Balıkesir, Edremit, Burhaniye, Altınoluk, Ayvalık..
Yalova Auer Kombi Servisi

Yalova Auer Kombi Servisi

Yalova Auer Kombi Servisi, kombilerinizin daha verimli bir biçimde çalışması ve daha uzun ömürlü olması için periyodik bakımların yapılmasını önermektedir. Yılda en az iki kez kombi bakımı yaptıranların daha konforlu ve verimli bir ısınma yaşadığı gözlemlenmektedir. Ayrıca ısınmanın dışında da durmadan çıkan arızalarla karşı karşıya gelmemek için kombi bakımlarınızı yaptırmanız önem taşımaktadır. Yalova Auer Kombi Servisimiz, personellerini pandemi gerekliliklerine göre de bilgilendirmektedir. Yalova Auer Kombi Servisi, müşterilerinin bağlanabilip, iletişim kurabileceği 7/24 boyunca açık olan bir servis hizmetine sahiptir.

YALOVA AUER KOMBİ SERVİSİ GARANTİLİ

Yalova Auer Kombi Servisi, kombi bakımlarınız için hizmet vermenin yanı sıra onarım ve kurulum da yapmaktadır. Kombi bakımlarınız yapılırken dikkat edilmesi gereken pek fazla önemli nokta vardır. Bunlardan bahsetmemiz gerekirse, öncelikle kombinizin su sızdırıp sızdırmadığına bakılmalıdır. Bunun yanı sıra da kombinizin baştan sonra kontrollerinin yapılması ve herhangi bir bölmede toz birikip birikmediğine bakılması gerekmektedir. Bacalı kombilerde baca bağlantısı kontrol edilmelidir. Bu kısımda bir tıkanıklık veyahut kombinizin hava akışlarını engelleyebilecek bir arıza var ise gerekli önlemler alınarak bakım sağlanmalıdır. Brülörün yani yakıtın hava ile karıştırılarak fazlaca verimli bir şekilde yakılmasını sağlamakta olan bu önemli kombi parçasının da tetkiki yapılmalıdır. Kombi bakımınız esnasında brülörün yıkanarak tamamen temizlenmesi gereklidir. Kombinizin bakımında da diğer bir önemli nokta da kombinizin filtresinin temizlenmesi olayıdır. Vurucu durumlardan biridir. Çünkü böylelikle kombinizin verimli çalışması daha da yükselecektir. Aslında bu filtreler kombinizin bir parçası değildir. Kombinizin altındaki her iki borunun bulunduğu kısımlarda yer alan parçalardır. Fakat kombiler için bu parçalar çok büyük önem arz eder. Herhangi bir aksanda herhangi bir sorun sağlığınızı etkileyebilecek sorunlar ortaya çıkarabilir. Bakım yaptırarak tehlikelerden kurtulabilirsiniz. Yaşam kalitenizin yükselmesinin yanı sıra daha kontrollü bir kombi kullanımı için de servisimizle iletişime geçebilirsiniz.

YALOVA AUER KOMBİ SERVİSİ İLETİŞİM ADRESLERİ

Yalova Auer Kombi Servisi’mizin müşterileri için kullandığı irtibat hatlarımız; 0530 403 91 79 – 0535 665 52 67’dir. Bizimle internet üzerinden iletişim kurmak isterseniz web adresimiz www.enyetkiliservis.com’dur.

Balıkesir Servis
Balıkesir Servis

Teknik Servis Birimimizle Balıkesir tüm ilçelerinde sizlerleyiz. Balıkesir Klima Servisi, Balıkesir Beyaz eşya servisi hizmetlerinde bakım işlerinden onarım, arıza ve tamire, montajdan yer değiştirmeye kadar bir çok markada sizlere en iyi hizmeti en uygun fiyatlarla sağlıyoruz.

Related Posts
Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *

Call Now ButtonServisi Arayın