Register Now

Login

Lost Password

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Login

Register Now

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.Morbi adipiscing gravdio, sit amet suscipit risus ultrices eu.Fusce viverra neque at purus laoreet consequa.Vivamus vulputate posuere nisl quis consequat.

Altınova Beyaz Eşya Servisi

Altınova Beyaz Eşya Servisi

Yaşam alanlarındaki yaşamı kolaylaştıran eşyalardır, beyaz eşya grupları. Üzün süreli olmalarından ötürü kullanımı kolaylaştıran bu cihazların bakım ve onarımları da çok önemlidir. Altınova Beyaz Eşya Servisi ekibi olarak her türlü sebepten oluşan arıza sorunlarını, narin bakıma ihtiyacı olan durumlar da destek sağlamaktayız. Ekibimiz www.enyetkiliservis.com siz sevgili müşterilerimize Yalova’da her ilçede beyaz eşya servis hizmeti sağlamaktayız.

 

ALTINOVA BEYAZ EŞYA SERVİSİ

Tecrübesi ve ekipmanı tam olmayan kişiler tarafından yapılan servis işlemleri genellikle sorun çıkarma ihtimali çok yüksektir.  Kısa süreli şekilde size çalışır vaziyette görünse de  belirli bir süreden sonra tekrar arıza vermektedir. Bu yüzden cihazlarınızı mutlaka uzman kişilere baktırınız. Tüm sene boyunca Yalova civarında çok kişiye servis hizmetinde bulunan firmamız bu konu hakkında bir sürü mağduriyetlerle karşılaşmıştır.

 

Evlerinizin en değerli ve en çok kullanıma sahip olan eşyalarınızı bakım ve onarım işlemlerini en hızlı şekilde yapmayı kendimize misyon edinmiş bulunmaktayız. Ekibimizde uzmanlarımızın hepsi gerekli yeterlilikte olup, sürekli hizmet için eğitim görmüş personellerden oluşmaktadır.

Altıova Beyaz Eşya Servisi

 

 

EN KISA ZAMAN TEKRAR KULLANIN

Bir evde buzdolabının uzun süre onarımda kalması kabul edilmeyecek durumlardan sadece bir tanesidir. Bunu iyi bilen firmamızın ve Altınova beyaz eşya servisi çalışanlarımızın ilk önceliği beyaz eşya gruplarında yer alan tüm cihazları servise götürmeden, yerinden bile kıpırdatmadan gerekli bütün işlemleri yapmaktadır.

 

Çok hasarlı olmayan ve mekanik bir sorunu yoksa eğer yerinde bakım ve onarım yapmaktayız. Eğer problem büyük ise servise alıp merkezimizde hizmet vermekteyiz. Altınova Beyaz Eşya Servisi hizmeti için bizleri aramanızdan hemen sonra yönlendirdiğimiz ekiplerimizde yerinde müdahale edebilecek tecrübeye sahiptirler. Zaman kaybetmeden tamir etmek için ise yeterli ekipman ve yedek parçalara sahiptirler. Bu konuda başarı oranımız  % 99 oranındadır. En olumsuz durumlara karşı tam donanımlı ekibimiz ve tecrübe sahibi uzmanlarımızla sizlere servis hizmeti sunmaya devam edeceğiz.

 

SİZ İSTEYİN BİZ YAPALIM AYNI GÜN SERVİS

Bizlere 0530 403 91 79 numarasından veya www.enyetkiliservis.com sitesinden ulaşabilirsiniz. Bizleri arayan müşterilerimize Yalova’nın bütün ilçe, semt ve mahallerinde istediği her vakit bizlere ulaşabilirler. Altınova beyaz eşya servisi ekibimiz ise il genelinde birden fazla servis aracımızla hizmet sunduğumuz ilçelerden sizlere en yakın olanını bizlere verdiğiniz adrese yönlendiririz. Servis talebi açmak için sadece tek yapmanız gereken cihazın markasını ve yaşadığınız sorunun hakkında bizlere kısa bir bilgilendirme yapmanız yetecektir. Telefon operatörümüze adresi vermeniz durumunda yaklaşık bir ve iki saat aralığında Altınova’da beyaz eşya servisi ekibimiz yanınızda olacaktır.

 

Arıza / Düşünce Paylaş

WhatsAppdan Ulaşın