 ila 100 cm arasında özel baca seti yer almaktadır. Kombinizin monte yeriyle baca çıkış yeri arasındaki mesafe fazla olur ise standartlara uygun olarak ek baca borusu kullanılması zorunludur. Kombilerinizin özelliklerine göre de baca uzunluğu kolayca ayarlanabilmektedir. Baca bağlantı hizmetlerinde, gaz dağıtım şirketleri tarafından belirlenmekte olan şartlara uygun işlemler ihtiva etmekteyizdir. Kombi baca bağlantı boruları da mutlaka çelik olmak zorundadır. Güvenlik açısından da sorun oluşturmaması için kombinizin baca sistemlerini mümkün olduğunca kısa tutmaya yani monte yerini bahsettiğimiz doneye göre seçmeye özen göstermekteyizdir. Gereğinde de uzun olan baca bağlantılarına, gaz dağıtım şirketleri onay vermeyecektir. Doğalgazı da açmayacaktır. Doğalgaz işin içinde olduğu için büyük tehlikeler oluşabilir. Gaz ile birlikte kombinizin içinde ateş yandığı için kombinizin işlemlerini ihtiva edecek firmanın bizim gibi yetkili olması gerektir. Sağlık sorunlarının yanı sıra ekonomik sorunlarla da karşılaşmamak için işlemlerinizi servisimize yaptırabilirsiniz.

ÇINARCIK PROTHERM KOMBİ SERVİSİ İLETİŞİM ADRESLERİ İÇİN!

Çağrı merkezimize ulaşmak için 0530 403 91 79 – 0535 665 52 67 numaralarını arayabilirsiniz. Çınarcık Protherm Kombi Servisi internet sitesi de www.enyetkiliservis.com web sitesidir.

Hizmet Bölgelerimiz;

 • Harmanlar Mahallesi Protherm Kombi Servisi
 • Taşliman Mahallesi Protherm Kombi Servisi
 • Atakent Mahallesi Protherm Kombi Servisi
 • Çamlık Mahallesi Protherm Kombi Servisi
 • Cumhuriyet Mahallesi Protherm Kombi Servisi
 • Karpuzdere Mahallesi Protherm Kombi Servisi
 • Liman Mahallesi Protherm Kombi Servisi
 • Hürriyet Mahallesi Protherm Kombi Servisi
 • Hasanbaba Mahallesi Protherm Kombi Servisi
 • Aliye Hanım Mahallesi Protherm Kombi Servisi
 • Karşıyaka Mahallesi Protherm Kombi Servisi
 • İstiklal Mahallesi Protherm Kombi Servisi

 

Balıkesir Servis
Balıkesir Servis

Teknik Servis Birimimizle Balıkesir tüm ilçelerinde sizlerleyiz. Balıkesir Klima Servisi, Balıkesir Beyaz eşya servisi hizmetlerinde bakım işlerinden onarım, arıza ve tamire, montajdan yer değiştirmeye kadar bir çok markada sizlere en iyi hizmeti en uygun fiyatlarla sağlıyoruz.

Related Posts
Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *

Call Now ButtonServisi Arayın