Register Now

Login

Lost Password

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Login

Register Now

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.Morbi adipiscing gravdio, sit amet suscipit risus ultrices eu.Fusce viverra neque at purus laoreet consequa.Vivamus vulputate posuere nisl quis consequat.

Altınova Arçelik Servisi

Altınova Arçelik Servisi

Altınova Arçelik Servisi, müşterileri için hizmet standartlarını zirve çıkartan Altınova Arçelik Servisi’miz, güzide bölgemizde servis sağlayıcılığını üstlenmektedir. Elektronik eşyalarınızın bakım ve onarımını üstlenen Altınova Arçelik Servisi’miz, sizler için ter dökmektedir. Daha uzun ömürlü elektronik cihaz kullanımı için sizlere kaliteli hizmet veriyor. Sizler için ter döküyor ve bundan hiçbir zaman gocunmuyoruz. Altınova Arçelik Servisi, makul ve uygun ücretlendirme ile garanti kapsamındaki cihazlarınızın bakım ve onarımına talip oluyor. Cihazlarınızın tecrübeli ve uzman ekibimizin ellerine emanet olduğunu belirtelim. Cihazlarınızı bu yetenekli ve kaliteli ekibimize teslim edebilir ve güvenebilirsiniz. 7/24 iletişim imkan ile sizlere hizmet vermekteyizdir.

ALTINOVA ARÇELİK SERVİSİ

Altınova Arçelik Servisi ekibi, aklı başında olan biricik personelleri ile kurumsal çalışmalarını sürdürüyor. Attığı adımları uzman, profesyonel ve dürüst teknik ekibiyle harmanlıyor. Çevresel faktörler ele alındığı zaman uygun fiyatlandırma konusunda Altınova Arçelik Servisimize güvenebilirsiniz. Dürüst servisimiz sektörde öncü adımlarıyla diğer firmalara örnek oluyor. Diğer firmalar gibi müşterilerimizden tuttuğumuzu asla ve kata kopartmamaktayız. Onları mağdur da etmemekteyiz. Müşterilerimizin memnuniyetini en yüksek noktaya çıkarmak için çok ama çok çalışıyoruz.

Çalışma zevki zirve üst noktaya çıkan Altınova Arçelik Servisi, müşterilerine 7/24 iletişim imkânı sunarken değer verdiği dürüst ve yetenekli teknik ekibi ve aynı şekilde dürüst ve yetenekli ekip asistanlarıyla kullanacağınız tüm Arçelik markalı elektronik cihazlar hakkında yüksek bilgi veriyor. Yedi günün yirmi dört saati irtibat hattında yorulmadan kalan ve her mahalle ve köye ayak basan ekibimiz, müşterilerimizi mağdur etmemek için canla ve başla daima koşturmaktadır.

Piyasanın ve sektörün öncüsü, Altınova Arçelik Servisimiz ve yetenekli biricik profesyonellerimiz tam teçhizat ile sizleri karşılamakta ve kaliteli hizmetiyle cihazlarınıza karşı uyguladığı teknik ve muhteşem dokunuşlarıyla sizlerin gönlünde taht kuruyor ve memnuniyetinizi ayyuka çıkartıyor. Unutmayınız ki cihazlarınız garanti kapsamındadır.

 

ALTINOVA ARÇELİK SERVİSİ İLETİŞİM ADRESLERİ!

Altınova Arçelik Serivisimiz, değerli müşterilerimizin araması için kullandığımız iletişim hattımız 0530 403 91 79 – 0580 380 26 96 iken kolayca ulaşabileceğiniz web adresimiz de www.enyetkiliservis.com web sitesi olarak kayıtlardadır. Bizlere sorun veya isteğiniz hakkında küçük bilgi vermeniz dahilinde ekiplerimiz sizler için yola koyulacaktır.

Arıza / Düşünce Paylaş

WhatsAppdan Ulaşın