Balıkesir, Edremit, Burhaniye, Altınoluk, Ayvalık..
Altınova Auer Kombi Servisi

Altınova Auer Kombi Servisi

Altınova Auer Kombi Servisi, ısıtma cihazlarının en gözdesi haline gelen kombilerinizin bakım ve onarımlarını üstlenmektedir. Servisimizin bakım esnasında cihazınıza yaptığı işlemlerden bahsedelim. Kombinize yaptığımız işlemler arasında, emniyet tetkiki, bacaları olan cihazların baca sensor fonksiyonu ve baca çekiş testleri, ön yanma ayarlarının kısmi güçleri ve tam güçleri altındaki gaz ayarlarının tetkiki, kombinize ait olmakta olan yanma ve brülör kontrolleri gibi hizmetler yer almaktadır.

Altınova Auer Kombi Servisimizin, bakım yaptırmayı tavsiye etmesinin sebeplerinden de bahsedelim. Eviniz ve ailenizin güvenliği açısından daha sağlıklı bir yol çizmiş olacaksınız. Yıllık bakımların düzenli yapılması çok mühimdir. Olası bir gaz ve elektrik kaçağının çıkmaması için özen gösterilmelidir. Kombinizin kullanım suyunun da kirlenmemesi için dikkatli olmak şarttır. Kombinizin soğuk kış günleri içinde evinizi ısıtması için ve bununla beraber sağlığınızın da olumsuz yönde etkilenmemesi için de yıllık kombi bakımlarınızı aksatmadan yaptırmalısınız.

ALTINOVA AUER KOMBİ SERVİSİ GARANTİLİ!

Altınova Auer Kombi Servisi, öncelikle kullanıcılarının sağlığına önem veren bir servistir. Servisimizin sağlığa olan düşkünlüğü büyük önem arz eder. Servisimiz yetkili bir servistir. Aksi bir durum içinde oluşabilecek arızaların da cihazınızın garanti kapsamı dışında olması sizi üzebilir fakat servisimizden alabileceğiniz hizmetler her zaman garanti kapsamı içinde değerlendirilmektedir. İletişim bilgilerimiz bir alt başlığımızda yer almaktadır.

Altınova Auer Kombi Servisimiz, personellerini, müşterilerinin daha steril bir hizmet alması için bilgilendirmektedir.

ALTINOVA AUER KOMBİ SERVİSİ İLETİŞİM ADRESLERİ İÇİN!

Değer verdiğimiz sizlerin, bizleri araması için Altınova Auer Kombi Servisi’mizin kullandığı iletişim hattımız; 0530 403 91 79 – 0535 665 52 67’dir. Çeşitli olarak bir diğer iletişim kurabileceğiniz bir diğer çağrı ağımız ise www.enyetkiliservis.com web sitesi de olarak da internet üzerinde bulunmaktadır.

Altınova Hizmet Bölgelerimiz;

⦁ Altınova Merkez Mahallesi Auer Kombi Servisi
⦁ Cumhuriyet Mahallesi Auer Kombi Servisi
⦁ Hürriyet Mahallesi Auer Kombi Servisi
⦁ Denizgören Mahallesi Auer Kombi Servisi
⦁ Altınkent Mahallesi Auer Kombi Servisi
⦁ Şehitlik Mahallesi Auer Kombi Servisi
⦁ Fatih Mahallesi Auer Kombi Servisi
⦁ Hersek Mahallesi Auer Kombi Servisi

 

Balıkesir Servis
Balıkesir Servis

Teknik Servis Birimimizle Balıkesir tüm ilçelerinde sizlerleyiz. Balıkesir Klima Servisi, Balıkesir Beyaz eşya servisi hizmetlerinde bakım işlerinden onarım, arıza ve tamire, montajdan yer değiştirmeye kadar bir çok markada sizlere en iyi hizmeti en uygun fiyatlarla sağlıyoruz.

Related Posts
Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *

Call Now ButtonServisi Arayın