Register Now

Login

Lost Password

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Login

Register Now

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.Morbi adipiscing gravdio, sit amet suscipit risus ultrices eu.Fusce viverra neque at purus laoreet consequa.Vivamus vulputate posuere nisl quis consequat.

Dursunbey Vestel Servisi

Balıkesir Dursunbey ilçemizde Beyaz eşya arızları için sizlere uzun zamandır en sağlıklı ve hızlı servis çözümlerini üretmekteyiz. Dursunbey Vestel Servisi için alanından en iyi ekipler ve teknisyenler ile destek olmakta cihazlarınızdan en iyi performansı almanız için gerekli her çalışmayı yapmaktayız. Balıkesir Vestel Servisi için bir çok ilçede yaygın olan servis ağımızdan sizlerden dilediğiniz faydalanabilirsiniz. Dursunbey Vestel Servis hizmetleri için bizlere 0545 323 91 79 nolu servis numaramızdan ulaşınız.

Balıkesir Vestel Servisi

Dursunbey Vestel Servisi Hizmet Alanlarımız

İlçemizde herhangi bir semt kısıtlamamız bulunmamakta olup her mahallede ve semtten bizlere yılın hergünü ulaşabilir ve talepte bulunabilirsiniz. Dursunbey Vestel Servisi hizmetlerimizde klima serileri, beyaz eşya gruplarının tümünde uzman teknisyenlerimizle en kaliteli işçiliği sunmaktayız.

Dursunbey de Hangi Ürünlerde Vestel Servisi Sunmaktayız?

Balıkesir Beyaz eşya servisi işlerinden klima bakımı ve arıza onarıma kadar tüm Vestel ürünlerine ehliyetli ve yetenekli servis birimlerimiz bulunmaktadır. Sizleri mağdur etmeden amacımız kısa sürede ürününüzü tekrar kullanmanızdır. Balıkesir Klima Servisi için klima uzmanları sadece bu alanda hizmet verirken diğer ürün gruplarında  da ayrı personellerimiz sizlere hizmet vermektedir. Aşağıda yer alan tüm gruplarda Dursunbey Vestel Servisi desteğimiz 365 gün bulunmaktadır.

  • Dursunbey Vestel Beyaz Eşya Servisi
  • Dursunbey Vestel Buzdolabı Servisi
  • Dursunbey Vestel çamaşır Makinesi Servisi
  • Dursunbey Vestel Bulaşık Makinesi Servisi
  • Dursunbey Vestel Ankastre Servisi
  • Dursunbey Vestel Fırın Servisi
  • Dursunbey Vestel Klima Servisi

Arıza / Düşünce Paylaş

WhatsAppdan Ulaşın