Register Now

Login

Lost Password

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Login

Register Now

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.Morbi adipiscing gravdio, sit amet suscipit risus ultrices eu.Fusce viverra neque at purus laoreet consequa.Vivamus vulputate posuere nisl quis consequat.

Akçay Vestel Servisi

Akçay da her gün sizlere en hızlı ve seri biçimde servis desteği sunan tek fimayız. Akçay Vestel Servisi ihtiyacınız oluştuğu anda vakit kaybetmeden çağrı merkezimize ulaşın size en yakın konumda bulunan servis ekibimizi hemen adresinize gönderelim. Balıkesir Vestel Servisi işlerinde uygun fiyatı ve nitelikli servis hizmeti ile öne çıkan firmamıza  0545 323 91 79 nolu telefon numarasından istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Balıkesir Vestel Servisi

Akçay Vestel Servisi Hizmet Alanlarımız

Evlerde oldukça fazla kullanımı bulunsada Vestel Markasının firmamız işyerleri, ofisler, mağazalar dahil her alanda kullanılan ürünleri için sizlere servis göndermektedirAkçay Vestel Servisi ekiplerimiz cihaz model ve serisi ister yeni yada eski olsun sizlere en yüksek performans verecek şeklde işlem yapacaktır.

Akçay de Hangi Ürünlerde Vestel Servisi Sunmaktayız?

Balıkesir Beyaz eşya servisi işlerinden klima bakımı ve arıza onarıma kadar tüm Vestel ürünlerine ehliyetli ve yetenekli servis birimlerimiz bulunmaktadır. Sizleri mağdur etmeden amacımız kısa sürede ürününüzü tekrar kullanmanızdır. Balıkesir Klima Servisi için klima uzmanları sadece bu alanda hizmet verirken diğer ürün gruplarında  da ayrı personellerimiz sizlere hizmet vermektedir. Aşağıda yer alan tüm gruplarda Akçay Vestel Servisi desteğimiz 365 gün bulunmaktadır.

  • Akçay Vestel Beyaz Eşya Servisi
  • Akçay Vestel Buzdolabı Servisi
  • Akçay Vestel çamaşır Makinesi Servisi
  • Akçay Vestel Bulaşık Makinesi Servisi
  • Akçay Vestel Ankastre Servisi
  • Akçay Vestel Fırın Servisi
  • Akçay Vestel Klima Servisi

Arıza / Düşünce Paylaş

WhatsAppdan Ulaşın