Register Now

Login

Lost Password

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Login

Register Now

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.Morbi adipiscing gravdio, sit amet suscipit risus ultrices eu.Fusce viverra neque at purus laoreet consequa.Vivamus vulputate posuere nisl quis consequat.

Edremit Ankastre Servisi

Edremit Ankastre Servisi konusunda hizmet veren firmamız yıllardır profesyonel, kaliteli ve çözüm odaklı çalışmalarını sürdürmektedir. Bölgenin en büyük servis ağına sahip olan ve Ankastre konusunda tüm markalara hizmet sağlayan tek firmadır. Edremit Ankastre Servisi ile ilgili detaylı bilgileri iletişim adresimizden sizler için 7 gün 24 saat çalışan müşteri temsilcilerimize ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Profesyonel Ankastre Servisi

Tüm markalara profesyonel olarak destek sağlayan firmamız aynı zamanda cihazlarınıza garantide sunmaktadır. Garanti kapsamı altında kullanılan orjinal ürünlerimiz ile herhangi bir sorun oluştuğunda teknik birimimiz tekrardan sizi ziyaret ederek servis işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Edremit Ankastre Servisi

Edremit Ankastre servisi ile ilgili günün her saati telefon üzerinden veya online olarak teknik destek talebi oluşturabilirsiniz. Aynı zamanda acil destek ihtiyaçlarınız için bölgede en yakın teknik ekibimiz sizi ziyaret etmektedir. Tamamen müşteri odaklı çalışan teknik ekibimiz ürünlerin daha sağlıklı ve uzun ömürlü kullanılması konusunda sizi ücretsiz olarak bilgilendirmektedir. Böylelikle var olan cihazlarınız ile çok daha uzun ömürlerle kullanabilirsiniz.

Edremit Ankastre servisi ile ilgili tüm sunduğumuz hizmetlerde özel servis olarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Garanti kapsamı altındaki cihazlarınız için sahip olduğu markanın yetkili servisi ile çalışmanız gerektiğini unutmayınız. Sadece Edremit değil, Balıkesir ve diğer tüm bölgelerde Ankastre, Klima, Kombi ve Beyaz Eşya konularında da profesyonel olarak destek sağlamaktayız. Tüm merak ettiklerinizi bizi arayarak cevaplandırabilirsiniz.

Edremit Arçelik Servisi başta olmak üzere ülkemizde satışı gerçekleştirilen tüm ürünlere orjinal yedek parçaları ile kaliteli hizmet sunmaktayız. Aynı zamanda tüm ürünlerin en ufak yedek parçalarına kadar depomuzda bulunmaktadır. Bu yüzden herhangi bir parça bekleme süresi geçmeden anında teknik destek hizmeti verilmektedir.

Arıza / Düşünce Paylaş

WhatsAppdan Ulaşın