Register Now

Login

Lost Password

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Login

Register Now

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.Morbi adipiscing gravdio, sit amet suscipit risus ultrices eu.Fusce viverra neque at purus laoreet consequa.Vivamus vulputate posuere nisl quis consequat.

Çiftlikköy Vestel Servisi

Çiftlikköy Vestel Servisi

Çiftlikköy civarında Vestel markalı çamaşır makinesi, buzdolabı, bulaşık makinesi, derin dondurucu, fırın, klima vs. beyaz eşyalar çok sık kullanıma sahiptir. Çiftlikköy Vestel Servis ekibimiz sizlere en kaliteli hizmeti ve en uygun fiyatlarla bakım ve onarım yapmanızı sağlıyoruz. Bütün Vestel markalı beyaz eşyalarınız bir yana Vestel markalı klima ve kombilerin montaj ve bakım hizmetleri ile birlikte kombi ve petek temizleme işlemi de yapmaktayız. Çiftlikköy Vestel Servisi hizmetimiz tamamen siz müşterilerimizi memnun etmek amaçlı odaklı bir şekilde çalışmaktadır.

 

EN KALİTELİ HİZMET

Çiftlikköy civarı ekibimizin hizmet verdiği bölgeler arasında olduğundan Çiftlikköy’ün merkez ve mahallelerinin hatta köylerinin tamamına hizmet vermektedir. Yıllardır hizmet verdiğimiz kaliteden ödün vermediğimiz uygun fiyatlı ve kaliteli hizmetimiz ile bu günlere gelmiş bulunmaktayız. Çiftlikköy’de sayısız ev ve iş yerlerine Vestel Servis hizmeti vermiş bulunmaktayız. Günün her saati çalıştığımız için ihtiyaç duyduğunuz her vakit konu hakkında bizden bilgi alabilirsiniz. Servis hizmetlerimizi anında alabileceğiniz gibi anında servis kaydı oluşturarak bizlere müsait olduğunuz gün ve saatlerde hizmet alabilirsiniz. Çiftlikköy’de müşterilerimize bu esnekliği sunan tek servis ekibiyiz.

 

Çiftlikköy’de sıklıkla Vestel markasına ait buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, klima, derin dondurucu ve kombi gibi cihazların servisine ihtiyaç duyulmaktadır. Çiftlikköy Vestel Servisi ile ilgili sizlere en uygun fiyat seçeneğini sunmaktayız. Sunmakta olduğumuz bütün işlem fiyatları diğer firmalara göre çok daha düşük kalmaktadır.

Çiftlikköy Vestel Servisi İletişim

Bizlere 0530 403 91 790850 380 26 96 veya www.enyetkiliservis.com adresinden ulaşmanız mümkündür. Firmamızı arayan müşterilerimize Çiftlikköy’ün bütün köy ve mahallelerine hizmet vermekteyiz. Bizlere istediği her vakit ulaşabilirler. Servisimiz ise ilçe genelinde çok fazla mobil servis aracımızla verdiğimiz hizmetten yararlanmalarını sağlayacaktır. Servis talebi oluşturmak için tek gereken yaşadığınız cihazın modelini (Vestel Buzdolabı, Vestel Çamaşır makinesi vs.) belirterek ve yaşadığı arıza hakkında küçük bir bilgilendirme yapmasıdır. Son olarak ise telefon operatörümüze tam açık adres vermeniz durumunda servis hizmetimizden yararlanmış olacaksınız

 

 

 

Arıza / Düşünce Paylaş

WhatsAppdan Ulaşın