Register Now

Login

Lost Password

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Login

Register Now

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.Morbi adipiscing gravdio, sit amet suscipit risus ultrices eu.Fusce viverra neque at purus laoreet consequa.Vivamus vulputate posuere nisl quis consequat.

Beyaz Eşya Servisi

Beyaz Eşya Servisi

Yaşam alanlarımızda en çok ihtiyaç duyduğumuz cihazlardır beyaz eşyalar. Beyaz Eşya Servisi işlerimizde en çok özen gösterdiğimiz detay cihazınızı hemen kullanabileceğiniz şekilde gerekli işlemleri yapıp teslim etmektir. Eğer enyetkiliservis.com‘u arayıp talepte bulunduysanız size gelen mobil servis ekibimiz beyz eşyanızı yerinden kaldırmadan bulunduğu yerde gerekli müdahaleyi yapıp bir an önce tekrar kullanılabilir hale getirmektir. 

[call_to_action title=”Profesyonel Beyaz Eşya Servisi” message=”Beyaz eşyalarda marka model farketmesizin en yetkili uzmanlarla aynı gün servis hizmeti veriyoruz. Hemen arayın en yakında bulunan enyetkiliservis ekibimiz adresinize gelsin!” button_label=”Servis İste!” button_link=”/iletisim/” button_target=”_self” _fw_coder=”aggressive” __fw_editor_shortcodes_id=”382d13c8d5cb3bb253620e3af21a6192″][/call_to_action][divider style=”{‹²›ruler_type‹²›:‹²›space‹²›,‹²›space‹²›:{‹²›height‹²›:‹²›20‹²›}}” _array_keys=”{‹²›style‹²›:‹²›style‹²›}” _fw_coder=”aggressive” __fw_editor_shortcodes_id=”9bc28c6a86c440c3901365acc869f862″][/divider]

Beyaz Eşya Yetkili Servis Hizmetleri

Tüm beyaz eşya markaları için geçerli olan tek bir şey vardır. Kesinlikle cihazlarda onarım, tamir ve bakım için uzman dışı müdahalede bulunulmaması gerekmektedir. Uzmanlığı olmayan birinin beyaz eşya servis hizmeti vermesi kesinlikle düşünülemezdir. Elektrikle çalışan bu tür cihazlar hem insan sağlığı açısından olumsuz neticeler doğurabilir. Bunun yanısıra yanlış yapılacak bir işlem neticesinde bir daha ürününüzü kullanamayabilirisiniz. Firmamız bünyesinde görev yapan tüm teknik, mekanik, bakım ve montaj personelleri gerekli tüm yetkinliğe, beceriye ve eğitme sahip teknisyen kadrolarından oluşmaktadır. Beyaz eşyaların yeni çıkan tüm modellerinde olsun, yada eski tip modeller olsun personellerimiz sürekli hizmet içi eğitime tabi tutulmaktadır. Sıfır hata ile müşterilerimize yıllarca hizmet vermekte olup mutlu müşteri sayımızı günden güne artırmaktayız. 

Beyaz Eşya Teknik Servis Sorunları

Beyaz eşya sınıfına giren buzdolapları, çamaşır makineleri, bulaşık makineleri, kombi, fırınlar ürün sahibinden kaynaklı hataların, arızların en sık yaşandığı cihazlardır. Gitmiş olduğumuz bir çok servis sorununda yanlış kullanımdan kaynaklı basit hatalar olduğu görülmektedir. Bunlara basit örnekler vermek gerekirse; buzdolabı derece ayarlarının yanlış ayarlanması, kapısının açık unutulması, çamaşır makinelerinde fazla çamaşır doldurulması, yıkanan ürün ceplerinde metal eşya unutulması, kombilerde periyodik bakım yaptırılmaması, peteklerin temizlenmemesi, hava alımı yapılmaması gibi sıralayacağımız çok basit hatalardır. Almış olduğunuz her ne tür beyaz eşya modeli olursa olsun öncelikle yapılması gereken kullanım klavuzunun detaylı olarak incelenmesi, okunması olmalıdır. Bu sizlere hem daha uzun ömürlü kullanım hemde Beyaz Eşya Servisi ile çok az hatta hiç bir şekilde karşılaşmamanıza neden olacaktır. 

Beyaz Eşya Servis Talepleri

Beyaz eşya servislerinde servis talebi açmanız için yapmanız gereken uzun uzadıya bir prosedür bulunmamaktadır. İletişim sayfamızdaki servis numaralarından hemen ekibimizi arayıp hangi beyaz eşya modelinde sorun yaşadığınızı, yaşadığınız sorunun kısa açıklamasını ve bulunduğunuz konumu, adresinizi vermeniz yeterli olacaktır. Firmamız sizlere aynı gün beyaz eşya servisi verebilmesi için daha çok öğlen ve öğle öncesi saatlerde bizlerle irtibat kurmanız gerekmektedir. 

WhatsAppdan Ulaşın