Register Now

Login

Lost Password

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Login

Register Now

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.Morbi adipiscing gravdio, sit amet suscipit risus ultrices eu.Fusce viverra neque at purus laoreet consequa.Vivamus vulputate posuere nisl quis consequat.

Yalova Auer Kombi Servisi

Yalova Auer Kombi Servisi

Yalova Auer Kombi Servisi, kombilerinizin daha verimli bir biçimde çalışması ve daha uzun ömürlü olması için periyodik bakımların yapılmasını önermektedir. Yılda en az iki kez kombi bakımı yaptıranların daha konforlu ve verimli bir ısınma yaşadığı gözlemlenmektedir. Ayrıca ısınmanın dışında da durmadan çıkan arızalarla karşı karşıya gelmemek için kombi bakımlarınızı yaptırmanız önem taşımaktadır. Yalova Auer Kombi Servisimiz, personellerini pandemi gerekliliklerine göre de bilgilendirmektedir. Yalova Auer Kombi Servisi, müşterilerinin bağlanabilip, iletişim kurabileceği 7/24 boyunca açık olan bir servis hizmetine sahiptir.

YALOVA AUER KOMBİ SERVİSİ GARANTİLİ

Yalova Auer Kombi Servisi, kombi bakımlarınız için hizmet vermenin yanı sıra onarım ve kurulum da yapmaktadır. Kombi bakımlarınız yapılırken dikkat edilmesi gereken pek fazla önemli nokta vardır. Bunlardan bahsetmemiz gerekirse, öncelikle kombinizin su sızdırıp sızdırmadığına bakılmalıdır. Bunun yanı sıra da kombinizin baştan sonra kontrollerinin yapılması ve herhangi bir bölmede toz birikip birikmediğine bakılması gerekmektedir. Bacalı kombilerde baca bağlantısı kontrol edilmelidir. Bu kısımda bir tıkanıklık veyahut kombinizin hava akışlarını engelleyebilecek bir arıza var ise gerekli önlemler alınarak bakım sağlanmalıdır. Brülörün yani yakıtın hava ile karıştırılarak fazlaca verimli bir şekilde yakılmasını sağlamakta olan bu önemli kombi parçasının da tetkiki yapılmalıdır. Kombi bakımınız esnasında brülörün yıkanarak tamamen temizlenmesi gereklidir. Kombinizin bakımında da diğer bir önemli nokta da kombinizin filtresinin temizlenmesi olayıdır. Vurucu durumlardan biridir. Çünkü böylelikle kombinizin verimli çalışması daha da yükselecektir. Aslında bu filtreler kombinizin bir parçası değildir. Kombinizin altındaki her iki borunun bulunduğu kısımlarda yer alan parçalardır. Fakat kombiler için bu parçalar çok büyük önem arz eder. Herhangi bir aksanda herhangi bir sorun sağlığınızı etkileyebilecek sorunlar ortaya çıkarabilir. Bakım yaptırarak tehlikelerden kurtulabilirsiniz. Yaşam kalitenizin yükselmesinin yanı sıra daha kontrollü bir kombi kullanımı için de servisimizle iletişime geçebilirsiniz.

YALOVA AUER KOMBİ SERVİSİ İLETİŞİM ADRESLERİ

Yalova Auer Kombi Servisi’mizin müşterileri için kullandığı irtibat hatlarımız; 0530 403 91 79 – 0535 665 52 67’dir. Bizimle internet üzerinden iletişim kurmak isterseniz web adresimiz www.enyetkiliservis.com’dur.

Arıza / Düşünce Paylaş

WhatsAppdan Ulaşın