Register Now

Login

Lost Password

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Login

Register Now

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.Morbi adipiscing gravdio, sit amet suscipit risus ultrices eu.Fusce viverra neque at purus laoreet consequa.Vivamus vulputate posuere nisl quis consequat.

Çiftlikköy Bosch Servisi

Çiftlikköy Bosch Servisi

Çiftlikköy Bosch Servisi, Almanya merkezli bir elektronik ve mühendislik firması olan Bosch’un hizmetini sizlere, siz değerli Çiftlikköylülerimize, Çiftlikköy’de sunmaktadır. Çiftlikköy Bosch Servisi, içinde barındırmaya özen gösterdiği, modern toplumun son dönemlerde çok sık kullandığı elektronik cihazların bakım ve onarımını sizlere sunmaktadır ve değerli müşterilerine açtığı kapıda; buzdolapları, çamaşır makineleri ve derin dondurucular, bulaşık makineleri ve fırınlar ve klima gibi ürünlerin, sizlerin, siz, değerli müşterilerin hayatını kolaylaştıran teknolojik aletlerin her türlü bakım ve onarımlarını yapmakta ve bu işleri yaparken güler yüzlü tavırdan kaçmamakta ve müşterilerinin karşısında itibarlı ve başı dik bir şekilde ayakta durmaktadır.

 

ÇİFTLİKKÖY BOSCH SERVİSİ

Çiftlikköy Bosch Servis olarak bizler, sizlere sattığımız tüm ürünler hakkında bilgi sahibi olmayı, onlar hakkında yapılacak işlemleri belirlemeyi değerli, tecrübeli ve profesyonel çalışanlarımıza emanet etmekteyken emanet ettiğimiz bu konu dahilinde değerli, tecrübeli ve profesyonel ekibimiz, deneyimli, bilgili, müşteri ayrımı yapmayan, altını çizerek söylediğimiz gibi profesyonel ve uzman bir ekiptir. 7/24 sahada sizler için kalan ekibimiz, yaptığı uzman dokunuşlar ve nüanslarla cihazlarınızın bakım ve onarımlarını en iyi şekilde yapmaktadır.

Unutmamanızda fayda vardır ki cihazlarınız uzman, müşterilerini kayırmayan, bilgili, profesyonel ve tecrübeli bir ekibin elinden geçmektedir. Hiçbir şüphenizin kalmaması bizim için aşırı önemli bir konudur. Artan teknolojik ihtiyaçlar Maslow’un hiyerarşisinde de bahsettiği gibi olup bireyin kendini mutlu etmesi çok çok önemli bir konudur. Dikkat çektiğimiz bu konunun iyi yanıysa biz işlemlerini yaptığımızda ve sizlerin, güldüğünü gördüğümüzde mutlu olmaktayızdır. Bu çok önemli bir nokta olduğu kadar çok önemli bir çizgidir de.

Sektör de öncü olan servisimiz, sizlerin gün içerisinde her saat, her vakit, her an, her yerde hizmetinde olmaktan mutludur.

 

ÇİFTLİKKÖY BOSCH İLETİŞİM HATTI!!

Değerli kullanıcılarımızın ve siz, değerli alıcılarımızın, sorunlarla karşılaşması durumunda Çiftlikköy Bosch Servisiyle iletişime geçmesi için gerekli olan numarayı paylaşalım, numara: 0530 403 91 79 – 0580 380 26 96 iken kolayca ulaşabileceğiniz bir diğer adresimizse www.enyetkiliservis.com web sitesi olmakla beraber bize sorununuzu bildirmeniz ve sorun hakkında küçücük de olsa bilgi vermeniz durumunda etkileşimde bulunduğumuz deneyimli personel ekibimiz sizler için yollara adım atacak ve işin peşine düşecektir.

Arıza / Düşünce Paylaş

WhatsAppdan Ulaşın