Register Now

Login

Lost Password

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Login

Register Now

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.Morbi adipiscing gravdio, sit amet suscipit risus ultrices eu.Fusce viverra neque at purus laoreet consequa.Vivamus vulputate posuere nisl quis consequat.

Çınarcık Vestel Servisi

Çınarcık Vestel Servisi

Çınarcık Vestel servisi firmamız beyaz eşya, kombi ve klima konusunda siz değerli müşterilerimize her türlü desteği sunan ve bugün birçok Çınarcık sakini tarafından tercih edilmektedir. Bölgede yaşayan sakinler özellikle Vestel ürünleri için bakım, onarım ve tamirat gibi önemli hizmetleri servisimiz’den istiyorlar. Çınarcık Vestel servisi ile iletişime girerek servis talebi açmanız çok kolay. www.enyetkiliservis.com iletişim kısmından yada web sitesindeki telefonlardan Çınarcık Vestel servisi yetkilileri ile iletişime geçebilir ve servis talebi açabilirsiniz.

Çınarcık Vestel Servisi

Hızıyla orantılı kalitesiyle adından çokça bahsettiren firmamız hizmetlerinden telefon yoluyla iletişim kurmanız mümkün. Siz telefonu kapattıktan dakikalar sonra sizlere vaat edile zaman diliminde evinize gelen tecrübeli ve profesyonel ekibimiz beyaz eşyanızı en kısa vakitte sorunu gidererek sizlere yerinde teslim edecektir. Evde servis anlayışını Yalova ile tanıştıran firmalardan biri olan Çınarcık Vestel servisimiz, cihazlarınız için gerekli olan orijinal yedek parçayı bulunduğunuz ortamda hemen değiştirebilmekte ya da teknik işlemi hemen bulunduğunuz ortamda uygulayabilmektedir. Bu uygulama da ürününüzün serviste boşuna beklememesine yol açacaktır. Bize ulaşarak dilediğiniz gibi ürününüzün temizliğini, bakımını veya onarımını yaptırabileceksiniz. Bu sayede ürününüzü kısa zamanda teslim alabileceksiniz ve ürünlerinizi en güvenilir en iyi şekilde ve sorunsuz bir şekilde tekrar kullanabileceksiniz.

 

Bize Ulaşın

Vestel arıza ve teknik servisi olarak 0530 403 91 790850 380 26 96 no’lu telefon numarasından yada sitemizin iletşim kısmından arıza sorunlarınızı bizlere bildirebilirsiniz. Çınarcık bölgesinde en hızlı ve en etkili vestel servisi hizmeti sunmaktayız. Vestel marka kombi,klima ve beyaz eşyalarınızda arıza olması durumunda firmamızı arayarak destek alabilirsiniz. Sizlere bir telefon kadar uzağız. Servisimiz her zaman tecrübesi, kalitesi ve güveniyle diğer servislerden ayrılır. Alanlarında oldukça profesyonel servis personelimizle hızlı,etkili ve kaliteli bir servis sunabilmek adına firmamızın her bir çalışanını titizlikle seçmektedir. Teknik konuda tecrübesini sınayarak kadromuza dahil etmekteyiz. Bizim açımızdan güven ve kalite öncelikli olduğu gibi sunmuş olduğumuz vestel teknik servis hizmetlerini şartlara bağlı olmakla beraber bir yıl garantili sunmaktayız. ve yaptığı işin her zaman arkasında durmaktır. www.enyetkiliservis.com olarak uzun yıllardır bu sektörde kendini göstermiş ve rakiplerini açık ara geride bırakarak güven ve kalitesini göstermiş bir firmadır.

 

Arıza / Düşünce Paylaş

WhatsAppdan Ulaşın