Balıkesir, Edremit, Burhaniye, Altınoluk, Ayvalık..
Esenköy Protherm Kombi Servisi

Esenköy Protherm Kombi Servisi

Esenköy Protherm Kombi Servisi, petek temizliği ve petek bakım paketi sunmaktadır. Cihaz bakımı, onarımı ve kurulumu gibi işlemleri yapan Esenköy Protherm Teknik Servisi, kullanıcı haklarınızı koruyarak ve gözetebilerek hizmet vermektedir.

Müşteri odaklı çalışma planlarımızın arasındadır. Geniş bir hizmet ağına sahip olarak, müşterilerimizin memnuniyeti bizleri son derece motive etmektedir. İşletmemizi arayabilecek alabileceğiniz randevular sonrasında sizler ile görüşmeler sağlıyoruz. Kombinizi inceleyerek hangi alanlarda bozukluğu olduğunu tespit etmekteyizdir. Müşterilerimizin eşyalarına, ürünlerine ve evlerine zarar vermeden hem de kısa sürede tamirleri gerçekleştirebilecek ısınma düzeninizin eski haline dönebilmesi için çalışmalar yürütmekteyizdir. Ayrıca da sizlere her zaman yüksek performanslı ve uygun fiyatlı hizmetler sunmaktayızdır. Kalitemizi de bu şekilde tescillemekteyizdir.

ESENKÖY PROTHERM KOMBİ SERVİSİ GÜVENİLİR

Esenköy Protherm Teknik Servisi, kullanıcı odaklı çalışmaktadır. Servisimizden aldığınız hizmetlerin garanti adı altında yer aldığını unutmayınız. Bir yıllık garanti vermekteyizdir. Esenköy Protherm Kombi Servisimiz, içinde barındırdığı uzman personelleri pandemi ile alakalı olarak bilinçlendirmiştir.

Kombinizin ana gövdesinde bir sorunla karşılaşabilir, termostat ve diğer arızalarla karşı karşıya gelebilir ve petek içi temizliğinizin sağlanmamış olduğu fark edebilirsiniz. Bu tür problemlerin yapılan kontroller sonucu şekillenerek ortaya çıkartılması mümkündür. Problemlerinizin tespiti için de kombi bakımlarını öneriyoruz. Bahsettiğimiz arızalar belki kombi kartındaki sorunlardan belki de gaz vanası sorunlarından gerçekleşmektedir. Bunların tespiti için bakım yaptırmalısınız. Arızaların baş gösterip sizlerin günlük hayatını aksatacağı bir durumla karşı karşıya gelmemek için onarıma ihtiyaç duymadan bakım yaptırmalısınız. Aynı zamanda bu bakımları da bizim gibi yetkili bir servise bildirmeniz sizler için daha doğru olur. Firmamız her konuda size yardımcı olacaktır.

ESENKÖY PROTHERM KOMBİ SERVİSİ İLETİŞİM ADRESLERİ

Değer verdiğimiz sizlerin, bizleri araması için Esenköy Protherm Kombi Servisi kullandığı iletişim hattımız; 0530 403 91 79 – 0535 665 52 67’dir. www.enyetkiliservis.com web adresimizde bir diğer irtibat ağımızdır.

Hizmet Bölgelerimiz;

  • Liman Mahallesi Protherm Kombi Servisi
  • Aliye Hanım Mahallesi Protherm Kombi Servisi
  • Kocadere Mahallesi Protherm Kombi Servisi
  • Koru Mahallesi Protherm Kombi Servisi
  • Çalıca Köyü Protherm Kombi Servisi
  • Şenköy Mahallesi Protherm Kombi Servisi

 

Balıkesir Servis
Balıkesir Servis

Teknik Servis Birimimizle Balıkesir tüm ilçelerinde sizlerleyiz. Balıkesir Klima Servisi, Balıkesir Beyaz eşya servisi hizmetlerinde bakım işlerinden onarım, arıza ve tamire, montajdan yer değiştirmeye kadar bir çok markada sizlere en iyi hizmeti en uygun fiyatlarla sağlıyoruz.

Related Posts
Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *

Call Now ButtonServisi Arayın