Register Now

Login

Lost Password

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Login

Register Now

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.Morbi adipiscing gravdio, sit amet suscipit risus ultrices eu.Fusce viverra neque at purus laoreet consequa.Vivamus vulputate posuere nisl quis consequat.

Altınova Vestel Servisi

Altınova Vestel Servisi

Altınova Vestel Servisi, Vestel markasını ürünlerini sizlerle buluşturuyor ve beyaz eşya ihtiyaçlarınızı sizler için karşılıyor. Altınova Vestel Servisi, sizlere beyaz eşyalar hakkında servis yapmaktan memnuniyet duyuyor ve uzun yıllar kullanabileceğiniz bakım ve onarım imkânı sunuyor. Kaliteli bir irtibat ile deneyimli ekibimizi sizlerle buluşturmaktan mutluyuz. Buluşturduğu eşyaların bakım ve onarımlarını garanti kapsamında olduğunu da sizlere hatırlatalım. 1984 yılında başlayan faaliyetlerini 1994 yılından beri Zorlu Holding bünyesinde sürdüren şirketin eşyalarına ev sahipliği yapmaktan ve servisini sektörde en iyi yapan servis olmaktan mutluyuz.

 

ALTINOVA VESTEL SERVİSİ

Altınova Vestel Servisi olarak bizler, sizlerle buluşturduğumuz tüm ürünlerin bilgileri hakkında bilgi sahibiyiz. Onlar hakkında yapılacak işlemleri hamlelerimizi seçerek yapmaktayız. Cihazlarınızı kıymetli ve işinde iyi profesyonel çalışanlarımıza emanet etmekteyken emanet ederken de değerli, tecrübeli ve profesyonel ekibimiz, motive ve müşteri ayrımı yapmayan, altını çizerek söylediğimiz gibi profesyonel ve uzman bir ekiptir. Sahaya adım atarken her zaman sizleri düşünmektedir. 7/24 sahada sizler için kalan ekibimiz, yaptığı uzman dokunuşlar ve nüanslarla cihazlarınızın bakım ve onarımlarını en başarılı olarak yapmaktadır.

Unutmamalısınız ki değerli müşterilerimiz, hatırlatmamız da fayda vardır ki cihazlarınız uzman, müşterilerini hiçbir zaman kayırmayan, işinde harika, deneyimli bir çalışma ekibinin tarafından incelenmektedir. Hiçbir şüpheniz olmasın! Şüphenizin olmaması bizim için çok önemli bir konudur. Kişinin kendini mutlu etmesi de çok önemli bir konudur. Dikkat çektiğimiz bu konunun iyi yanıysa biz işlemlerini yaptığımız sizlerin, güzel yüzlerinin güldüğünü gördüğümüzde memnun olmaktayız. Bunun çok önemli bir nokta olduğunun önemli çizgi olduğunu belirtmekteyiz.

Çalışma aşkımızı zirveye çıkardığımız bu günlerde bizi havaya sokan ve fitili ateşleyen kibrit, değerli müşterilerimiz, biz, sizler için yedi, yirmi dört hizmet sunmaktayız. Bize emanet ettiğiniz eşyalar hakkında içiniz muhteşem bir şekilde rahat olmalıdır. Altınova Vestel Servisi’nin garanti kapsamında olan tüm cihazlarınızın günü ve saati fark etmeksizin her zaman kayıt formunu oluştururuz. Sahada olan ekiplerimizle ayağınıza kadar geliriz ve yaptığımız bu şeyden gocunmaz, sizleri mutlu görüp daha huzurlu ve iyi çalışabiliriz.

Sektör de öncü olan servisimiz, sizlerin gün içerisinde her saatte, her vakitte, her anda, her yerde hizmetinde olmaktan mutludur. Bizleri 7/24 arayabilirsiniz ve bize internet sitemizden ulaşabilirsiniz!

 

ALTINOVA VESTEL SERVİSİ İLETİŞİM ADRESLERİ!

Değerli kullanıcılarımızın ve siz, değerli alıcılarımızın, sorunlarla karşılaşması durumunda Altınova Vestel Servisiyle iletişime geçmesi için gerekli olan numarayı paylaşalım, numara: 0530 403 91 79 – 0580 380 26 96 iken kolayca ulaşabileceğiniz bir diğer adresimizse www.enyetkiliservis.com web sitesi olmakla beraber bize sorununuzu bildirmeniz ve sorun hakkında küçücük de olsa bilgi vermeniz durumunda etkileşimde bulunduğumuz deneyimli personel ekibimiz sizler için yollara adım atacak ve işin peşine düşecektir.

Arıza / Düşünce Paylaş

WhatsAppdan Ulaşın