Register Now

Login

Lost Password

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Login

Register Now

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.Morbi adipiscing gravdio, sit amet suscipit risus ultrices eu.Fusce viverra neque at purus laoreet consequa.Vivamus vulputate posuere nisl quis consequat.

Bandırma Baymak Kombi Servisi

Uzmanlar, kombilere yılda en az bir kez bakım yapılmasını önermektedir. Bakım hem kombinizin size oldukça fazla maliyete neden olacak arızalarını önlemek hem de özellikle kış aylarında tasarruf yapmanızı sağlamaktadır. Bandırma Baymak Servisi hizmet ağımız ile kombilerinize düzenli bakım yaptırabilirsiniz.

Kombi Bakımını Garantiye Alın

Tescilli Bandırma Baymak Kombi Servisi hizmetimiz ile sunduğumuz çalışmalarımız garanti kapsamındadır. Kombi servisimizi hem bakım hem de arıza onarım işlemleri için tercih edebilirsiniz.

Kombi Bakımı İşlemlerine Neler Dahil?

Kombilerin öncelikle iç üniteleri kontrol edilir ve titizlikle temizlenir. Elektrik aksamları ve baca kontrolden geçirilir. Genleşme tankı incelenir ve bar basınç seviyesi ayarlanır. Yapılan bu işlemler sayesinde doğalgaz faturalarınızdaki düşüşü siz de fark edeceksiniz. Balıkesir Baymak Kombi Servisi ile kombinize düzenli bakım yaptırabilirsiniz.

Profesyonel Ekipten Şaşmayın

Kombinizi tamir edecek ya da bakım yapacak ekibin uzmanlığının yeterli olması çok önemlidir. Hem maliyeti artırmak hem de zaman açısından tekrar tekrar uğraşmak istemiyorsanız Balıkesir Baymak Kombi Servisi hizmeti için talebinizi oluşturun. En kısa zamanda uzman kadromuz size geri dönüş sağlasın.

Arıza / Düşünce Paylaş

WhatsAppdan Ulaşın