Yalova Genel Merkez Servis
Yalova Auer Kombi Tamircisi

Yalova Auer Kombi Servisi  
%100 Müşteri Memnuniyeti

1 Yıl Parça Garantisi 
Değişimi servisimizce yapılan parçalar 1 yıl garantilidir. Herhangi bir arıza ücretsiz değişim yapılmaktadır.
Kalıcı Servis Çözümleri
Cihazınızın marka ve modelinde deneyimli teknisyenlerden kalıcı çözümler alırsınız.
Aynı Gün Servis Alın
Yalova tüm ilçelerinde aktif olarak 7/24 Auer marka kombi cihazlarında tamir onarım ve bakım hizmetleri verilir.

Arızalı tüm Auer kombi ürünleriniz için deneyimli teknisyenlerden servis alın. Eski yeni tüm Auer kombi cihazlarda tamir onarım

Kombi periyodik bakım servisimizden en uygun fiyatlarla hemen hizmet alabilirsiniz. Daha performanslı Auer kombiler için.

Dürüst, Güvenilir ve Ekonomik Servis Çözümlerine mi ihtiyacınız var?

Cihazlarınız Aynı Yerden Sürekli Arıza Yapmasın!

Teknik servis firmasını seçerken mutlaka dikkat edin. Sık arızaların genel nedeni işçilik hatası olduğunu unutmayınız.

Huzurlu ve güvenli kullanımlar

Doğru İşçilik
Doğru İşçilik

Cihazlarınız sık arıza yapmasının nedeni hatalı işçiliklerdir. Yetkin uzman olmayan kişilere cihazlarınızı teslim etmeyiniz.

Ekonomik Servis Fiyatları
Ekonomik Servis Fiyatları

Cihazlarınızın tamir onarım ve bakım işleri için astronomik fiyatlar ödemeyin. Nitelikli işçiliği uygun fiyata alın

Servis Müşteri Görüşleri

Servis Bölgelerimiz
Yalova Altınova, Armutlu, Çınarcık, Çiftlikköy, Yalova Merkez ve Armutlu ilçelerinde her gün servisimiz vardır.

Auer Servis talepleriniz için,

Yalova Auer Kombi Servisi, kombilerinizin daha verimli bir biçimde çalışması ve daha uzun ömürlü olması için periyodik bakımların yapılmasını önermektedir. Yılda en az iki kez kombi bakımı yaptıranların daha konforlu ve verimli bir ısınma yaşadığı gözlemlenmektedir. Ayrıca ısınmanın dışında da durmadan çıkan arızalarla karşı karşıya gelmemek için kombi bakımlarınızı yaptırmanız önem taşımaktadır. Yalova Auer Kombi Servisimiz, personellerini pandemi gerekliliklerine göre de bilgilendirmektedir. Yalova Auer Kombi Servisi, müşterilerinin bağlanabilip, iletişim kurabileceği 7/24 boyunca açık olan bir servis hizmetine sahiptir.

YALOVA AUER KOMBİ SERVİSİ GARANTİLİ

Yalova Auer Kombi Servisi, kombi bakımlarınız için hizmet vermenin yanı sıra onarım ve kurulum da yapmaktadır. Kombi bakımlarınız yapılırken dikkat edilmesi gereken pek fazla önemli nokta vardır. Bunlardan bahsetmemiz gerekirse, öncelikle kombinizin su sızdırıp sızdırmadığına bakılmalıdır. Bunun yanı sıra da kombinizin baştan sonra kontrollerinin yapılması ve herhangi bir bölmede toz birikip birikmediğine bakılması gerekmektedir. Bacalı kombilerde baca bağlantısı kontrol edilmelidir. Bu kısımda bir tıkanıklık veyahut kombinizin hava akışlarını engelleyebilecek bir arıza var ise gerekli önlemler alınarak bakım sağlanmalıdır. Brülörün yani yakıtın hava ile karıştırılarak fazlaca verimli bir şekilde yakılmasını sağlamakta olan bu önemli kombi parçasının da tetkiki yapılmalıdır. Kombi bakımınız esnasında brülörün yıkanarak tamamen temizlenmesi gereklidir. Kombinizin bakımında da diğer bir önemli nokta da kombinizin filtresinin temizlenmesi olayıdır. Vurucu durumlardan biridir. Çünkü böylelikle kombinizin verimli çalışması daha da yükselecektir. Aslında bu filtreler kombinizin bir parçası değildir. Kombinizin altındaki her iki borunun bulunduğu kısımlarda yer alan parçalardır. Fakat kombiler için bu parçalar çok büyük önem arz eder. Herhangi bir aksanda herhangi bir sorun sağlığınızı etkileyebilecek sorunlar ortaya çıkarabilir. Bakım yaptırarak tehlikelerden kurtulabilirsiniz. Yaşam kalitenizin yükselmesinin yanı sıra daha kontrollü bir kombi kullanımı için de servisimizle iletişime geçebilirsiniz.

YALOVA AUER KOMBİ SERVİSİ İLETİŞİM ADRESLERİ

Yalova Auer Kombi Servisi’mizin müşterileri için kullandığı irtibat hatlarımız; 0530 403 91 79 – 0535 665 52 67’dir. Bizimle internet üzerinden iletişim kurmak isterseniz web adresimiz www.enyetkiliservis.com’dur.

İlgili markaların özel servisi olarak hizmet vermekteyiz.

Web Tasarım & Seo | Enyetkiliservis.com © Tüm Hakları Saklıdır.

Servisi Arayın