Register Now

Login

Lost Password

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Login

Register Now

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.Morbi adipiscing gravdio, sit amet suscipit risus ultrices eu.Fusce viverra neque at purus laoreet consequa.Vivamus vulputate posuere nisl quis consequat.

Altınova Alarko Kombi Servisi

Altınova Alarko Kombi Servisi

Altınova Alarko Kombi Servisi, kombili bir evin tasarruf sağlaması için bakım yaptırmanızı tavsiye etmektedir. Kombinizin siteminde bir pompanın yardımı vesilesiyle bir devir daim söz konusu olmaktadır. Devir daim pompasının sağlıklı çalışabilmesi için de en az üç radyatörün çalışabilir olması gereklidir. Önerilen tam olarak budur: “üç radyatör”. Bazı odalar kapatılabilir fakat en az üç adet peteğin çalışabilir olması gereklidir. Tasarruf için kısmak yerine bu işlemi uygulayabilirsiniz. Servisimiz aynı zamanda bulunduğunuz ortamın merkezi sisteminden de kombine sistemine dönüş yapıldığı zaman elinizde var olan radyatörlerin kullanımı içinde onay vermektedir. Fakat kullanılmadan önce radyatörlerinizin iç temizliği yapılmadır. Ayrıca ek olarak tesisatınızın da komple temizlenmesi durumu söz konusudur. Bunun için yetkili Altınova Alarko Kombi Servisimize, danışabilir ve hizmetinizi alabilirsiniz.

Garantili Altınova Alarko Kombi Servisi

Kombilerinizde garanti süresi minimum iki yıllıktır. Fakat Altınova Alarko Servisinden alacağınız hizmette olmadığını düşünmeyiniz. Firmamız tedavi ve bakım uyguladığı cihazlarınızı “garanti” kapsamı içine almaktadır.

Altınova Alarko Kombi Servisimiz personellerini, müşterilerinin daha steril bir hizmet alması için COVID-19 nedeniyle gelen salgına karşın bilgilendirilmektedirler.

Kombilerinize her altı ayda bir yetkili servisimizi çağırarak bakım yaptırabilirsiniz. Sertifikaya sahip ve merkez firmanın yetkili kıldığı bir servis sağlayıcısıyızdır. Ayrıca temizlik ve baca çekiş tetkikleri içinde servisimizden hizmet alabilirsiniz. Servisimizle 7/24 iletişime geçme imkanınız vardır.

Altınova Alarko servisi

Alarko Servisi İletişim

Değer verdiğimiz sizlerin, bizleri araması için Altınova Alarko Kombi Servisi’mizin kullandığı iletişim hattımız; 0530 403 91 79 – 0535 665 52 67’dir. Çeşitli olarak bir diğer iletişim kurabileceğiniz bir diğer çağrı ağımız ise www.enyetkiliservis.com web sitesi de olarak da internet üzerinde bulunmaktadır. Diğer web sitemizden bizlere ulaşabilmek için tıklayınız.

Hizmet Bölgelerimiz;

⦁ Altınova Merkez Mahallesi Alarko Kombi Servisi
⦁ Cumhuriyet Mahallesi Alarko Kombi Servisi
⦁ Hürriyet Mahallesi Alarko Kombi Servisi
⦁ Denizgören Mahallesi Alarko Kombi Servisi
⦁ Altınkent Mahallesi Alarko Kombi Servisi
⦁ Şehitlik Mahallesi Alarko Kombi Servisi
⦁ Fatih Mahallesi Alarko Kombi Servisi
⦁ Hersek Mahallesi Alarko Kombi Servisi

 

Arıza / Düşünce Paylaş

WhatsAppdan Ulaşın