Balıkesir, Edremit, Burhaniye, Altınoluk, Ayvalık..
Altınova Regal Servisi

Altınova Regal Servisi

Altınova REGAL Servisi, bahsi geçen Regal markasının servis sağlayıcılığını Altınova bölgemizde şahane bir şekilde üstlenmektedir. 7/24, cihazlarınızın sorunları hakkındaki iletişim için bizleri arayabilirsiniz. Sizler için servis sağlayıcılığı yapmaktan memnuniyet duyan Altınova Regal Servisimiz, her zaman doğru adımlarla prosedürlere uygun bir şekilde hizmet sağlayıcılığı yapmaktadır. Müşterilerimizin bahsettikleri tüm sorunları gayet uygun bir şekilde çözmekteyiz. Uygun ve makul fiyatlandırma seçenekleriyle cihaz bakım, onarım ve montajlarını üstlenen firmamız her zaman hazır ve nazırdır. Teknik ve kaliteli ekibiyle bir telefon uzaktadır.

ALTINOVA REGAL SERVİSİ

Altınova REGAL Servisi, kurumsal çalışmaları değerli ekibinin çalışma aşkıyla birleştiriyor. 365 gün içerisinde çalışmadığı saat bulunmayan iletişim ekibimiz sizleri telefonun ucunda veyahut internet adresiyle tarayıcınızın yanı başında bulunmaktadır. Ahlaklı ve dürüst ekibimiz sizlere kaliteli hizmet sağlıyor. Altınova Regal Servisimizde tüm elektronik cihazlarınız garanti kapsamındadır. Yapılan araştırmalar gösteriyor ki teknik bilen servis sağlayıcılarının cihazlarınıza bakım ve onarım yapması elektronik cihazlarınızın ömrünü uzatıyor. Ayrıca yapılan araştırmalar bakım ve onarımın da cihazların ömürlerini uzattığı konusunda bir çizgi belirlemiştir.

Çalışma aşkı da en üst noktaya çıkan Altınova REGAL Servisi, müşterilerine yedi yirmi dört iletişim imkânı sunarken değer verdiği başarılı ve uzman teknik ekibi ve aynı şekilde dürüst ve kaliteli ekip asistanlarıyla kullanacağınız tüm REGAL markalı elektronik cihazlarınız hakkında yüksek bilgi veriyor. Cihazlarınız garanti kapsamındadır ve prosedürlere uygun bir şekilde işlemler ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Piyasanın ve sektörün öncüsü, Altınova REGAL Servisimiz ve yetenekli biricik profesyonellerimiz tam teçhizat ile sizleri karşılamakta ve iyi hizmetiyle cihazlarınıza karşı uyguladığı teknik ve doğru teknik dokunuşlarla sizlerin gönlünde taht kuruyor ve memnuniyetinizi ayyuka çıkartıyor. Unutmayınız ki cihazlarınız garanti kapsamındadır. Emeklerimizle sizleri karşılıyoruz.

 

ALTINOVA REGAL SERVİSİ İLETİŞİM ADRESLERİ!

Altınova REGAL Servisi’miz, değerli müşterilerimizin araması için kullandığımız iletişim hattımız 0530 403 91 79 – 0580 380 26 96 iken kolayca ulaşabileceğiniz web adresimiz de www.enyetkiliservis.com web sitesi olarak kayıtlardadır. Bizlere sorun veya isteğiniz hakkında küçük bilgili vermeniz dahilinde ekiplerimiz sizler için yola koyulacaktır.

Balıkesir Servis
Balıkesir Servis

Teknik Servis Birimimizle Balıkesir tüm ilçelerinde sizlerleyiz. Balıkesir Klima Servisi, Balıkesir Beyaz eşya servisi hizmetlerinde bakım işlerinden onarım, arıza ve tamire, montajdan yer değiştirmeye kadar bir çok markada sizlere en iyi hizmeti en uygun fiyatlarla sağlıyoruz.

Related Posts
Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *

Call Now ButtonServisi Arayın