Register Now

Login

Lost Password

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Login

Register Now

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.Morbi adipiscing gravdio, sit amet suscipit risus ultrices eu.Fusce viverra neque at purus laoreet consequa.Vivamus vulputate posuere nisl quis consequat.

Yalova Ferroli Kombi Servisi

Yalova Ferroli Kombi Servisi

Yalova Ferroli Kombi Servisi, kombi hizmet ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır.

Kombi seçiminde evlerinizin ısı kaybı hesaplanmalı ve bu ısı kaybına uygun ve makul olarak radyatörlerin yerleştirilmiş olması en ideal koşuldur. Isı kaybı evin izolasyonu, yönünüz, duvar malzemesinin yükseklik derecesi gibi kriterlere göre değişim sağladığını da bilmelisiniz. Yalova Ferroli Kombi Servisi, sizlere şunu açıklamak istemiştir: Gördüğünüz gibi kombinizi seçerken ne kadar dikkatli olduysanız bakım yaptırırken de o derece titiz bir şekilde bu işin takipçisi olmanız gerekmektedir.

Kombinizin kullanım yerine uygun seçilmiş olması gereklidir, standartlara da uygun montaj aşamasından olması gereklidir. Kombinizin bakımlarının düzenli yapılması gereklidir. Çünkü kombinizin daha düzgün ve konforlu bir verim sağlaması için bu büyük bir şarttır. Aksi durumda kombiniz bir anda arızalanacak ve sizlerin günlerini bir çırpıda çöpe atacaktır. Firmamız düzenli bakımlar için müşterilerine randevu vermektedir. Yıl içinde bizden çağrı alabilerek bakım yaptırabilirsiniz.

YALOVA FERROLİ KOMBİ SERVİSİ

Yalova Ferroli Kombi Servisi, kombi bakımının yaptırılmasının önemini her zaman vurgulamaktadır. Isıtma sisteminiz üzerine yapılacak düzenli bakımlar, kombinizin ve tesisatınızın da ömrünü pek fazla bir biçimde uzatmaktadır. Isıtma cihazınızın bakımı yapılarak daha da verimli bir şekilde ve hatta daha sorunsuz bir şekilde çalışması sağlanacaktır. Bu sayede de verimli bir kombi ile daha güzel günler geçireceksiniz.

Yalova Ferroli Kombi Servisimiz, personellerini, müşterilerinin daha steril bir hizmet alması için bilgilendirmektedir. Eğer doğalgaz ve elektrik geldiği halde kombiniz çalışmıyorsa, çalıştığı anda da ateşleme yapmıyorsa, çalıştıktan sonra ise arıza kodu göstergesi çıkıyorsa, çalışırken de cihaz su akıtmaya başlıyorsa, petekleriniz ısıtmıyor ve sıcak su geçişleri sağlanmıyorsa, su basıncınız sürekli düşüyorsa, çalışırken de ses çıkarıyorsa servisimizle iletişime geçebilirsiniz. Tamir ve tedavi işlemleriniz için irtibat hattımız sizler için 7/24 açıktır. Sağlıklı ve konforlu günler dileriz.

YALOVA FERROLİ KOMBİ SERVİSİ İLETİŞİM ADRESLERİ

Sayın müşterilerimiz için Yalova Ferroli Kombi Servisi’mizin kullandığı iletişim hattımız; 0530 403 91 79 – 0535 665 52 67’dir. Her zaman anında iletişim kurabileceğiniz bir diğer çağrı hattımızsa www.enyetkiliservis.com adlı web sitesi olarak internet üzerinde hizmet sağlamaktadır.

Arıza / Düşünce Paylaş

WhatsAppdan Ulaşın