Yalova Ferroli  

Ferroli Servisi  
%100 Müşteri Memnuniyeti

1 Yıl Parça Garantisi 
Değişimi servisimizce yapılan parçalar 1 yıl garantilidir. Herhangi bir arıza ücretsiz değişim yapılmaktadır.
Kalıcı Servis Çözümleri
Cihazınızın marka ve modelinde deneyimli teknisyenlerden kalıcı çözümler alırsınız.
Aynı Gün Servis Alın
Altınova, Armutlu, Çınarcık, Çiftlikköy, Yalova Merkez ve Armutlu ilçelerinde her gün servisimiz vardır.

Arızalı tüm Ferroli beyaz eşya ürünleriniz için deneyimli teknisyenlerden servis alın. Eski yeni tüm Ferroli cihazlarda tamir onarım

Kullanmış olduğunuz Ferroli kombi modelinde tecrübeli teknisyenlerden servis hizmeti alın. Yalova tüm ilçelerinde kombi onarım ve bakım işleriniz yapılır.

Ferroli duvar tipi split klima modelleri, salon tipi klimalar ve diğer iklimlendirme ürünlerinde nitelikli servis hizmeti alın.

Yalova Ferroli klima bakımları için teknik birimlerimiz tecrübeli ve Ferroli markasında çalışma prensibini bilerek bakım sonrası %100 performans almanızı sağlar.

Dürüst, Güvenilir ve Ekonomik Servis Çözümlerine mi ihtiyacınız var?

Cihazlarınız Aynı Yerden Sürekli Arıza Yapmasın!

Ferroli teknik servis firmasını seçerken mutlaka dikkat edin. Sık arızaların genel nedeni işçilik hatası olduğunu unutmayınız.

Huzurlu ve güvenli kullanımlar

Doğru İşçilik
Doğru İşçilik

Cihazlarınız sık arıza yapmasının nedeni hatalı işçiliklerdir. Yetkin uzman olmayan kişilere cihazlarınızı teslim etmeyiniz.

Ekonomik Servis Fiyatları
Ekonomik Servis Fiyatları

Cihazlarınızın tamir onarım ve bakım işleri için astronomik fiyatlar ödemeyin. Nitelikli işçiliği uygun fiyata alın

Servis Müşteri Görüşleri

Servis Bölgelerimiz
Yalova Altınova, Armutlu, Çınarcık, Çiftlikköy, Yalova Merkez ve Armutlu ilçelerinde her gün servisimiz vardır.

Yalova Ferroli servis talepleriniz için,

Yalova Ferroli Kombi Servisi, kombi hizmet ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. Kombi seçiminde evlerinizin ısı kaybı hesaplanmalı ve bu ısı kaybına uygun ve makul olarak radyatörlerin yerleştirilmiş olması en ideal koşuldur. Isı kaybı evin izolasyonu, yönünüz, duvar malzemesinin yükseklik derecesi gibi kriterlere göre değişim sağladığını da bilmelisiniz. Yalova Ferroli Kombi Servisi, sizlere şunu açıklamak istemiştir: Gördüğünüz gibi kombinizi seçerken ne kadar dikkatli olduysanız bakım yaptırırken de o derece titiz bir şekilde bu işin takipçisi olmanız gerekmektedir. Kombinizin kullanım yerine uygun seçilmiş olması gereklidir, standartlara da uygun montaj aşamasından olması gereklidir. Kombinizin bakımlarının düzenli yapılması gereklidir. Çünkü kombinizin daha düzgün ve konforlu bir verim sağlaması için bu büyük bir şarttır. Aksi durumda kombiniz bir anda arızalanacak ve sizlerin günlerini bir çırpıda çöpe atacaktır. Firmamız düzenli bakımlar için müşterilerine randevu vermektedir. Yıl içinde bizden çağrı alabilerek bakım yaptırabilirsiniz.

YALOVA FERROLİ KOMBİ SERVİSİ

Yalova Ferroli Kombi Servisi, kombi bakımının yaptırılmasının önemini her zaman vurgulamaktadır. Isıtma sisteminiz üzerine yapılacak düzenli bakımlar, kombinizin ve tesisatınızın da ömrünü pek fazla bir biçimde uzatmaktadır. Isıtma cihazınızın bakımı yapılarak daha da verimli bir şekilde ve hatta daha sorunsuz bir şekilde çalışması sağlanacaktır. Bu sayede de verimli bir kombi ile daha güzel günler geçireceksiniz. Yalova Ferroli Kombi Servisimiz, personellerini, müşterilerinin daha steril bir hizmet alması için bilgilendirmektedir. Eğer doğalgaz ve elektrik geldiği halde kombiniz çalışmıyorsa, çalıştığı anda da ateşleme yapmıyorsa, çalıştıktan sonra ise arıza kodu göstergesi çıkıyorsa, çalışırken de cihaz su akıtmaya başlıyorsa, petekleriniz ısıtmıyor ve sıcak su geçişleri sağlanmıyorsa, su basıncınız sürekli düşüyorsa, çalışırken de ses çıkarıyorsa servisimizle iletişime geçebilirsiniz. Tamir ve tedavi işlemleriniz için irtibat hattımız sizler için 7/24 açıktır. Sağlıklı ve konforlu günler dileriz.

YALOVA FERROLİ KOMBİ SERVİSİ İLETİŞİM ADRESLERİ

Sayın müşterilerimiz için Yalova Ferroli Kombi Servisi’mizin kullandığı iletişim hattımız; 0530 403 91 79 – 0535 665 52 67’dir. Her zaman anında iletişim kurabileceğiniz bir diğer çağrı hattımızsa www.enyetkiliservis.com adlı web sitesi olarak internet üzerinde hizmet sağlamaktadır.

İlgili markaların özel servisi olarak hizmet vermekteyiz. Web Tasarım & Seo | Enyetkiliservis.com © Tüm Hakları Saklıdır.

Call Now ButtonServisi Arayın