Register Now

Login

Lost Password

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Login

Register Now

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.Morbi adipiscing gravdio, sit amet suscipit risus ultrices eu.Fusce viverra neque at purus laoreet consequa.Vivamus vulputate posuere nisl quis consequat.

Ayvalık Vestel Klima Servisi

Vestel marka klimalarınızın bakımı, montajı, parça değişimleri ve arıza tamirlerinde Ayvalık Vestel Klima Servisi kapınızda.

Montajın Önemi

Klimalar montajını konunun uzmanlarına yaptırmalısınız. Konumu sayesinde klimanız, az elektrik harcayarak en etkin şekilde faydalanmanızı sağlayacaktır. Klimanızın montajını Ayvalık Vestel Klima Servisi ekiplerimize bırakabilirsiniz. Konusunda uzman, Vestel marka klimalar hakkında bilgi sahibi ekibimiz Vestel klimanızın montajı gerçekleştirebilir.

Yedek Parça

Olası arıza durumlarında Ayvalık Vestel Klima Servisi ağımız çok hızlı şekilde talebinize geri dönüş yaparak arıza onarım ekiplerini yönlendirecektir. Parça değişimlerinde size hiç bekletmemek adına yedek parça stoğumuz özenli tutulmaktadır. Değişen her yedek parça belirli süreler içerisinde garantimiz altındadır.

Vestel Klimalarda Müşteri Memnuniyeti

Ayvalık Vestel Klima Servisi hizmetlerimizde önceliğimiz, müşteri memnuniyeti maksimum derecede sağlamak, size en hızlı şekilde geri dönüş yapmak ve istediğiniz her türlü bilgiyi ulaştırmak. Montajını ve bakımını yaptırdığınız Vestel klimalarınızın periyodik bakımlarını takip ederek size hatırlatmaktayız. Böylelikle nadir de olsa görülebilecek Vestel klima arızalarının da önüne geçebilmekteyiz.

Arıza / Düşünce Paylaş

WhatsAppdan Ulaşın