Balıkesir, Edremit, Burhaniye, Altınoluk, Ayvalık..
Esenköy Bosch Servisi

Esenköy Bosch Servisi

Uzun zamandır yaşantımızın vazgeçilmezi olan ve günlük işlerde en büyük yardımcılarımız olan ev eşyaları tüketicilerin yüzlerini güldürmektedir Esenköy Bosch servisi olarak bütün amacımız yüzünüzün gülmesini hep devam ettirebilmektir. Fakat her elektronik cihaz doğası gereği birtakım arızalara gebe olabiliyor. Bunun önüne geçmeyi amaçlayan Esenköy Bosch servisimiz her türlü arıza için anında çözüm sağlamaktadır. Firmamız alanında profesyonel ve deneyimli personelleriyle gün içinde etkin olarak hizmet vermektedir. Her personelimiz işe başlamadan önce gereken tüm eğitimleri tamamlayarak, verilen vazifeyi en iyi şekilde tamamlamak için uğraşmaktadırlar.

 

 

Esenköy Bosch arıza servisi

 

Gerek cihazınızda oluşan arızaları tespitinde gerekse tamirat işlemlerinde çok hassas bölgelerin bulunmasında ve hayati iyileştirmeler yapmaktadır. Birçok eşyaynın gün içinde onarımını gerçekleştiren firmamız aynı anda yıllık bakım zamanı gelen eşyalarınız içinde gereken dikkati göstermektedir. Mesela en önemli ev eşyalarından bazıları da bulaşık, çamaşır makinesi ve buzdolabıdır. Bu eşyalar görünümü itibariyle birbirlerine benzese ve beyaz eşya kümesinde olsa da her birinin çalışma ilkesi farklıdır.

Buzdolaplarında daha çok soğutmamam, fazla su damlatma, gereğinden fazla sesli çalışma, kapısının kapanmaması, içinde bulunan lambasının yanmaması, alarmının sürekli çalışması gibi genel sorunlar bulunmaktadır.  Bazı buzdolaplarının tamiri kolay olsa da bazılarının iç aksamı fazla hasar görmüş olabilir. Bu süreçte yetkili kişiler harici tamir işlemi gerçekleştirilmesi tavsiye edilmiyor. Çünkü sorunlar kolay gibi görünse de yanlış bir tamir işlemi sonrasında içinde bulunan parçalara daha fazla hasar verilebilir.

 

 

Esenköy Bosch servisi İletişim

 

Bu gibi senaryoları önlemek için Esenköy Bosch servisimizi arayarak 7/24 profesyonel ve deneyimli ekibimizin desteğinizden faydalanabilirsiniz.

 

Esenköy Bosch sevisi

 

Bulaşık makinesine gelicek olursak su çekmeme ve su boşaltmama gibi sorunlar sıkça görülmektedir. Bunun yanında kirli yıkama ve eşyaları hasarılı çıkartma sorunları da görülmektedir.

Çamaşır makinesinde de çok benzer sorunlar yer almaktadır. Buna ilave olarak sıkma işlemini yapmaması ve gereğinden fazla sesli çalışma, sürekli su akıtma gibi problemlere mahal verebiliyor. Fakat elektrikli cihazların tamirinde yüskek donanım ve son teknolojilerle donatılan Esenköy Bosch servisi tesislerimiz, bunun gibi senaryolara son verecek bir numaralı tamirat işlemleriyle tüm problemler ortadan kalkıyor. Siz de Esenköy Bosch servisimizden faydalanmak için sitemizin iletişim kısmından yada 0530 403 91 79 no’lu destek hattımızdan bize ulaşarak dilediğiniz sorunu bizlere bildirebilirsiniz. Gün içinde sürekli aktif halde görevde bulunan personellerimiz çağrınızdan hemen sonra sizlere uğrayacaktır.

Esenköy klima servisi konusunda özellikle de Yalova piyasasında birçok firma ve yetkili servis adı altında pek çok tamirci bulunmaktadır. Bu firmalar arızalara kalıcı çözümler getirmekten ziyade, kalıcı arızalara neden olmaktadırlar. Esenköy Bosch servisi olarak hizmet vermekte olan ve müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışan, müşteride güler yüzlü, ferasetli ve uzman çalışanları ile Esenköy Bosch Servisi, sorunlara kalıcı çareler üretmektedir. Bu sayede siz değerli tüketiciler, hem ekonomik fiyat, hem de çok kaliteli hizmet almaktadırlar. www.enyetkiliservis.com, kurulduğu andan bu yana hem onarım ve bakım, hem de ilk kurulum ve montaj hususunda tüketicilere servis veren bir kurumdur.

 

Balıkesir Servis
Balıkesir Servis

Teknik Servis Birimimizle Balıkesir tüm ilçelerinde sizlerleyiz. Balıkesir Klima Servisi, Balıkesir Beyaz eşya servisi hizmetlerinde bakım işlerinden onarım, arıza ve tamire, montajdan yer değiştirmeye kadar bir çok markada sizlere en iyi hizmeti en uygun fiyatlarla sağlıyoruz.

Related Posts
Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *

Call Now ButtonServisi Arayın