Register Now

Login

Lost Password

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Login

Register Now

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.Morbi adipiscing gravdio, sit amet suscipit risus ultrices eu.Fusce viverra neque at purus laoreet consequa.Vivamus vulputate posuere nisl quis consequat.

Çiftlikköy Regal Servisi

Çiftlikköy Regal Servisi

Çiftlikköy Regal Servisi, alanında uzman personellerle karşınıza çıkmakta ve Çiftlikköy Regal Servisi olarak, insanların klima ihtiyaçlarını karşılıyor. Çiftlikköy Regal Servisi, sizlerin evine konuk oluyor ve cihazlarınızın garanti kapsamında olduğunu da hatırlatıyor. Çiftlikköy Regal Servisi bulaşık makineleri, buzdolapları, çamaşır makineleri, derin dondurucu, fırın ve klima gibi ürünleri sizlerle buluşturuyor. İrtibatta her saatte sizlerin yanındayız.

 

ÇİFTLİKKÖY REGAL SERVİSİ

Çiftlikköy Regal Servis olarak bizler, sizlerle buluşturduğumuz tüm ürünlerin bilgileri hakkında bilgi sahibidir. Cihazlarınız için yapılacak işlemleri ve dokunuşları özenle seçerek yapan firmamız, eşyalarınızı kıymetli, işinde uzman ve profesyonel çalışanlarımıza emanet ediyor.
Konu dahilinde deneyimli, değerli ve uzman ekibimiz, motivasyon ve müşteri ayrımı yapmamaktadır. Altını çizerek söylediğimiz gibi ekibimiz tecrübeli ve uzman bir ekiptir. Sahaya adım attığında sizler için ter dökmektedir.
Yedi gün yirmi dört sahada sizler için kalan ekibimiz, yaptığı uzman dokunuşlarına harika nüanslar ekleyerek cihazlarınızın bakımını ve onarımlarını en iyi şekilde yapmaktadır.

Unutmayın, değerli müşterilerimiz, hatırlatmamız da fayda vardır; cihazlarınız uzman, müşterilerini hiçbir zaman kayırmayan, işinde zirve ve deneyimli bir çalışan bir ekibin elinden geçmektedir. Hiçbir şüphenizin kalmaması hususu bizim için katbekat önemli bir konudur olmakla birlikte artan teknolojik ihtiyaçlar, insanın kendini mutlu etmesi için çok ama çok önemli bir konudur. Dikkat çektiğimiz bu konunun iyi yanıysa biz işlemlerini yaptığımızda ve sizlerin, parlayan çehrenizin güldüğünü gördüğümüzde memnun olmaktayız.

Bunun çok önemli bir nokta olduğu söylemekten çekinmemekte ve çok önemli bir çizgi olduğunu belirtmekten çekinmiyoruz.

Çalışma aşkımızı zirvenin top noktasına çıkaran ve bizi alevlendiren kibriti sizler çakıyorsunuz ve değerli müşterilerimiz ki alıcılarımız da dahildir bu kavrama, biz, sizler için yedi, yirmi dört hizmet sunmaktayken içiniz muhteşem bir şekilde rahat olmalıdır.

Çiftlikköy Regal Servisi’nin garanti kapsamında olan tüm cihazlarınızın günü ve saati fark etmeksizin talep formunu oluştururuz ve sahada olan ekiplerimizle ayağınıza kadar gelirken yaptığı bu şeyden gocunmaz, sizleri mutlu görüp daha mutlu ve iyi çalışabiliriz.

Sektör de öncü olan servisimiz, sizlerin gün içerisinde her saatte, her vakitte, her anda, her yerde hizmetinde olmaktan mutludur.

 

ÇİFTLİKKÖY REGAL İLETİŞİM HATTIMIZ!

Değerli kullanıcılarımızın ve siz, değerli alıcılarımızın, sorunlarla karşılaşması durumunda Çiftlikköy Regal Servisiyle iletişime geçmesi için gerekli olan numarayı paylaşalım, numara: 0530 403 91 79 – 0580 380 26 96 iken kolayca ulaşabileceğiniz bir diğer adresimizse www.enyetkiliservis.com web sitesi olmakla beraber bize sorununuzu bildirmeniz ve sorun hakkında küçücük de olsa bilgi vermeniz durumunda etkileşimde bulunduğumuz deneyimli personel ekibimiz sizler için yollara adım atacak ve işin peşine düşecektir.

Arıza / Düşünce Paylaş

WhatsAppdan Ulaşın