Register Now

Login

Lost Password

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Login

Register Now

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.Morbi adipiscing gravdio, sit amet suscipit risus ultrices eu.Fusce viverra neque at purus laoreet consequa.Vivamus vulputate posuere nisl quis consequat.

Çiftlikköy Samsung Servisi

Çiftlikköy Samsung Servisi

Çiftlikköy Samsung Servis, Türkiye’de önde gelen markalardan Samsung’un ürünlerini sizlerle buluşturuyor. Çiftlikköy Samsung Servisi, içinde barındırdığı son dönemlerde sık sık kullanılan birçok ürünle, değerli müşterilerine kapısını açıyor. Buzdolapları, derin dondurucular, çamaşır ve bulaşık makineleri, fırınlar, klima vs. gibi günlük hayatı kolaylaştıran birçok ürünün hizmetini sizlere sunuyor. Verilen hizmetler asla satışla kalmazken deneyimli Çiftlikköy Samsung Servis ekibi sizlere güler yüzle konuk oluyor. firmamızın gayesi ise açık bir şekilde güler yüzlü müşterilerine en iyi teknisyenlerle yardım olmaktır.

 

Çiftlikköy Samsung Servisi

Çiftlikköy Samsung Servis, hizmetlerini verdiği Çiftlikköyün her yerine ayak basmaktadır. Çalışma aşkımızın en güzel örneği ise sizleri mutlu görmektir. Bizleri yirmi dört saatin her dakikası arayabilirsiniz. Verdiğimiz hizmetin ayyukta kalması için uğraşmaktayızdır. Sorunlarınızı personellerimize ilettiğiniz zaman hallolması için ekiplerimiz yola koyulacak ve sorununuzu halletmek için canla başla çalışacaktır. Sektörde öncü sayılabilecek etikete sahip servisimiz mesai başlangıcından mesai bitimine kadar hizmet verdiği süre içerisinde hiçbir işten kaçınmamakta ve erinmemektedir.

 

Ekonomik Servis Hizmeti

Çiftlikköy Samsung teknik servisi olarak Yalova ve çevresinde tüm Samsung beyaz eşya ve bütün elektronik eşyalarınız için teknik servis hizmeti sağlıyoruz. Samsung beyaz eşyalarınızın kurulum işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Samsung marka bütün elektronik ürünlerinizin bakım ve onarım işlemlerini 7/24 aralıksız gerçekleştiriyoruz. Klima ve kombi gibi periyodik bakım gerektiren eşyalarınızın periyodik bakımını en ekonomik ve profesyonel şekilde gerçekleştiriyoruz.

Bu elektronik eşyaların daha verimli bir şekilde çalışabilmesi adına yıllık bakım işlemlerinin düzenli olarak yaptırılması gerekir. Firma olarak bütçenizi yormadan ve size ek bir masraf teşkil etmeden onarım ve bakım işlemlerini en iyi şekilde gerçekleştirir. Üstelik parça değişim işlemleri ve işçilikte 1 yıllık garantimiz bulunmaktadır.

 

Çiftlikköy Samsung Servisi İletişim

Değerli kullanıcılarımız ve değerli alıcılarımız, herhangi bir sorunla karşılaşmanız dahilinde Çiftlikköy Samsung Servisi iletişime geçmeniz için gerekli olan numara 0530 403 91 790850 380 26 96 iken kolayca ulaşabileceğiniz bir diğer adres ise www.enyetkiliservis.com web sitesidir. Bize sorununuzu bildirmeniz ve sorun hakkında ufak da olsa bilgi vermeniz durumunda etkileşimde bulunduğumuz deneyimli personel ekibimiz sizler için yola düşecektir.

Arıza / Düşünce Paylaş

WhatsAppdan Ulaşın