Register Now

Login

Lost Password

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Login

Register Now

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.Morbi adipiscing gravdio, sit amet suscipit risus ultrices eu.Fusce viverra neque at purus laoreet consequa.Vivamus vulputate posuere nisl quis consequat.

Bandırma Beyaz Eşya Servisi

Beyaz eşya servisi ile ilgili tüm marka ve modellerde özel servis hizmeti sağlamaktayız. Bandırma Beyaz eşya servisi konusunda bölgede en çok tercih edilen özel servis olmanın mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz. Bunun nedeni, yıllardır Bandırma Beyaz Eşya Servisi konusunda sağlamış olduğumuz tüm hizmetlerde öncelikli olarak müşteri memnuniyeti odaklı ilerlemekteyiz. Bu yüzden firmamız Bandırma ve bölgesinde kulaktan kulağa büyüme dediğimiz pazarlama şekli ile büyümektedir.

7 gün 24 saat çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Beyaz eşya servisi konusunda merak ettiklerinizi müşteri temsilcilerimize ulaşarak dile getirebilirsiniz. Bandırma beyaz eşya servisi ile ilgili müşteri temsilcilerimiz 7 gün 24 saat boyunca özel çağrı merkezimizde hizmet vermektedir. Hizmetimizden memnun kalmadığınız takdirde tekrardan ücretsiz olarak teknik ekibimiz sizi ziyaret ederek sorunlarınızı dinlemektedir. Bandırma’da yaşayan ve herhangi bir beyaz eşya ile ilgili sıkıntı çeken herkes bizi dakikalar içerisinde arayabilir ve hemen destek alabilir.

Beyaz eşya ürünlerinin fazla olmasından dolayı, internet sitemizde herhangi bir servis ücreti bulunmamaktadır. Kullandığınız hangi üründe sorun varsa, müşteri temsilcilerimizi arayarak tahmini servis ücreti alabilirsiniz. En Yetkili Servis, Bandırma beyaz eşya ile ilgili konularda sizlere hizmet vermekten mutluluk duyar.

Beyaz eşya konusunda en uygun fiyatlı servis hizmeti

Bandırma’da yakından rekabet ettiğimiz tüm beyaz eşya servisleri ile ilgili yaptığımız dönemsel fiyat araştırmalarına göre, sizlere en uygun servis ücretini sunmaktayız. Bandırma beyaz eşya servisi ile ilgili bugün bizi arayarak detaylı fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bununla birlikte genel olarak bölgede buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kombi, klima ve benzer ürünler ağırlıklı servislerimiz daha çok bulunmaktadır. Hangi markayı kullanıyorsanız kullanın hemen bizi arayın ve size yardımcı olalım.

Arıza / Düşünce Paylaş

WhatsAppdan Ulaşın