Register Now

Login

Lost Password

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Login

Register Now

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.Morbi adipiscing gravdio, sit amet suscipit risus ultrices eu.Fusce viverra neque at purus laoreet consequa.Vivamus vulputate posuere nisl quis consequat.

Çiftlikköy Beyaz Eşya Servisi

Çiftlikköy Beyaz Eşya Servisi

Beyaz eşya grupları evlerinizdeki yaşam kalitesini arttıran eşya gruplarıdır. Uzun süreli kullanımları ve ömürleri olduğu için ihtiyaç olarak da vazgeçilmezdir. Bu ürünlerin bakım ve onarımları çok önemlidir. Çiftlikköy Beyaz Eşya Servis ekibi olarak sizlere her türlü hizmeti sunmak için buradayız. Ekibimiz www.enyetkiliservis.com sizlere Yalova’da her ilçede beyaz eşya servisi sunmaktayız.

 

ÇİFTLİKKÖY BEYAZ EŞYA SERVİSİ

 

Donanım ve tecrübe sahibi olmayan kişiler tarafından yapılmış olan servis işlemleri çoğunlukla sıkıntı çıkarma ihtimali çok fazladır. Kısa sürelik sizlere çalışır şekilde görünse de bir zamandan sonra tekrar arıza vermeye devam edecektir. Bu yüzden cihazlarınızı kesinlikle uzman ellere bırakmanız gerekmektedir. Tüm yıl boyunca Yalova mecrasında çok kişiye servis hizmetinde bulunan şirketimiz konu hakkında çok fazla mağduriyete rastlamıştır.

Evlerinizdeki en çok kullanıma sahip olan beyaz eşyalarınızın onarım ve bakım işlemlerini hızlı şekilde yapmayı kendimize hedef olarak edinmiş bulunmaktayız. Ekibimiz uzmanlar tarafından oluşturulup, yeterli seviyeye gelmesi için eğitim görmüş olanlardan oluşmaktadır.

KISA ZAMAN İÇİNDE TEKRAR GETİRİYORUZ

Evinizde buzdolabı ve çamaşır makinesinin uzun süre onarımda kalması asla kabul edilmeyecek durumlardandır. Firmamız bu durumu iyi bildiğinden Çiftlikköy Beyaz Eşya Servisi çalışanlarımızın önceliği beyaz eşya gruplarında yer alan tüm cihazları yerinden bile kıpırdatmadan bütün işlemleri yapmaktadır.

Elektronik ve mekanik sorunu yoksa eğer yerinde yapılan bakım ve onarım hizmeti sunmaktayız. Eğer ki arıza çok büyük ise servise alıp merkezimizde hizmet vermeye devam etmekteyiz. enyetkiliservis.com hizmetinden yararlanmak için bizleri aramanız yeterli olacaktır. Bizleri aradığınızdan hemen sonra evlerinize veya iş yerlerinize gönderdiğimiz ekibimiz anında müdahale edecektir. Ekibimiz zaman kaybetmemek için müdahale edebilecek tecrübe ve donanıma sahiptirler. En olumsuz durumlarda bile ekibimiz tam donanımlı ve tecrübe sahibi uzmanlarla sizlere servis hizmeti vermeye devam etmekteyiz.

Çiftlikköy Beyaz Eşya Servisi

Çiftlikköy Beyaz Eşya Servisi

 

AYNI GÜN İÇİNDE SERVİS HİZMETİ

Çiftlikköy Beyaz Eşya Servis hizmeti almak isteyen herkes firmamıza 0530 403 91 79 numarasıyla ya da www.enyetkiliservis.com sitesinden bizlere ulaşabilirsiniz. Firmamızı arayan müşterilerimize Yalova’nın bütün ilçe ve semtlerinde istediği her zaman bizlere ulaşabilirler. Ekibimiz il genelinde birden çok servis aracıyla hizmet sunmaktadır. Aradığınız an sizlere en yakın olan servis aracını bizlere verdiğiniz adrese yönlendirmekteyiz. Servis talebi açmak için tek yapmanız gereken arızası olan cihazın markasını ve yaşadığınız arıza hakkına kısa bir bilgilendirme yapmanız yeterli olacaktır. Bizlere açık adresi verdiğiniz durumunda ekibimiz bir ve iki saat aralığında hizmet vermek için yanınızda olacaktır

Arıza / Düşünce Paylaş

WhatsAppdan Ulaşın