Register Now

Login

Lost Password

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Login

Register Now

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.Morbi adipiscing gravdio, sit amet suscipit risus ultrices eu.Fusce viverra neque at purus laoreet consequa.Vivamus vulputate posuere nisl quis consequat.

Çınarcık Beyaz Eşya Servisi

Çınarcık Beyaz Eşya Servisi

enyetkiliservis.com hizmetimiz çeşitli sebeplerden ötürü cihazlarınızda oluşan arıza, bakıma ihtiyaç duyulan zamanlarda destek sağlamaktadır. Şirketimiz Çınarcık Beyaz Eşya Servisi sizlere Yalova’da her ilçeye beyaz eşya servisi sağlamaktadır.

ÇINARCIK BEYAZ EŞYA SERVİSİ

Evlerimizin en yardımcı eşyalarıdır beyaz eşya grupları. Daha fazla dayanıklı tüketim malları oldukları için bu ürünler uzun ömürlü cihazlardır.

Bu işte uzman olmayan kişiler tarafından yapılan bakım ve onarım işlemlerinde sorun çıkma ihtimali oldukça yüksektir. Belki anlık çalışır vaziyette olsa da belirli bir süre içinde tekrar arıza görülmektedir. Bu nedenli cihazlarınızı mutlaka bu işin uzmanı, cihaz markalarında tecrübe ve deneyim sahibi uzmanlara baktırmalısınız. Tüm sene boyunca Yalova genelinde yüzlerce servis hizmeti sağlamaktayız.

Yaşam alanlarınızın en değerli ürün gruplarından olan ve onarım işlerinin hızlı şekilde yapılıp, kullanılır halde teslim edilmesi gerekmektedir. Uzmanlarımız gerekli deneyime sahip ve sürekli hizmet için eğitimden geçmişlerdir.

Çınarcık Beyaz Eşya Servisi

EN KISA SÜREDE TEKRAR KULLANIM

Bir evde çamaşır makinesinin bir süre tamirde beklemesi pek de kabul görmeyen bir durumdur. Buzdolabı ise neredeyse bir gün tahammül edilecek bir durum değildir. Bunun bilincini bilen ekibimiz öncelikle ilk hedefi beyaz eşya eşyalarında, tüm ürünleri servise taşımadan, yerinden oynatmadan gerekli işlemleri yapmaktadır.

Çok hasarlı ve ciddi mekanik sorunu yoksa ise yerinde servis hizmeti vermekteyiz. Lakin büyük arıza problemlerinde ise servise alıp merkezimizde hizmet vermekteyiz. Bizlere ulaşmanız dahilinde hemen sizlere yönlendirdiğimiz ekiplerimizde adreste müdahale edebilecek yeterliliğe sahiptirler. Yanlarında ekipman ve yedek parça bulundurulmaktadır. Bu konu başarı oranımız oldukça yüksektir. En olumsuz durumlara karşı bile tam donanımımızla ve uzman teknisyenlerimizle sizlere hizmet vermeye devam edeceğiz.

 

Çınarcık beyaz eşya servisi hemde aynı gün !

Bizleri 0530 403 91 79 numarasıyla arayan müşterilerimiz Yalova’da hangi ilçe veya semtte olurlarsa olsunlar bizlere dilediği vakit ulaşır ve il genelinde birden çok mobil servis aracımızla verdiğimiz hizmetimizden yararlanabilirler. Servis talebi açmak için tek gereken sorun yaşadığınız cihazın markası ve yaşadığınız arıza ile ilgili bize kısa bilgilendirme yapmanızdır. Son olarak telefondaki operatörümüze tam adresinizi vermeniz durumunda yaklaşık 1-2 saat aralığında çınarcık beyaz eşya servisi hizmetinizde olacaktır.

Arıza / Düşünce Paylaş

WhatsAppdan Ulaşın