Yalova Merkez, Altınova, Armutlu, Çınarcık, Çiftlikköy ve Armutlu
Çiftlikköy En Yetkili Servis 

Çiftlikköy Beko Servisi  
%100 Müşteri Memnuniyeti

1 Yıl Parça Garantisi 
Değişimi servisimizce yapılan parçalar 1 yıl garantilidir. Herhangi bir arıza ücretsiz değişim yapılmaktadır.
Kalıcı Servis Çözümleri
Cihazınızın marka ve modelinde deneyimli teknisyenlerden kalıcı çözümler alırsınız.
Aynı Gün Servis Alın
Çiftlikköy Beko servis bölge firmasıyız. Arayın hemen Beko arıza servisi adresinize gelsin

Arızalı tüm Beko beyaz eşya ürünleriniz için deneyimli teknisyenlerden servis alın. Eski yeni tüm Beko cihazlarda tamir onarım. Çiftlikköy Beko Servisi çağrı merkezi

Kullanmış olduğunuz Beko kombi modelinde tecrübeli teknisyenlerden servis hizmeti alın. Yalova tüm ilçelerinde kombi onarım ve bakım. Çiftlikköy Beko Teknik Servis

Beko duvar tipi split klima modelleri, salon tipi klimalar ve diğer iklimlendirme ürünlerinde nitelikli servis hizmeti alın. Çiftlikköy Beko Servis klima birimleri merkezi

Beko Led tv, Lcd tv, Oled tv, 4K tv ve diğer tüm modellerde servisimiz vardır. Teknolojik cihazlarda kaliteli servis alın. Çiftlikköy Beko arıza tamir onarım merkezi

Beko Endüstriyel fırınlar, solo fırınlar ve diğer grup ürünlerinde Yalova genelinde teknik servis hizmetleri vermekteyiz. Çiftlikköy Beko servis numarası üzerinden randevu alın.

Dürüst, Güvenilir ve Ekonomik Servis Çözümlerine mi ihtiyacınız var?

Cihazlarınız Aynı Yerden Sürekli Arıza Yapmasın!

Teknik servis firmasını seçerken mutlaka dikkat edin. Sık arızaların genel nedeni işçilik hatası olduğunu unutmayınız.

Huzurlu ve güvenli kullanımlar

Doğru İşçilik
Doğru İşçilik

Cihazlarınız sık arıza yapmasının nedeni hatalı işçiliklerdir. Yetkin uzman olmayan kişilere cihazlarınızı teslim etmeyiniz.

Ekonomik Servis Fiyatları
Ekonomik Servis Fiyatları

Cihazlarınızın tamir onarım ve bakım işleri için astronomik fiyatlar ödemeyin. Nitelikli işçiliği uygun fiyata alın

Servis Bölgelerimiz
Yalova Merkez, Altınova, Armutlu, Çınarcık ve Çiftlikköy

Çiftlikköy Beko Servisi

Çiftlikköy Beko Servis, Koç Holding bünyesinde etkinlik gösteren beyaz eşya ve elektronik Beko’nun hizmetini sizlere Çiftlikköy’de sunmaktadır. Çiftlikköy Beko Servisi, içinde barındırmaya özen gösterdiği, modern toplumun son dönemlerde çok kullandığı cihazları sizlere sunmaktadır. Değerli müşterilerine açtığı kapıda; buzdolabı, çamaşır makineleri, derin dondurucular, bulaşık makineleri, fırınlar, klima gibi ürünlerin, sizlerin, siz, değerli müşterilerin hayatını kolaylaştıran aletlerin her türlü bakım ve onarımı yapmakta ve bu işleri yaparken takındığı güler yüzlü tavırla, müşterilerinin karşısında onurlu ve gururlu bir şekilde ayakta durmaktadır.

ÇİFTLİKKÖY BEKO ARIZA SERVİS

Çiftlikköy Beko Servisi olarak bizler, sattığımız ürünler hakkında bilgi sahibi olmayı, onlar hakkında yapılacak işlemleri belirlemeyi değerli çalışanlarımıza emanet etmekteyiz. Emanet ettiğimiz bu konu dahilinde ekibimiz, deneyimli, bilgili, müşteri ayrımı yapmayan, profesyonel ve uzman bir ekiptir. 7/24 sahada kalan ekibimiz, yaptığı dokunuşlar ve nüanslarla cihazlarınızın bakım ve onarımlarını en doğru şekilde yapmaktadır.

Unutmayınız ki cihazlarınız deneyimli, bilgili, müşterilerini kayırmayan, profesyonel ve uzman bir ekibin elinden geçmektedir. Hiçbir şüphenizin kalmaması bizim için çok önemlidir. Artan teknolojik ihtiyaçlar Maslow’un hiyerarşisinde de bahsettiği gibidir. Bireyin kendini mutlu etmesi çok önemlidir. Dikkat çektiğimiz bu konunun güzel yanı ise biz işlemlerini yaptığımız sizlerin, mutlu olduğunu gördüğümüzde mutlu olmaktayız. Bu çok önemli bir nokta, çok önemli bir çizgidir.

Çalışma aşkımızı ateşleyen bu anlatıdan sonra, değerli müşterilerimiz ki alıcılarımız da dahildir, biz sizler için 7/24 hizmet sunmaktayızdır. Garanti kapsamında olan tüm cihazlarınızın günü ve saati fark etmeksizin kaydını oluşturur ve sahadan olan ekiplerimizle ayağınıza kadar gelip, sizleri mutlu görüp daha güzel çalışabiliriz.

Sektör de önce olan servisimiz, sizlerin her saat, her vakit, her an, her yerde hizmetindedir.

ÇİFTLİKKÖY BEKO İLETİŞİM

Değerli kullanıcılarımız ve siz, değerli alıcılarımız, sorunlarla karşılaşmanız dahilinde Çiftlikköy Beko Servisiyle iletişime geçmeniz için gerekli olan numara 0530 403 91 79 – 0580 380 26 96 iken kolayca ulaşabileceğiniz bir diğer adresimizse www.enyetkiliservis.com web sitesi olmakla beraber bize sorununuzu bildirmeniz ve sorun hakkında ufak da olsa bilgi vermeniz durumunda etkileşimde bulunduğumuz deneyimli personel ekibimiz sizler için yola düşecektir.

Çınarcık Beko Servis Kaydı için,

Call Now ButtonServisi Arayın