Register Now

Login

Lost Password

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Login

Register Now

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.Morbi adipiscing gravdio, sit amet suscipit risus ultrices eu.Fusce viverra neque at purus laoreet consequa.Vivamus vulputate posuere nisl quis consequat.

Altınoluk Arçelik Servisi

Altınoluk Arçelik Servisi

Buzdolabı, kurutma makinesi, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, klima, kombi,  derin dondurucular, ve diğer Arçelik ürünleriniz ile ilgili her tür servis işlemlerinde en iyi hizmeti alabilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Profesyonel çalışanlarımız ile gerekli servis, bakım, onarım gibi sorunlara çözüm bulmaktayız. Ürünlerinizde ektin çözümü Altınoluk Arçelik servisi firmamızdan sağlayabilirsiniz. Alanında uzman olan servis merkezimiz sayesinde, kesin çözüme kavuşulmaktadır.

Olası bir problem ile karşılaşıldığında bakım, onarım, yedek parça gibi ihtiyacınız olan tüm hizmeti adresinize gelerek karşılayabilmekteyiz. Adresinizde yapılması mümkün olmayan durumlarda merkezimizde yapılmakta ve en kısa sürede teslim edilmektedir. Yapılan tüm işlemlerde kusursuz iş çıkarmaktayız. Arçelik markası adı altında bulunan beyaz eşyaların kullanımı giderek artmaktadır. Gerek sağlamlığı, gerek kullanışlı olması tüketicilerin dikkatini çekmektedir.  En çok tercih edilen Arçelik markası ürünler her evde yerini almaktadır. Zamana meydan okuyarak çalışan ürünler, ömürleri tükendiğinde ya da arıza verdiğine servisimizi arayıp, destek alabilirsiniz.  Ürünleriniz için gereken tamir, bakım, yedek parça hizmetini vererek ürünlerinizi geri kazandırmaktayız. Arçelik markasını taşıyan her modelde, beyaz eşyalar, klima, kombi, ve diğer küçük ev aletleri ile ilgili tüm arıza bakım gibi sorunlarda zamanında gerekli müdahaleyi yaparak, bu ürünleri tekrar kullanılabilir hale getiriyoruz. Altınoluk Arçelik servisi olarak verdiğimiz hizmeti en iyi şekilde yerine getirebilmekteyiz. Servisimiz aynı gün hizmet vererek cihazınıza en hızlı şekilde kavuşmanızı sağlar.

Altınoluk Arçelik Servisi için En Doğru Adres

Kimi ürünler uzun ömürlü olsa da bazen bozulabiliyor. Bu gibi durumlarda servisimizden teknik destek alabilirsiniz. Sizlere güvenilir hizmeti sunmaktayız. Ürünlerin özelliğini yitirmesine izin vermemek için yedek parçalarda tamamen orijinal ürünler kullanmaktayız. Klima, kombi gibi ürünler içinde gereken bakım ve onarımda sizlerleyiz. Düzenli bakım yaptırarak hem sağlığınızı, hem de ürününüzü güvence altına alabilirsiniz. Bu nedenle gerekli çalışmalar için bizi arayıp gereken hizmeti en iyi şekilde alabilirsiniz.  Özellikle mevsim geçişlerinde yaptıracağınız bakım ve onarımlarda kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Altınoluk Arçelik servisi, kombi ve klimalarınızın için gereken tüm bakım, onarım ve yedek parça gereksinimlerini uygun fiyatlardan karşılamaktadır. Kombi, klimalar gerekli işlemlerden geçerek eskisi gibi performans ağlayabilecektir. Sağlıklı ve uzun ömürlü ürünler için servisimizden destek almayı unutmayınız.

ALTINOLUK BAŞTA OLMAK ÜZERE BALIKESİR GENELİ BEYAZ EŞYA SERVİSİ HİZMETLERİ İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ. HEMEN ŞİMDİ 0530 403 91 79 NUMARALI TELEFONDAN BİZE ULAŞIN!

Servis Hizmetlerimiz

  • Altınoluk Arçelik Buzdolabı Servisi
  • Altınoluk Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi
  • Altınoluk Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi
  • Altınoluk Arçelik Klima Servisi
  • Altınoluk Arçelik Kombi Servisi

 

Arıza / Düşünce Paylaş

WhatsAppdan Ulaşın