Yalova Daikin Servis 

Daikin Servisi  
%100 Müşteri Memnuniyeti

1 Yıl Parça Garantisi 
Değişimi servisimizce yapılan parçalar 1 yıl garantilidir. Herhangi bir arıza ücretsiz değişim yapılmaktadır.
Kalıcı Servis Çözümleri
Cihazınızın marka ve modelinde deneyimli teknisyenlerden kalıcı çözümler alırsınız.
Aynı Gün Servis Alın
Altınova, Armutlu, Çınarcık, Çiftlikköy, Yalova Merkez ve Armutlu ilçelerinde her gün servisimiz vardır.

Yalova Daikin Servisi

Arızalı Daikin cihazlarınız için aynı gün Yalova Daikin Servisi ekibimiz tarafından hizmet almak için 0501 045 10 17 telefon numarası ile bizlere hemen ulaşın.

Arızalı tüm Daikin kombi ürünleriniz için deneyimli teknisyenlerden servis alın. Eski yeni tüm Daikin kombi cihazlarda tamir onarım

Kombi periyodik bakım servisimizden en uygun fiyatlarla hemen hizmet alabilirsiniz. Daha performanslı Baymak kombiler için.

Dürüst, Güvenilir ve Ekonomik Servis Çözümlerine mi ihtiyacınız var?

Cihazlarınız Aynı Yerden Sürekli Arıza Yapmasın!

Teknik servis firmasını seçerken mutlaka dikkat edin. Sık arızaların genel nedeni işçilik hatası olduğunu unutmayınız.

Huzurlu ve güvenli kullanımlar

Doğru İşçilik
Doğru İşçilik

Cihazlarınız sık arıza yapmasının nedeni hatalı işçiliklerdir. Yetkin uzman olmayan kişilere cihazlarınızı teslim etmeyiniz.

Ekonomik Servis Fiyatları
Ekonomik Servis Fiyatları

Cihazlarınızın tamir onarım ve bakım işleri için astronomik fiyatlar ödemeyin. Nitelikli işçiliği uygun fiyata alın

Servis Müşteri Görüşleri

Servis Bölgelerimiz
Yalova Altınova, Armutlu, Çınarcık, Çiftlikköy, Yalova Merkez ve Armutlu ilçelerinde her gün servisimiz vardır.

Daikin Servis talepleriniz için,

Yalova Daikin Kombi Servisi, kombilerde meydana gelen sorunlara ve sıkıntılara çözüm bularak onarım yapmanın yanı sıra müşterilerine, kurulum, montaj ve bakım gibi hizmetlerde sunmaktadır. Eğer ki kombinizden gaz kokusu geliyorsa temkinli davranmalısınızdır. Ortama bulunan alevleri ve ateşleri söndürmelisinizdir. Bütün kapıları açmalı, vanaları kapatmalısınızdır. Kombinizin böyle muhtemel bir durumla karşılaşmasını istemiyorsanız yıllık olarak bakımlarınızı yaptırmalısınızdır. Çünkü bakımlar sadece kombileri temizlemekle kalmamakta aynı zamanda da kombilerinizin herhangi bir sorunu ve arıza olup olmadığının da tetkikini sağlamaktadır. Her zaman karşılaşılan pompa sıkışmaları problemleri için de servisimizi arayabilirsiniz. Tesisatınızın içinin kirlenmesi çakılların içerisinde kalmasıyla kombinizin pompası sıkışmaktadır. Bu kirlerin, tozların ve çakılların temizlenmesi gerekmektedir. Böylelikle sıkışmaları önleyebilirsiniz. Tesisatınıza su verdiğiniz taktirde radyatörlerinizden vakit geçmeksizin cihaz içinde kalan havanın boşaltılması gerekmektedir. Bu problem bu şekilde de önlenebilir. Bu tarz sorunların önlenebilmesi için Yalova Daikin Kombi Servisimizi arayabilir ve tüm hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Eğer ki işlemler gerçekleştirilmiyorsa pompanızın bozuk olduğu anlaşıldıysa yeni pompa satın almanız yeterli olacaktır. Servisimiz aynı şekilde yedek parça temini de yapmaktadır. Servisimizin orijinal yedek parça temini gerçekleştirmektedir. Firmamız model ve marka farkı gözetmeden sizler için her türlü işlemi bir yıllık garanti ile güvenilir ve kaliteli bir şekilde tam vaktinde gerçekleştirmektedir. Devir daim pompanızın ve sirkülasyon pompasının sıkışması gibi durumların yanı sıra da her zaman monte işlemleri ve kurulum işlemleri için de firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

YALOVA DAİKİN KOMBİ SERVİSİ GARANTİLİ!

Yalova Daikin Kombi Servisi, 7/24 destek hattıyla hizmet vermektedir. Servis hizmetlerimizden faydalanmak ve orijinal kombi parçaları temin etmek istiyorsanız sertifikalı ve yeterlilik belgelerine sahip olan kurumumuza çağrı bırakmanız yeterlidir. Firmamız COVID-19 nedeniyle de tedbirlerini hiçbir zaman elden bırakmadan firma personellerini bilgilendirmektedir.

YALOVA DAİKİN KOMBİ SERVİSİ İLETİŞİM ADRESLERİ

Yalova Daikin Kombi Servisi’mizin 0530 403 91 79 – 0535 665 52 67 telefon numaralarına çağrı bırakabilir ve destek hattımızla iletişime geçebilirsiniz. İnternet sitemizde www.enyetkiliservis.com’dur. Günün herhangi bir saati şikâyet ve istekleriniz için bizimle irtibata geçmeniz ve destek hattımıza ulaşmanız kolay ve mümkündür.

İlgili markaların özel servisi olarak hizmet vermekteyiz.
Web Tasarım & Seo | Enyetkiliservis.com © Tüm Hakları Saklıdır.

Servisi Arayın