Register Now

Login

Lost Password

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Login

Register Now

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.Morbi adipiscing gravdio, sit amet suscipit risus ultrices eu.Fusce viverra neque at purus laoreet consequa.Vivamus vulputate posuere nisl quis consequat.

Çınarcık Beko Servisi

Çınarcık Beko Servisi

Evlerimizde en çok işimize yarayan eşyalarıdır klimalar. Daha fazlasıyla dayanıklı tüketim malı oldukları için bu ürün uzun ömürlü ürünlerdir. www.enyetkiliservis.com hizmetimiz çeşitli nedenlerle ötürü cihazlarınızda oluşan problem, bakıma ihtiyaç duyulan zamanlarda destek vermektedir. Şirketimiz Çınarcık Beko Servisi sizlere Yalova’nın tüm ilçelerine beyaz eşya servisi sağlamaktadır.

Çınarcık Beko Servisi

Bu işte uzman olmayan servisler tarafından yapılmış bakım ve onarım servislerinde sorun çıkarma ihtimali oldukça fazladır. Belki o an çalışır durumda gözükse de belirli bir süre sonra tekrar arıza gösterecektir. Bu yüzden cihazlarınızı mutlaka bu işin uzmanı olan, cihaz markalarında tecrübe ve deneyim sahibi uzmanlara göstermelisiniz. Tüm yıl boyunca Yalova bölgesinde yüzlerce servis sağlamaktayız.

Yaşamınızın en değerli gruplarından olan ve tamirat işlemleri hızlı şekilde yapılıp, kullanışlı halde teslim edilmesi gerekmektedir. Çalışanlarımız yeterli deneyime sahip ve sürekli hizmet için eğitimden geçmişlerdir.

 

En Kısa Sürede Tekrar Kullanım

Bir evde kullanılan klimanın uzun süre tamirde beklemesi kabul görmeyen bir durumdur. Özellikle iş yeri ve mekân da soğutma ve ısıtma işlemi görüyor ise n bir gün tahammül edilecek bir şey değildir. Bunun bilincinde olan bizler öncelikle ilk hedefi beyaz eşya cihazlarında, tüm cihazları servise taşımadan, yerinden oynatmadan gerekli işlemleri yapmaktadır.

Çok hasarlı değil ise yerinde servis hizmeti vermekteyiz. Lakin büyük arıza problemlerinde ise alıp merkezimizde hizmet vermekteyiz. Çınarcık Beko Servisi bizlere ulaşmanız durumunda hemen sizlere yönlendirdiğimiz deneyimli ekiplerimizde adreste müdahale edebilecek yeterliliğe sahiptirler. Yanlarında ekipman ve yedek eşyalar bulundurulmaktadır. Bu konu başarımız oldukça yüksektir. En olmayacak durumlara karşı bile donanımımızla ve uzman teknisyenlerimizle sizlere hizmet vermeye devam edeceğiz.

AYNI GÜN SERVİS!
Bizleri 0530 403 91 79 veya 0850 380 26 96 numaralarıyla arayan müşterilerimiz Yalova’nın her neresinde olurlarsa olsunlar bizlere dilediği vakit ulaşır ve il genelinde çok mobil servis araçlarımızla verdiğimiz hizmetimizden yararlanabilirler. Bize dilerseniz sitemizin iletişim kısmındanda ulaşabilirsiniz. Servis hizmet talebinde bulunmak için tek gereken problem yaşadığınız cihazın markası,modeli ve yaşadığınız problem ile ilgili bize kısa bilgilendirme yapmanızdır. Son olarak telefondaki personelimize adresinizi vermeniz durumunda kısa süre aralığında Çınarcık Beko Servisi hizmetinizde olacaktır.

Arıza / Düşünce Paylaş

WhatsAppdan Ulaşın