Register Now

Login

Lost Password

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Login

Register Now

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.Morbi adipiscing gravdio, sit amet suscipit risus ultrices eu.Fusce viverra neque at purus laoreet consequa.Vivamus vulputate posuere nisl quis consequat.

Yalova Baymak Kombi Servisi

Yalova Baymak Kombi Servisi

Yalova Baymak Kombi Servisi, petek temizliği ve kombi bakım paketi sunmaktadır. Isınmanızın garantisi olduğu ve kombilerinizin sizlere daha uzun yıllar konfor sağladığı bir bakım hizmeti vermekteyiz. Bu konforun da uzun yıllar boyunca kombinizin alındığı ilk günkü gibi sürmesi için tüm doğalgazla çalışan ısıtma cihazlarınızın belirli bir periyotla bakımının yaptırıldığını bilmelisinizdir. Bu durum tüketicilere emniyet, tasarruf ve sonsuz sayıda konfor sağlamaktadır. Cihaz bakımı, onarımı ve kurulumu gibi işlemleri yapan Yalova Baymak Kombi Servisi, kullanıcı haklarınızı koruyarak ve gözetebilerek hizmet vermektedir.

Isınmanızın garantisi kesinlikle olmakta olan kombilerinizin sizlere uzun yıllar konfor sağlaması için bakım yaptırmanızı önermekteyizdir. Isıtma cihazlarınızın tüm bakımlarını doğru kriterlerde sağlayabilecek özel eğitimli ve ihtisaslı teknisyenlerimiz ve uzmanlarımız sizler için sahada yerini almaktadır. Servis teknikerlerimiz ve elemanlarımız, kombinizin tüm fonksiyonlarını özel ölçüm aletleri ile tetkik etmektedirler. Bu tetkikler ve değerlendirmeler sonucunda da kombinizde meydana gelmiş olan yıpranmaların tespiti sağlanmaktadır. Bu tespit ile birlikte cihazını için gerekli düzenlemeler ve ayarlar sorunsuz bir biçimde yapılacaktır. Bu sayede de kullanıcımızın cihazı çalışma fonksiyonlarını tamamlamış olacaktır. Ayrıca bu işlemlerin de garanti altına aldığını da teyit edelim. Ayrıca herhangi bir onarımda ve bakımda da servis elemanlarımızın %100 orijinal yedek parça kullandığını ve cihazının çalışma fonksiyonlarına uygun bir işlem süreci gerçekleştirdiğini de görebilir ve gözlemleyebilirsiniz.

YALOVA BAYMAK KOMBİ SERVİSİ GÜVENİLİR

Yalova Baymak Kombi Servisi, kullanıcı odaklı çalışmaktadır. Servisimizden aldığınız hizmetlerin garanti adı altında yer aldığını unutmayınız. Bir yıllık garanti vermekteyizdir. Özgür ısıtma cihazınızın periyodik bakımlarını gerçekleştirmek için servisimize ulaşabilirsiniz. 7/24 açık iletişim ağımızdan her zaman faydalanabilirsiniz. Yalova Baymak Kombi Servisimiz, içinde barındırdığı uzman personelleri pandemi ile alakalı olarak bilinçlendirmiştir. Gönlünüz ferah olsun.

YALOVA BAYMAK KOMBİ SERVİSİ İLETİŞİM ADRESLERİ

Değer verdiğimiz sizlerin, bizleri araması için Yalova Baymak Kombi Servisi’mizin kullandığı iletişim hattımız; 0530 403 91 79 – 0535 665 52 67’dir. Çeşitli olarak bir diğer iletişim kurabileceğiniz bir diğer çağrı ağımız ise www.enyetkiliservis.com web sitesi de olarak da internet üzerinde bulunmaktadır.

Arıza / Düşünce Paylaş

WhatsAppdan Ulaşın