Register Now

Login

Lost Password

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Login

Register Now

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.Morbi adipiscing gravdio, sit amet suscipit risus ultrices eu.Fusce viverra neque at purus laoreet consequa.Vivamus vulputate posuere nisl quis consequat.

Esenköy Kombi Servisi

Esenköy Kombi Servisi

Tecrübe sahibi olan uzmanlar, kombilerde yılda en az bir kez bakım ihtiyacının olduğunu belirtmektedir. Bakım yaptırmak hem kombiniz için olacak hem de sizlere oldukça fazla maliyetli arızaya neden olacak sorunları önlemek amaçlı yaptırılmalıdır. Kesinlikle soğuk kış aylarında tasarrufu bire bir sağlayacaktır. Esenköy Kombi Servisi ekibimizle irtibata geçerek kombilerinize düzenli bakım yaptırabilirsiniz.

 

ESENKÖY KOMBİ SERVİSİ

Firmamız adına yapılan kombi servislerinde uzman personellerimiz tarafından müdahale edilmektedir. Tecrübesi bulunmayan kişiler tarafından yapılan bakımlar ve onarımlar sonucunda ortaya görmek istemeyeceğimiz sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Servisimiz bütün ekipmanları ve uzman ekipleriyle beraber tüm gerekli işlemleri uygulayarak hizmet sunmaktadır.

 

Bütün yılın her günü Esenköy ilçesinde kombi servisi hizmetinden yararlanabilirsiniz hemde enyetkiliservis ayrıcalığıyla. İş alanları ve evler için ise çeşitli servis hizmetlerimiz bulunmaktadır. Bize ulaşmanız şartıyla bölgenize yakın olan servis ekibimizi sizlere göndermekteyiz.

esenköy kombi bakımı

KOMBİ BAKIMLARINIZI GECİKTİRMEYİN

Soğuk kış aylarını rahat ve konforlu geçirmek için kombi servisini asla geciktirmeyin. Kombilerinizin bakım ve onarımlarını servis hizmetimizden yararlanarak karşılayabilirsiniz. Esenköy Kombi Servisi ekibiyle sizlere sunduğumuz çalışmalarımızın hepsi garanti adı altındadır. Kombi servisimizi hem bakım hem onarım için tercih edebilirsiniz. Onarım ve bakım sonrası arıza çıkma şansını sıfıra indirerek, rahat kullanımınız için bütün gerekli hamleler yapılmaktadır.

Sistem dışı hatalarda ekibimiz uzman ve tam donanımlı kişilerle müdahale etmektedir. Uzman olmayan kişiler tarafından yapılan müdahaleler yeni arızalar çıkarması kaçınılmazdır. Esenköy Kombi Servisi ekibimizin uzmanlarıyla yapılan müdahaleler daha geçerli sayılmaktadır.

esenköy kombi tamiri

KOMBİ BAKIMINDA NELER YAPILIR?

Kombi bakımında ilk işlem olarak iç sistem üniteleri kontrol edilir ve denenir. Ardından titizlikle temizlenir. Elektrik sorunu yaşanmışsa eğer yaşanılan akşamlık ve baca kontrolünden geçirilir. Genleşme incelenir ve basınç seviyesi ayarlanır. Bu yapılan işlemler sayesinde soğuk kış aylarında full kullanılan kombide bile doğal gaz faturalarında ki düşüşü siz değerli müşterilerimizde fark edeceksiniz. Esenköy Kombi Servisi ile kombinize bakım yaptırarak bir üst seviyeye geçmiş olacaksınız.

 

AYNI GÜN KOMBİ SERVİSİ

Bizlere 0530 403 91 79 no’lu telefon numarasıyla ulaşan müşterilerimize Esenköy’de hangi ilçe ya da semtte olursa olsunlar bizlere dileği her vakitte ulaşabilirler. İl genelinde bir fazla servis aracımızla hizmet sağlamaktayız. Servis talebi açmak çok basit. Gereken tek şey yaşadığınız sorun veya bakım istiyorsanız bakım hakkında küçük bir bilgilendirme yapmanızdır. Son olarak telefon operatörümüze tam adres verdiğiniz andan itibaren sizlere hizmet vermeye başlayacağız.

Arıza / Düşünce Paylaş

WhatsAppdan Ulaşın