Register Now

Login

Lost Password

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Login

Register Now

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.Morbi adipiscing gravdio, sit amet suscipit risus ultrices eu.Fusce viverra neque at purus laoreet consequa.Vivamus vulputate posuere nisl quis consequat.

Altınova Beko Servisi

Altınova Beko Servisi

Altınova Beko Servisi, müşterilerine iyi bir kullanım için konuk oluyor ve Beko mühendislik ve elektronik firmasının servis sağlayıcılığını bölgemizde gerçekleştiriyor. Beyaz eşya ve tüm elektronik eşyalarınızı karşılayan Altınova Beko Servisi tüm bu cihazlarınızın ve eşyalarınızın daha da uzun ömürlü olması için çalışıyor. Altınova Beko Servisi, saygıdeğer müşterilerine verdiği sevgi ile sektörde attığı adımları daha da ileri taşıyor. Sizler için ter döktüğümüz konusu hiçbir zaman kafanızda bir soru işareti olarak kalmasın. Altınova Beko Servisi  makul fiyatlandırma ve uygun ücretlendirme ile müşterilerine asla ve kata mağduriyet yaşatmamaktadır.

ALTINOVA BEKO SERVİSİ

Altınova Beko Servisi ekibi, aklı başında personelleri ve alanında oldukça deneyimli personelleri ile kurumsal çalışmalarını sürdürüyorken attığı adımları uzman ve profesyonel teknik ekibiyle harmanlıyor. Çevresel faktörler ele alındığı zaman uygun fiyatlandırma konusunda Altınova Beko Servisimiz sektörde öncü adımlarıyla diğer firmalara örnek oluyor. Diğer firmalar gibi müşterilerimizden tuttuğumuzu kopartmamaktayız ve onları mağdur etmemekteyiz. Müşteri memnuniyetini zirveye çıkarmak için çok ama çok çalışıyoruz. Müşterilerimizin mağdur olmaması en ama en büyük kozumuz olarak firmamızda ele alınıyor ve temellerimizde yer aldığını ispatlıyor.

Çalışma zevki zirve üst noktaya çıkan Firmamız, müşterilerine 7/24 iletişim imkânı sunarken değer verdiği kaliteli ve deneyimli teknik ekibi ve ekip asistanlarıyla kullanacağınız tüm Beko markalı elektronik cihazlar hakkında yüksek bilgi veriyor.

Yedi günün yirmi dört saati irtibat hattında yorulmadan kalan ve her mahalle ve köye ayak basan ekibimiz, müşterilerimizi mağdur etmemek için canla ve başla daima koşturmaktadır.

Beyaz eşya, kombi ve klima sektöründe öncü diyebileceğiniz Altınova Beko Servisimiz ve yetenekli profesyonellerimiz yüksek kalitede hizmeti ve cihazlarınıza karşı uyguladığı teknik ve iyi dokunuşlarıyla sizlerin gönlünde taht kuruyor ve memnuniyetinizi yükseğe çıkartıyor. Cihazlarınız garanti kapsamındadır.

 

ALTINOVA BEKO SERVİSİ İLETİŞİM ADRESLERİ!

Altınova Beko Serivisimiz, değerli müşterilerimizin araması için kullandığımız iletişim hattımız 0530 403 91 79 – 0580 380 26 96 iken kolayca ulaşabileceğiniz web adresimiz de www.enyetkiliservis.com web sitesi olarak kayıtlardadır. Bizlere sorun veya isteğiniz hakkında küçük bilgi vermeniz dahilinde ekiplerimiz sizler için yola koyulacaktır.

Arıza / Düşünce Paylaş

WhatsAppdan Ulaşın