Register Now

Login

Lost Password

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Login

Register Now

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.Morbi adipiscing gravdio, sit amet suscipit risus ultrices eu.Fusce viverra neque at purus laoreet consequa.Vivamus vulputate posuere nisl quis consequat.

Altınova Klima Servisi

Altınova Klima Servisi

Altınova klima servisi

Altınova klima servisi alanında en kaliteli ve güvenilir hizmet sağlayan firmamız siz değerli müşterilerimizden gelen yoğun istek üzerine Altınova bölgesine hizmet veren son model ekipmanlara sahip servis araçlarımız ile birlikte her türlü petek temizliği, petek bakımı, kombi bakımı, radyatör temizliği, klima montajı,  bakımı ve arıza türü problemlerinizi de giremekteyiz.

Altınova klima servisi profesyonel ve güvenilir kadrosu ile Altınova Semti ve çevresine klima,kombi teknik servis hizmeti vermektedir.

klima servisi hizmeti veren www.enyetkiliservis.com firmamız klima teknik servisi konusunda tecrübeli ekip ve profesyonel kadrosuyla Altınova semti ve mahallelerine , klima montajı, petek temizliği, petek bakımı, klima bakımı, kombi bakımı, klima tamiri, radyatör temizliği, klima periyodik bakım servisi hizmeti vermektedir. klima servislerinde haftanın her günü teknik servis hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Klima Montajı Hizmetimiz Hakkında

Klima’nızın montajına başlamadan önce klimanın kurulacağı ortamın için btu’sunun verimli olup olmadığının keşfi yapılır. Keşif tamamlandıktan sonra şartlar elverişli ise klimanızın montajına başlanır. Öncelikle klimanın iç ünitesini duvara sabitlenmesini sağlayan askı sacı diye adlandırılan parçayı tüketicinin dilediği duvarın uygun yerine montaj yaparız.

"<yoastmark

Bize Ulaşın

Altınova klima servisi konusunda deneyimli ve egitimli kadrosu ile kombi ve klimanıza özel teknik servis hizmeti vermektedir. Yalova genelindede olup, gezici servis kadromuz ile haftanın her günü kesintisiz hizmet vermekteyiz.  hızlı ve güvenilir servis hizmeti verebilmek adına tüm semtlere hizmet vermektedir.

www.enyetkiliservis.com hizmetlerinden yararlanmak için 0530 403 91 79 no’lu telefon numarasından arayıp servis talep kaydınızı açtırabilirsiniz. Size en yakın olan bayimizin servis aracımızı hemen yönlendirmekteyiz. Size ulaşan uzman teknikerlerimiz markası her ne olursa olsun klimanızın problemine ve durumuna göre, yerinde tamir işlemi gerçekleştiriliyor. Eğer klimanızın herhangi bir parçasının değiştirilmesi gerekiyorsa veya yerinde tamir edilmsi mümkün değilse montaj merkezimize getirilir. Klimanızın tamir işlemi gerçekleştikten sonra gereken tüm testleri yapılacak olup adresinizde montajı yapılıp size teslim edilir.

İlginizi Çekebilecek Diğer Hizmet Yerlerimiz Ve Hizmetlerimiz ;

Arıza / Düşünce Paylaş

WhatsAppdan Ulaşın