Balıkesir, Edremit, Burhaniye, Altınoluk, Ayvalık..
Esenköy Vestel Servisi

Esenköy Vestel Servisi

Esenköy bölgesinde Vestel markalı buzdolabı, çamaşır makinesi, derin dondurucu, bulaşık makinesi, fırın, klima vs. bütün beyaz eşyaların kullanımları çok fazladır. Esenköy Vestel Servisi olarak sizler için en kaliteli hizmeti ve uygun fiyatlarla bakımlarınızı ve onarımlarınızı yapmaktayız. Bütün Vestel markasına sahip olan eşyalarınızı bir yana bırakın Vestel markalı kombi ve klimaların montaj ve onarım hizmetleri ile birlikte petek temizleme işlemleri de yapmaktayız. Esenköy Vestel Servisi olarak tamamıyla sizlerin memnuniyetine odaklı bir şekilde hizmet vermekteyiz.

 

ESENKÖY VESTEL SERVİSİ

Esenköy bölgesinde ekiplerimiz hizmet verdiği yerler Esenköy ’ün merkez ve mahallerinin tamamıdır. Yıllardır verdiğimiz hizmet için kaliteden ödün vermediğimiz, uygun fiyatlı ve en kaliteli hizmetimiz ile bu günlere gelmiş olmaktayız. Esenköy ‘de sayısız iş yerlerine ve evlere Vestel hizmeti sunmuş bulunmaktayız. Yılın her günü çalıştığımızdan ötürü ihtiyaç duyduğunuz her vakit bizden bilgi ve hizmet alabilirsiniz. Servis hizmetlerimizi anında alabileceğiniz gibi anında servis kayıtları da oluşturarak ekiplerimize müsait olduğunuz gün ve saatlerde hizmete tabii tutulabilirsiniz.

esenköy vestel servisi

Vestel markası olan tüm eşyalarınızın personellerimiz tarafından kontrol altında olduğunu unutmayınız. Bu yüzden eşyalara yapılan servis işlemleri bakım, onarım ve tamir hizmetin ki hata payı her zaman sıfıra indirgenmektedir.

 

Esenköy ‘de sıklıkla Vestel markasına ait buzdolabı, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, fırın, klima, derin dondurucu ve kombi gibi bütün cihazlarınızın servise ihtiyacı olabilmektedir. Esenköy Vestel Servisi ile ilgili sizlere en uygun fiyat seçeneği sunmaktayız. Sunmakta olduğumuz işlemlerin hepsi diğer firmalara göre çok daha düşük kalmaktadır.

 

Esenköy Vestel Servisi

Evlerinizde bir beyaz eşyanın çok uzun zaman süre tamirde kalması dayanılabilecek bir durum değildir. Bunun her vakit farkında olan firmamız öncelik olarak ilk hedefi, tüm ürünleri servise taşımadan ilk işlemi ev veya iş yerlerinizde yapmaktadır. Çok hasarlı veya sistematik sorunu yok ise yerinde servis hizmeti vermekteyiz. Ancak arıza büyük problemlere yol açmaktaysa servise alıp merkezimizde hizmete devam etmekteyiz. Ekibim tüm olumsuz durumlara karşı bile tam donanımlı tecrübeye sahip uzmanlardan oluşmaktadır.

 

Firmamıza 0530 403 91 79 veya www.enyetkiliservis.com adresinden ulaşmanız mümkündür. Bizleri arayan müşterilerimize Esenköy ‘ün bütün mahallelerine hizmet vermekteyiz. Ekiplerimize istediğiniz her vakit ulaşabilirsiniz. Servisimiz ise ilçe etrafında birden fazla servis aracıyla hizmet vermektedir. Servis talebi oluşturmak için sorun yaşadığınız cihazın modelini (Vestel çamaşır makinesi, Vestel buzdolabı vs.) belirterek ve yaşadığı arıza hakkında küçük bir bilgilendirme yapmalısınız. Son olarak ise telefondaki personelimize tam açık adres vermeniz durumunda servis hizmetimizden yararlanmış olacaksınız.

Balıkesir Servis
Balıkesir Servis

Teknik Servis Birimimizle Balıkesir tüm ilçelerinde sizlerleyiz. Balıkesir Klima Servisi, Balıkesir Beyaz eşya servisi hizmetlerinde bakım işlerinden onarım, arıza ve tamire, montajdan yer değiştirmeye kadar bir çok markada sizlere en iyi hizmeti en uygun fiyatlarla sağlıyoruz.

Related Posts
Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *

Call Now ButtonServisi Arayın