Register Now

Login

Lost Password

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Login

Register Now

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.Morbi adipiscing gravdio, sit amet suscipit risus ultrices eu.Fusce viverra neque at purus laoreet consequa.Vivamus vulputate posuere nisl quis consequat.

Altıeylül Vestel Servisi

Vestel ürünlerinde sizlere Balıkesir genelinde servis desteği veren firmamızdan bakım onarım ve arıza hizmetleri alabilirsiniz. Altıeylül Vestel Servisi için belirli günlerde bölgede ekiplerimizde teknik arıza sorunları mobil servisimiz bulunmakta olup bakım, montaj ve diğer hizmetler içinde telefonla ulaşarak servis günlerini öğrenebilirsiniz. Balıkesir beyaz eşya servisi işlerinde bir çok markada geniş bir servis ağı bulunan firmamız tüm yıl boyunca aktif şekilde kadroları ile sizlerledir.

Balıkesir Vestel Servisi

Uzman Altıeylül Vestel Servisi Hizmetleri

Vestel ürünleri teknolojisi, kalitesi ve dayanıklılığı ile ülkemizde oldukça fazla talep gören markaların başında yer almaktadır. Vestel Beyaz Eşya da olduğu gibi Klima modellerinde de evlerimizde en sık tercih ettiğimiz cihazlardır. Balıkesir Vestel Servisi olarak yaygın ve geniş servis ağımız, donanılı araçlarımız, tecrübeli ve ehliyetli uzman teknisyenlerimiz eşliğinde sizlere destek veriyoruz. Cihazlarda günden gün değişen teknolojiye sürekli ayak uyduruyor ve yakından takip ediyoruz. Basit benzer hatalardan en ciddi cihaz arızlarına kadar Altıeylül Vestel Servisi olarak sizlere en iyisini sunuyoruz.

Altıeylül Vestel Servisi Birimleri

  • Altıeylül Vestel Servisi
  • Altıeylül Vestel Beyaz Eşya Servisi
  • Altıeylül Vestel Klima Servisi
  • Altıeylül Vestel Çamaşır Makinesi Servisi
  • Altıeylül Vestel Buzdolabı Servisi
  • Altıeylül Vestel Ankastre Servisi
  • Altıeylül Vestel Fırın Servisi

 

Arıza / Düşünce Paylaş

WhatsAppdan Ulaşın