Balıkesir, Edremit, Burhaniye, Altınoluk, Ayvalık..

Bandırma LG Servisi

Bandırma ve birçok bölgesinde LG markasına sahip olan tüm ürünlerde tamir, servis ve periyodik bakım hizmetleri sunmaktayız. Bandırma LG Servisi ile ilgili daha fazla detaylı bilgi almak istiyorsanız bizi   0545 323 91 79 numaralarımızdan arayabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz cihazınız ile ilgili gerekli tüm bilgileri sizlerden öğrenerek en hızlı şekilde teknik servis birimimizi yönlendirecektir. Cihazlarınızda yaşadığınız teknik ve mekanik dahil tüm aksam sorunlarında basit sorun veya büyük çaptaki her arıza bizi arayabilirsiniz. Bandırma LG Servisi ile ilgili sizlere sunacağımız tüm hizmetlerde orjinal yedek parçalar kullanılmaktadır. Bu parçalar ile birlikte LG markalı ürünlerinize garanti kapsamı sunmaktayız.

En Yetkili Servis firmamız, LG markasının yetkili servisi değildir. Özel servis olarak hizmet vermektedir. Bu yüzden garanti kapsamı içerisindeki ürünleriniz hakkında sizlere yardımcı olamamaktayız. Garanti kapsamı dışına çıkmış ürünleriniz için bizi arayabilirsiniz. Firmamız LG markası hakkında tüm detaylarıyla %100 müşteri memnuniyeti sunarak hizmet vermektedir. Aynı zamanda servis, bakım ve tamir konularında en uygun fiyat garantisi de sunmaktadır.

Bandırma LG Servisi

LG markası başta olmak üzere diğer markalarda da Balıkesir Beyaz eşya servisi olarak uzun yılladır hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Dayanıklı tüketim ürünleri, beyaz eşya servis işlerinden klima bakımı ve arıza onarıma kadar tüm LG cihazlarında firmamız tarafından verilen tüm eğitimleri tamamlamış ve yetenekli servis birimlerimiz bulunmaktadır. Sizleri mağdur etmeden amacımız kısa sürede ürününüzü tekrar kullanmanızdır. Balıkesir Klima Servisi için klima uzmanları sadece bu alanda hizmet verirken diğer ürün gruplarında  da ayrı personellerimiz sizlere hizmet vermektedir. Aşağıda yer alan tüm gruplarda LG Servisi desteğimiz hakkında 7 gün 24 saat müşteri temsilcilerimize ulaşabilirsiniz.

Balıkesir Servis
Balıkesir Servis

Teknik Servis Birimimizle Balıkesir tüm ilçelerinde sizlerleyiz. Balıkesir Klima Servisi, Balıkesir Beyaz eşya servisi hizmetlerinde bakım işlerinden onarım, arıza ve tamire, montajdan yer değiştirmeye kadar bir çok markada sizlere en iyi hizmeti en uygun fiyatlarla sağlıyoruz.

Related Posts
Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *

Call Now ButtonServisi Arayın