Balıkesir, Edremit, Burhaniye, Altınoluk, Ayvalık..
Çınarcık Regal Servisi

Çınarcık Regal Servisi

Çınarcık Regal servisi olarak Yalova’nın en kalabalık ilçelerinden biri olan Çınarcık’ta ikamet etmekte olan Regal kullanıcılarına beyaz eşya servisi hizmeti sağlamaktayız. Bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, buzdolabı gibi evin olmazsa olmazı en çok ihtiyaç duyduğumuz tüm Regal cihazların onarımını yapıyoruz. Deneyimli kadromuz sayesinde yaşadığınız tüm sorunları yerinde onarıyoruz. Servisimizi dilediğiniz yada ihtiyaç duyduğunuz her vakit arayarak servis talebi açabilirsiniz.

Çınarcık Regal Bölge Servisi

Yalova geneline olduğu gibi Çınarcık ilçe geneline de bakan ekibimiz sizlere gün içi hizmet vermektedir. Yalovanın tüm ilçelerine hizmet eden ekip, orijinal yedek parça imkanları ile siz değerli müşterilerimize profesyonel anlamda çözümler üretmektedirler.

 

Hızlı Ve Etkili Servis

Çınarcık Regal Servisi Firma olarak, çalıştığı alanlarda uzman olan yetişmiş ve servis düzeyinde eğitimli profesyonel kadromuz ile hızlı ve etkili hizmet verebiliyoruz. Bakımdan onarıma, tamirden montaja tüm konularda etkili, hızlı ve kaliteli çözümlerle, ihtiyaçlarınızı gideriyoruz.

 

Yedek Parça Değişimi

Firmamızı diğer firmalardan ayıran en önemli özelliklerinden biride özel servis olmamız nedeniyle bakım, onarım ve tamirat işlemlerinde eğer gerekirse parça değişimlerini, orijinal yedek parçalar ile yapıyoruz ve sizlere orijinal ürün kalitesi sunuyoruz. Ayrıca bu eşsiz servis hizmetlerimizi belirli standartlar dahilinde ve garantili olarak sunuyoruz.

 

Başarılı Çalışma

Firmamız www.enyetkiliservis.com olarak vermekte olduğumuz kaliteli servis hizmetlerinde mükemmeliyetçi bir sistemle çalışımakta ve bu bağlamda da müşteri memnuniyeti esaslı, profesyonel bir çalışma sergiliyoruz. Devamlı şekilde sunduğumuz bu profesyonel hizmetlerde kalite farkımızı da istemeden meydana çıkarıyoruz.

 

Çınarcık Regal servisi İletişim

Çınarcık başta olmak üzere Yalova genelinde verdiğimiz hizmette gözlemlediğimiz kadarıyla özellikle Regal buzdolabı modellerinde en sık karşılaşılan problemlerin başında SA arıza kodu gelmektedir. Eğer Regal marka buzdolabınız SA hata kodu veriyorsa www.enyetkiliservis.com sitemizin iletşim kısmından bize ulaşarak veya 0530 403 91 790850 380 26 96  numaralı hatlarımızdan birini arayarak aynı gün içinde bizden profesyonel ve güvenilir bir hizmet alabilirsiniz. Peki SA kodu nedir ne anlama gelir? soğutma normal düzeyin altına düşerse ürününüzün ekranında SA hata kodu belirir. Bunun bir çok sebebiyeti olabilir. Sensör, rezistans, sigorta, motor ve gaz kontrolü için Çınarcık Regal servisi şubemizi arayarak teknik destek almanız mümkün.

 

Balıkesir Servis
Balıkesir Servis

Teknik Servis Birimimizle Balıkesir tüm ilçelerinde sizlerleyiz. Balıkesir Klima Servisi, Balıkesir Beyaz eşya servisi hizmetlerinde bakım işlerinden onarım, arıza ve tamire, montajdan yer değiştirmeye kadar bir çok markada sizlere en iyi hizmeti en uygun fiyatlarla sağlıyoruz.

Related Posts
Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *

Call Now ButtonServisi Arayın