Balıkesir, Edremit, Burhaniye, Altınoluk, Ayvalık..
Esenköy Daikin Kombi Servisi

Esenköy Daikin Kombi Servisi

Esenköy Daikin Kombi Servisi, bireysel ısınma özgürlüğünü sağlamakta olan kombilerinizi bakım ve onarım işlemleri için servisimizi tercih ediniz. Yetkili ve sertifikalı bir servisizdir.

Servisimiz bakımlarınızın nasıl olması gerektiği hakkında sizleri bilgilendirir ve işlemleri sizlerin gözetiminde yapar. İşlem kağıdına bakarak, gözlemlerinizle eşleştirerek tetkik sağlamanız mümkündür. Yaptığımız bütün işlemler şeffaf bir şekildedir. Müşterilerimizi en iyi hizmeti alması için elimizden geleni yapmaktayızdır. Bunu içindir ki bütün işlemleriniz steril bir şekilde yapılırken aynı zamanda sizlerin haklarını korumak adına tüm işlem gören cihazlarınızı bir yıllık garanti kapsamıyla değerlendiriyoruz.

Kombilerinizin peteklerinden fanlarına kadar işlemlerini gerçekleştirmekteyizdir. Kombi bakımınızı yaparken radyatörlerinizden başlamaktayızdır. Burada dikkat edilmesi gerekli olan husus ise ısıtma hattının ve kombinin üzerinden tetkik edilen suyun basınç derecesidir. Su basınçlı olmalıdır ki hava ya da su dışarı çıkmasın. Her radyatör kontörlünden sonra mutlak olarak su basıncı tetkiki sağlanmalıdır. Büyük bir yarar sağlar. Hava yapan radyatörler mütemadiyen basınç oranlarını son derece yükseltmektedir. Bu yükseltme de maalesef ki servis ekibinin işini güçleştirmektedir. Bunun için sistemli olarak bu şekilde ilerlemekteyizdir.

ESENKÖY DAİKİN KOMBİ SERVİSİ GÜVENİLİR

Esenköy Daikin Kombi Servisi, kaliteli ve iyi imkanlarla müşterilerine her zaman kaliteli hizmetler vermektedir. Esenköy Daikin Kombi Servisimiz, personellerini, müşterilerinin daha güvenilir bir hizmet alması için bilgilendirmektedir. Esenköy Daikin Kombi Servisi, kurumsal hizmetlerine devam ettiği pandemi döneminde müşterilerinin güvenilir bir şekilde hizmet alabilmesi için tüm sağlık koşullarına uyarak hareket etmektedir. Herhangi bir soruna mahal vermemek için tüm ekip çalışanlarımız bilinçlendirilmekte ve bilgilendirilmektedir.

ESENKÖY DAİKİN KOMBİ SERVİSİ İLETİŞİM ADRESLERİ İÇİN!

Esenköy Daikin Servisi’mizin müşterilerimiz ulaşması için kullandığı iletişim hattı; 0530 403 91 79 – 0535 665 52 67’dir. Detaylı olarak daha fazla destek almak için faydalanabileceğiniz iletişim hattımız www.enyetkiliservis.com’dur. 7/24 iletişim adresimizi arayabilir ve sorunlarınızdan bahsederek, sorunlarınızın çözüme ulaşması için destek alabilirsiniz.

Hizmet Bölgelerimiz;

 • Liman Mahallesi Daikin Kombi Servisi
  • Aliye Hanım Mahallesi Daikin Kombi Servisi
  • Kocadere Mahallesi Daikin Kombi Servisi
  • Koru Mahallesi Daikin Kombi Servisi
  •Çalıca Köyü Daikin Kombi Servisi
  • Şenköy Mahallesi Daikin Kombi Servisi
Balıkesir Servis
Balıkesir Servis

Teknik Servis Birimimizle Balıkesir tüm ilçelerinde sizlerleyiz. Balıkesir Klima Servisi, Balıkesir Beyaz eşya servisi hizmetlerinde bakım işlerinden onarım, arıza ve tamire, montajdan yer değiştirmeye kadar bir çok markada sizlere en iyi hizmeti en uygun fiyatlarla sağlıyoruz.

Related Posts
Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *

Call Now ButtonServisi Arayın