Register Now

Login

Lost Password

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Login

Register Now

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.Morbi adipiscing gravdio, sit amet suscipit risus ultrices eu.Fusce viverra neque at purus laoreet consequa.Vivamus vulputate posuere nisl quis consequat.

Çiftlikköy Kombi Servisi

Çiftlikköy Kombi Servisi

Çiftlikköy kombi servisi Çiftlikköy Yalova da ve tüm ilçelerde petek temizliği, kombi bakımı, petek bakımı, kombi tamiri, radyatör temizliği ve kombi arıza servisi hizmetleri sunmaktadır. Deneyimli uzman kadrosu ile tüm markaların bakımını, onarımını, teknik servis ve orijinal parça değişimi hizmeti sunmaktayız.

Çiftlikköy kombi servisi servisi olarak çevre koşullarının harap eden  etkilerini en aza indirip kombinizin performansını maksimuma çıkartmak ve ekonomik kullanımını daimi kılmak için kombilerin dönemsel bakımı konusunda kayıtlı müşterilerine düzenli hizmet vermekteyiz. Ayrıca Çiftlikköy Kombi montaj hizmetlerimiz mevcuttur.  Çiftlikköy petek temizliği, petek bakımı, kombi bakımı, radyatör temizliği gibi konularda size yardımcı olabiliriz.

Kombinizin performansını arttırın

Düzenli olarak yapılan kombi bakımı ile kombinizin performansı ilk günkü gibi olması sağlanır doğal gaz faturalarının ve elektrik faturalarının kabarmasının önüne geçilir cihazın arızalanma riskini en aza indirecektir. Gaz kaçaklarının önüne geçilir su kaçaklarının oluşmasıyla ortalığın batması önlenir. Çiftlikköy kombi servisi firması olarak yaptığımız gözlemler sonucunda düzenli olarak yapılan bakımlar sonucunda kombinin ömrünün ortalama 4 ila 8 yıl arasında uzadığını görmekteyiz.

Kombi Tamirat İşlemleri

Kombileriniz bozulduğu zaman firmamızdan destek aldığınızda tamir işlemlerinde profesyonel, eğitim serviyesi yüksek ve güvenilir ekip arkadaşlarımız ile siz değerli müşterilerimize hizmet etmekteyiz. Çalışanlarımız her türlü bilgi,yetki ve deneyime sahip ekiplerden kurulmuştur. Kombi arızalarına ve problemlerine her türlü çözüm yolları sunan, profesyonel şekilde çalışan uzman ekip arkadaşlarımız kombilerde bulunan tüm hataların tamir işlemlerini en hızlı şekilde çözüme ulaştırıyorlar. Çiftlikköy kombi tamir işlemleri için www.enyetkiliservis.com’u tercih ederek kaliteli ve son model ekipmanlar ile sağlayacağımız tamirat işlemlerinden sizler de faydalanabilirsiniz. Deneyimli çalışma arkadaşlarımız kombi tamiratı konusunda oldukça profesyoneldir. Gerek görüldüğü takdirde de kombiler, teknik servis yerimize götürülerek daha ayrıntılı bir şekilde incelemelerden ve bir takım işlemlerden geçirilir.

 

Bize Ulaşın

Çiftlikköy kombi servisi destek ekibimize 0530 403 91 79 hatlı numara üzerinden ulaşarak yada sitemizin iletişim kısmından bizlere sorunlarınızı bildirebilirsiniz. Tekniker ekip arkadaşlarımız sorunlarını sizlere belirterek bir gün içerisinde cihazınızın onarımını ve bakımını gerçekleştirmektedir. Haftanın her günü hizmet veren ekibimiz 7/24 kesintisiz sizler ile ilgilenmektedir.

 

 

 

Arıza / Düşünce Paylaş

WhatsAppdan Ulaşın