Register Now

Login

Lost Password

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Login

Register Now

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.Morbi adipiscing gravdio, sit amet suscipit risus ultrices eu.Fusce viverra neque at purus laoreet consequa.Vivamus vulputate posuere nisl quis consequat.

Çiftlikköy Beko Servisi

Çiftlikköy Beko Servisi

Çiftlikköy Beko Servis, Koç Holding bünyesinde etkinlik gösteren beyaz eşya ve elektronik Beko’nun hizmetini sizlere Çiftlikköy’de sunmaktadır. Çiftlikköy Beko Servisi, içinde barındırmaya özen gösterdiği, modern toplumun son dönemlerde çok kullandığı cihazları sizlere sunmaktadır. Değerli müşterilerine açtığı kapıda; buzdolabı, çamaşır makineleri, derin dondurucular, bulaşık makineleri, fırınlar, klima gibi ürünlerin, sizlerin, siz, değerli müşterilerin hayatını kolaylaştıran aletlerin her türlü bakım ve onarımı yapmakta ve bu işleri yaparken takındığı güler yüzlü tavırla, müşterilerinin karşısında onurlu ve gururlu bir şekilde ayakta durmaktadır.

 

ÇİFTLİKKÖY BEKO SERVİS

Çiftlikköy Beko Servisi olarak bizler, sattığımız ürünler hakkında bilgi sahibi olmayı, onlar hakkında yapılacak işlemleri belirlemeyi değerli çalışanlarımıza emanet etmekteyiz. Emanet ettiğimiz bu konu dahilinde ekibimiz, deneyimli, bilgili, müşteri ayrımı yapmayan, profesyonel ve uzman bir ekiptir. 7/24 sahada kalan ekibimiz, yaptığı dokunuşlar ve nüanslarla cihazlarınızın bakım ve onarımlarını en doğru şekilde yapmaktadır.

Unutmayınız ki cihazlarınız deneyimli, bilgili, müşterilerini kayırmayan, profesyonel ve uzman bir ekibin elinden geçmektedir. Hiçbir şüphenizin kalmaması bizim için çok önemlidir. Artan teknolojik ihtiyaçlar Maslow’un hiyerarşisinde de bahsettiği gibidir. Bireyin kendini mutlu etmesi çok önemlidir. Dikkat çektiğimiz bu konunun güzel yanı ise biz işlemlerini yaptığımız sizlerin, mutlu olduğunu gördüğümüzde mutlu olmaktayız. Bu çok önemli bir nokta, çok önemli bir çizgidir.

Çalışma aşkımızı ateşleyen bu anlatıdan sonra, değerli müşterilerimiz ki alıcılarımız da dahildir, biz sizler için 7/24 hizmet sunmaktayızdır. Garanti kapsamında olan tüm cihazlarınızın günü ve saati fark etmeksizin kaydını oluşturur ve sahadan olan ekiplerimizle ayağınıza kadar gelip, sizleri mutlu görüp daha güzel çalışabiliriz.

Sektör de önce olan servisimiz, sizlerin her saat, her vakit, her an, her yerde hizmetindedir.

 

ÇİFTLİKKÖY BEKO İLETİŞİM

Değerli kullanıcılarımız ve siz, değerli alıcılarımız, sorunlarla karşılaşmanız dahilinde Çiftlikköy Beko Servisiyle iletişime geçmeniz için gerekli olan numara 0530 403 91 79 – 0580 380 26 96 iken kolayca ulaşabileceğiniz bir diğer adresimizse www.enyetkiliservis.com web sitesi olmakla beraber bize sorununuzu bildirmeniz ve sorun hakkında ufak da olsa bilgi vermeniz durumunda etkileşimde bulunduğumuz deneyimli personel ekibimiz sizler için yola düşecektir.

Arıza / Düşünce Paylaş

WhatsAppdan Ulaşın