Register Now

Login

Lost Password

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Login

Register Now

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.Morbi adipiscing gravdio, sit amet suscipit risus ultrices eu.Fusce viverra neque at purus laoreet consequa.Vivamus vulputate posuere nisl quis consequat.

Yalova Daikin Kombi Servisi

Yalova Daikin Kombi Servisi

Yalova Daikin Kombi Servisi, kombilerde meydana gelen sorunlara ve sıkıntılara çözüm bularak onarım yapmanın yanı sıra müşterilerine, kurulum, montaj ve bakım gibi hizmetlerde sunmaktadır.

Eğer ki kombinizden gaz kokusu geliyorsa temkinli davranmalısınızdır. Ortama bulunan alevleri ve ateşleri söndürmelisinizdir. Bütün kapıları açmalı, vanaları kapatmalısınızdır. Kombinizin böyle muhtemel bir durumla karşılaşmasını istemiyorsanız yıllık olarak bakımlarınızı yaptırmalısınızdır. Çünkü bakımlar sadece kombileri temizlemekle kalmamakta aynı zamanda da kombilerinizin herhangi bir sorunu ve arıza olup olmadığının da tetkikini sağlamaktadır.

Her zaman karşılaşılan pompa sıkışmaları problemleri için de servisimizi arayabilirsiniz. Tesisatınızın içinin kirlenmesi çakılların içerisinde kalmasıyla kombinizin pompası sıkışmaktadır. Bu kirlerin, tozların ve çakılların temizlenmesi gerekmektedir. Böylelikle sıkışmaları önleyebilirsiniz. Tesisatınıza su verdiğiniz taktirde radyatörlerinizden vakit geçmeksizin cihaz içinde kalan havanın boşaltılması gerekmektedir. Bu problem bu şekilde de önlenebilir. Bu tarz sorunların önlenebilmesi için Yalova Daikin Kombi Servisimizi arayabilir ve tüm hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Eğer ki işlemler gerçekleştirilmiyorsa pompanızın bozuk olduğu anlaşıldıysa yeni pompa satın almanız yeterli olacaktır. Servisimiz aynı şekilde yedek parça temini de yapmaktadır. Servisimizin orijinal yedek parça temini gerçekleştirmektedir. Firmamız model ve marka farkı gözetmeden sizler için her türlü işlemi bir yıllık garanti ile güvenilir ve kaliteli bir şekilde tam vaktinde gerçekleştirmektedir. Devir daim pompanızın ve sirkülasyon pompasının sıkışması gibi durumların yanı sıra da her zaman monte işlemleri ve kurulum işlemleri için de firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

YALOVA DAİKİN KOMBİ SERVİSİ GARANTİLİ!

Yalova Daikin Kombi Servisi, 7/24 destek hattıyla hizmet vermektedir. Servis hizmetlerimizden faydalanmak ve orijinal kombi parçaları temin etmek istiyorsanız sertifikalı ve yeterlilik belgelerine sahip olan kurumumuza çağrı bırakmanız yeterlidir.

Firmamız COVID-19 nedeniyle de tedbirlerini hiçbir zaman elden bırakmadan firma personellerini bilgilendirmektedir.

YALOVA DAİKİN KOMBİ SERVİSİ İLETİŞİM ADRESLERİ

Yalova Daikin Kombi Servisi’mizin 0530 403 91 79 – 0535 665 52 67 telefon numaralarına çağrı bırakabilir ve destek hattımızla iletişime geçebilirsiniz. İnternet sitemizde www.enyetkiliservis.com’dur. Günün herhangi bir saati şikâyet ve istekleriniz için bizimle irtibata geçmeniz ve destek hattımıza ulaşmanız kolay ve mümkündür.

Arıza / Düşünce Paylaş

WhatsAppdan Ulaşın