Register Now

Login

Lost Password

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Login

Register Now

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.Morbi adipiscing gravdio, sit amet suscipit risus ultrices eu.Fusce viverra neque at purus laoreet consequa.Vivamus vulputate posuere nisl quis consequat.

Subaşı Regal Servisi

Subaşı Regal Servisi

Subaşı Regal Servisi olarak ekiplerimiz sizlere ilçemizde en iyi hizmeti vermektedir. Regal markasına ait bütün cihazlarınızı aynı gün içinde servisle buluşturarak ihtiyaçlarını anında gidermekteyiz. Ekibimiz sizlere ilçemizde Regal markasına ait bütün bakım ve onarım işlemlerini getirmekteyiz. Regal markasının kullanımı bu bölgede oldukça fazladır. İstediğiniz her zaman bizlere ulaşım sağlayabileceğinizi unutmayınız. Bölgemizde bu servis işlerini halledebilecek servis ekiplerine ulaşımınız zor olduğundan sizlere 7/24 hizmet vermek için fazla sayıda ekip aracıyla hizmet sağlamaktayız. İstenilen ve arzu edilen bütün servis işlemlerini sizlere vermekteyiz. Regal markasına ait cihazların servis işlemleri yani bakım ve onarım ihtiyaçları uzman kişiler tarafından titizlik ve önem gerektirmektedir. Ekibimiz bu sorunları tamamen tecrübeli uzman personellerle beraber yerine getirmektedir.

 

Subaşı Regal Servisi

Subaşı Regal Servisi olarak gerek Yalova genelinde gerek İlçemizde Regal markasına ait bütün cihazlara aynı gün içinde servis işlemlerini sağlamaktayız. Gerekli tüm işlemleri istisnasız yapan ekibimiz sizlerin memnuniyeti için daima hazır haldedir. Sizlere en hızlı hizmetimizden yararlanmanız için bölgemizde çok fazla sayıda ekip aracıyla gezmekteyiz. Çıkan arıza sonucu bizlere ulaşım sağladığınız da alınan adrese en yakın servis aracını yönlendirmekteyiz. Bizler bu durumlarla çok fazla karşılaştığımız için amaçlanan her zaman ilk müdahalede arızayı belirleyip konumunda servis işlemlerini yapmaktadır. Bundan ötürü ekibimiz alanında uzmanlaşmış teknisyenlerle beraber tam donanımlı ekipmanlarla hizmet vermektedir. Sizlerin arzuları ve istekleri doğrultusunda cihazlarınızın tamiri yapılmaktadır.

 

Regal markasına ait cihazların servis ücretleri de çoğu servis hizmetlerinde sizleri mağduriyetle sonuçlandırmaktadır. Subaşı Regal Servisi sizleri düşünerek yapılan servis ücretlerinin tamamını garanti kapsamı altında yapmaktadır. Bu sizlerin tasarruflu bir şekilde servis hizmetlerinden yararlanmanızı sağlayacaktır. Bizler her vakit sizlerin memnuniyeti için çalışmaktayız. Bizlere günün herhangi bir saati ulaşım sağlayıp istediğiniz her yere hizmet vermekteyiz. İlçemizde bu genişlikte hizmet veren tek teknik servis ekibiyiz.

 

ULAŞIN SERVİSTEN YARARLANIN

Subaşı Regal Servisi ekibimize 0530 403 91 79 – 0850 380 26 96 numarasından ulaşabilirsiniz. Yahut www.enyetkiliservis.com adresinden talep oluşturmanız mümkün. İstediğiniz her zaman ilçemizde istediğiniz her konut ve mekana hizmet vermekteyiz. Arayın hizmetimizden yararlanın.

Arıza / Düşünce Paylaş

WhatsAppdan Ulaşın