Balıkesir, Edremit, Burhaniye, Altınoluk, Ayvalık..

Klima Servisi

Klima cihazlarınızdaki teknik arıza her ne olursa olsun teknik servis firmamızdan en doğru hizmeti alırsınız. Soğutmayan veya ısıtmayan her marka klima için kalıcı çözümlerle servis sağlarız. Teknik servis birimlerimiz içinde markaya özel teknisyenlerle hizmet sağlarız. Balıkesir ve Yalova bölgesinde klima tamir onarım ve periyodik bakım servisine ihtiyacınız varsa 0850 888 75 86 bizlere günün her saate kolayca ulaşabilirsiniz.

Klima Servisi

Klima işlerinizde merkez bölge servisi olarak en yaygın hizmeti sağlıyoruz. beklemeden en hızlı teknik desteği en uygun fiyatlarla alın. Balıkesir Dalyan, Erdek, Susurluk, Bandırma, Edremit, Ayvalık, tüm semt ve mahallelerde servis verilmektedir. Yalova ili için Esenköy, Altınova, Çiftlikköy, Çınarcık, Subaşı, Termal ve Armutlu.

Klima Servis ekibimiz sizlere aynı gün içerisinde hızlı hizmet sağlıyor. Bizi şimdi arayın bir kaç saat içerisinde size en yakın ekibimiz adresinizde olsun. Klimalar yaz dönemleri geldiğinde en sık kullandığımız teknolojik cihazlardır. Klima Servisi olarak yaşamı kolaylaştıran, ortamı havalandıran ve bizleri yazın sıcağından koruyan klimalar için tüm gerekli desteği firmamız vermektedir. İstanbul başta olmak üzere, Kocaeli, Balıkesir ve illerinde şu an için servis vermekteyiz. Diğer illerde ise klima servislerinde çözüm ortaklarımız ile çalışmaktayız.

Klima Servislerinde Karşılaşılan En Sık Sorunlar

Firmamız bugüne kadar binlerce kez klima servisi hizmeti vermiş olup aynı hızla ülke genelinde bir çok şehirde hizmet vermektedir. Gitmiş olduğumuz servis işlerinde müşterilerimizin en sık karşılaştığı belli başlı sorunlar vardır. Bunlardan bahsetmek gerekirse bizim firma olarak önceliğimiz bakımı yapılmayan, periyodik bakımı eksik olan klimalardaki peteklerin, filtrelerin temizlenmemesi nedeni ile oluşan sorundur. Hem kışın ısınmanıza engel olabileceği gibi yaz aylarında da serinletme özelliğini aza indirmektedir. Bunun dışında klima fanları ile sorunlar bir sonraki derecede en sık denk gelinen sorunlardır. İç ünite ve dış üniter fanlarından herhangi birisinde arı yaşanması durumunda klimanızdan faydalanma şansınız düşecektir. Yine bir çok servis hizmetinde klima soğutuyor ama ısıtmıyor olduğu gibi yada klima ısıtıyor ama soğutmuyor sorunları görülmektedir.

En Yetkili Klima Servisi

Klimalar sıradan ve basit elektrikli cihazlar değillerdir. Az ve yetersiz klima bilgisine sahip olup cihaz onarımı yapmak hem uygun değil hemde tehlikelidir. Aslında çok basit bir müdahale edilebilecek ve hemen kullanıma devam edeceğiniz klima yanlış ellerde onarım ve arıza girilmesi durumunda belki bir daha kullanamayacağınız duruma düşebilir. Bizler kadrolarımızda daima seçici teknisyen ekipler bulundurmakta ve ülkemizde en çok kullanılan klima markalarında tam hakimeye sahip, gerekli eğitimi almış personeller ile çalışmaktayız. Firmamız size klima servisi için geldiğinde öncelikli amacı cihazı yerinden sökmeden gerekli tüm onarımı yapıp hemen kullanabilir hale getirmektir. Çok büyük çaplı klima sorunlarında merkez servise getirilmektedir.

Klima Servis, Bakım Onarım ve Tamirat İşleri

Bize klima servisi için başvuran müşterilerimiz telefonda yaşadığı sorun ve problem hakkında anlayabildiği kadar bilgi vermesi gerekmektedir. Bünyemizde bakım, montaj ve arıza işleri ile ilgili ayrı ayrı profesyonel ekipler bulunmaktadır. Doğru bilgi vermeniz neticesinde size özel tam profesyonel mobil servis ekibimiz adresinize yönlendirilecektir. Bizlerden klima cihazlarınız için her türlü hizmeti alabileceğinizi unutmamalısınız. Bakım ve servis dışında yaz dönemlerinde klima yerinin değiştirilmesi talepleride bizlere yoğun olarak gelmektedir. En ekonomik fiyat avantajları ile klima yer değişimi yapmakta ve bunun yanında firmamızdan klima gazı dolumuda talep edebilirsiniz.

Bir çok ilde servis birimlerimizle tam profesyonel servis hizmetleri sizleri bekliyor. Klima servisi için günün tüm saatlerinde bizleri arayabilirisiniz.

Servisi Arayın