Bandırma Daikin Servis 

Bandırma Daikin Servis  
%100 Müşteri Memnuniyeti

1 Yıl Parça Garantisi 
Değişimi servisimizce yapılan parçalar 1 yıl garantilidir. Herhangi bir arıza ücretsiz değişim yapılmaktadır.
Kalıcı Servis Çözümleri
Cihazınızın marka ve modelinde deneyimli teknisyenlerden kalıcı çözümler alırsınız.
Aynı Gün Servis Alın
Bandırma da aynı gün servis tamir hizmetleri almak için bizi arayın bir kaç dakikada adresinize ulaşalım.

Bandırma Daikin Servisi

Daikin marka cihazınızda arıza var ise Bandırma Daikin Servisi ekiplerimize 0541 897 69 15 telefon numarası ile ulaşın ve dakikalar içerisinde tamir ve bakım hizmetleri alın.

Arızalı tüm Daikin kombi ürünleriniz için deneyimli teknisyenlerden servis alın. Eski yeni tüm Daikin kombi cihazlarda tamir onarım

Kombi periyodik bakım servisimizden en uygun fiyatlarla hemen hizmet alabilirsiniz. Daha performanslı Baymak kombiler için.

Dürüst, Güvenilir ve Ekonomik Servis Çözümlerine mi ihtiyacınız var?

Cihazlarınız Aynı Yerden Sürekli Arıza Yapmasın!

Teknik servis firmasını seçerken mutlaka dikkat edin. Sık arızaların genel nedeni işçilik hatası olduğunu unutmayınız.

Huzurlu ve güvenli kullanımlar

Doğru İşçilik
Doğru İşçilik

Cihazlarınız sık arıza yapmasının nedeni hatalı işçiliklerdir. Yetkin uzman olmayan kişilere cihazlarınızı teslim etmeyiniz.

Ekonomik Servis Fiyatları
Ekonomik Servis Fiyatları

Cihazlarınızın tamir onarım ve bakım işleri için astronomik fiyatlar ödemeyin. Nitelikli işçiliği uygun fiyata alın

Servis Müşteri Görüşleri

Servis Bölgelerimiz
İhsaniye mah 725 sok no 44-A Mys Uzman Teknik Bandırma

Bandırma Daikin Servis talepleriniz için,

Bandırma Daikin Kombi Servisi, kombilerde meydana gelen sorunlara ve sıkıntılara çözüm bularak onarım yapmanın yanı sıra müşterilerine, kurulum, montaj ve bakım gibi hizmetlerde sunmaktadır.

Eğer ki kombinizden gaz kokusu geliyorsa temkinli davranmalısınızdır. Ortama bulunan alevleri ve ateşleri söndürmelisinizdir. Bütün kapıları açmalı, vanaları kapatmalısınızdır. Kombinizin böyle muhtemel bir durumla karşılaşmasını istemiyorsanız yıllık olarak bakımlarınızı yaptırmalısınızdır. Çünkü bakımlar sadece kombileri temizlemekle kalmamakta aynı zamanda da kombilerinizin herhangi bir sorunu ve arıza olup olmadığının da tetkikini sağlamaktadır.

Her zaman karşılaşılan pompa sıkışmaları problemleri için de servisimizi arayabilirsiniz. Tesisatınızın içinin kirlenmesi çakılların içerisinde kalmasıyla kombinizin pompası sıkışmaktadır. Bu kirlerin, tozların ve çakılların temizlenmesi gerekmektedir. Böylelikle sıkışmaları önleyebilirsiniz. Tesisatınıza su verdiğiniz taktirde radyatörlerinizden vakit geçmeksizin cihaz içinde kalan havanın boşaltılması gerekmektedir. Bu problem bu şekilde de önlenebilir. Bu tarz sorunların önlenebilmesi için Bandırma Daikin Kombi Servisimizi arayabilir ve tüm hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Eğer ki işlemler gerçekleştirilmiyorsa pompanızın bozuk olduğu anlaşıldıysa yeni pompa satın almanız yeterli olacaktır. Servisimiz aynı şekilde yedek parça temini de yapmaktadır. Servisimizin orijinal yedek parça temini gerçekleştirmektedir. Firmamız model ve marka farkı gözetmeden sizler için her türlü işlemi bir yıllık garanti ile güvenilir ve kaliteli bir şekilde tam vaktinde gerçekleştirmektedir. Devir daim pompanızın ve sirkülasyon pompasının sıkışması gibi durumların yanı sıra da her zaman monte işlemleri ve kurulum işlemleri için de firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Bandırma DAİKİN KOMBİ SERVİSİ GARANTİLİ!

Bandırma Daikin Kombi Servisi, 7/24 destek hattıyla hizmet vermektedir. Servis hizmetlerimizden faydalanmak ve orijinal kombi parçaları temin etmek istiyorsanız sertifikalı ve yeterlilik belgelerine sahip olan kurumumuza çağrı bırakmanız yeterlidir.

Firmamız COVID-19 nedeniyle de tedbirlerini hiçbir zaman elden bırakmadan firma personellerini bilgilendirmektedir.

Bandırma DAİKİN KOMBİ SERVİSİ İLETİŞİM ADRESLERİ

Bandırma Daikin Kombi Servisi’mizin 0850 888 75 86 telefon numaralarına çağrı bırakabilir ve destek hattımızla iletişime geçebilirsiniz. İnternet sitemizde www.enyetkiliservis.com’dur. Günün herhangi bir saati şikâyet ve istekleriniz için bizimle irtibata geçmeniz ve destek hattımıza ulaşmanız kolay ve mümkündür.

Bandırma Daikin Servisi | İlgili markaların özel servisi olarak hizmet vermekteyiz.
Web Tasarım & Seo | Enyetkiliservis.com © Tüm Hakları Saklıdır.

Servisi Arayın