Register Now

Login

Lost Password

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Login

Register Now

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.Morbi adipiscing gravdio, sit amet suscipit risus ultrices eu.Fusce viverra neque at purus laoreet consequa.Vivamus vulputate posuere nisl quis consequat.

Subaşı Klima Servisi

Subaşı Klima Servisi

Subaşı klima servisi sizlere bölgemizde Çınarcık, Çiftlikköy, Esenköy, Altınova, Armutlu, Subaşı, başta olmak üzere Yalova genelinde hizmet vermekteyiz.
Klima Bakımı, klima montajı, klima servis hizmetleri ile siz seçkin müşterilerimize kaliteli bir hizmet sunmaktayız.Subaşı klima servisi olarak hizmet vermekte olduğumuz Klima markaları; Demirdöküm, Ariston, Airwell, Altus, York, Arçelik, Airfel, Beko, Siemens, Lg, Bosch, Fujitsu, Daikin, Mitsubishi, Vestel
Profesyonel Kadromuz ile haftanın, her günü Subaşı ve tüm Yalova geneline sürekli Klima bakımı, montajı, arıza servisi olarak kesintisiz hizmet vermekteyiz. Yalova Klima Servisi olarak Yapılan tüm hizmetler ve değişen parçalar www.enyetkiliservis.com ayrıcalığıyla orijinal ve eşsizdir.

Subaşı Klima Servisi Montaj Hizmeti

Klima servisi bölgelerimiz; 7/24 hizmet sağlamaktadır.

Firmamız Yalova ili tüm ilçe ve semtlere uzman ekibi ile yerinde bakım, onarım ve montaj hizmetleri vermektedir. Subaşı, Esenköy, Altınova, Armutlu, Termal, Çınarcık ve Çiftlikköy.

Klima takma – sökme firmamız tarafından gerçekleştirilen klima demontaj ve montaj hizmeti firmamız tarafından garantilidir..

www.enyetkiliservis.com teknik servis hizmeti veriyorken kesinlikle spesifik marka ve model gözetmeksizin marka ve modeli ne olursa olsun tüm klima türlerine ve ürünlerine teknik servis hizmeti vermektedir.

Klima Bakımı Klima sisteminizin sorunsuz çalışmasının bir yolu varsa oda periyodik bakımlarının zamanında yapılmasından geçiyor.

Her türlü arıza,problem ve hasar durumunda 0530 403 91 79 Klima servisi hattı’nı arayarak durumunuzu bildirip yardım ekibimizden 7/24 destek almanız mümkündür.

 

subaşı kombi servisi

subaşı kombi servisi

Subaşı Klima Servisi İletişim

Bizlere 0530 403 91 79 no’lu telefon numarasıyla yada sitemizin iletişim kısmından ulaşan müşterilerimize Yalova’da hangi ilçe ya da mahallede olursa olsunlar bizlere istedikleri her vakitte ulaşabilirler. İl genelinde her türlü petek temizliği, petek bakımı, kombi bakımı, radyatör temizliği gibi bir çok eksta hizmetlerimizde mevcuttur. Üstelik birden fazla servis aracımızla sizleri fazla bekletmeden hızlı ve güvenilir bir hizmet sağlamaktayız. Servis talebi açmak oldukça basittir. Gereken tek şey yaşadığınız semti,bölgeyi belirtmek ve yaşadığınız sorun veya bakım istiyorsanız bakım ile ilgili küçük bir bilgilendirme yapmanızdır. Son olarak telefon operatörümüze adres bilgilerinizin tamamını verdiğiniz andan itibaren sizlere profesyonel hizmet vermeye başlayacağız.

 

 

Arıza / Düşünce Paylaş

WhatsAppdan Ulaşın