Register Now

Login

Lost Password

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Login

Register Now

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.Morbi adipiscing gravdio, sit amet suscipit risus ultrices eu.Fusce viverra neque at purus laoreet consequa.Vivamus vulputate posuere nisl quis consequat.

Klima Bakım

Klima Bakım

Günümüz koşulların ve cihazlardaki hassasiyet nedeni ile Bakım gerekliliği üst seviyededir. Klima Bakım firması olarak olarak bir çok müşterimize bu konuda gerekli önerilerimizi yılladır yapmaktayız. Klima cihazlarında sık sık sorun yaşamamak isteyen ve daha uzun ömürlü kullanım hedefleyenler için bakım yaptırmak son derece önemlidir. Balıkesir de bilinçli tüketici ve klima sahipleri bu konuda gerekli özeni göstersende çoğunluk olarak periyodik klima bakımlarına gerekli özen gösterilmemektedir. Cihazlarınızdan yaz kış üstün performans beklentiniz varsa sizlerde mutlaka belirli aralıklarla Klima Bakım için bizlere ulaşıp çok uygun şartlarla hizmet alabilirsiniz.

Klima Bakım

Klima Bakım için Neler yapılmaktadır?

En yetkili Servis ekiplerimizle Klima Bakım işlerinde profesyonel bir anlayış ile hizmet sağlanır. Burdaki amaç tamamen cihazınızı sezon içerisinde sorun yaşamadan ve alabileceğimiz maksimum seviyede performans ile kullanmanızı sağayacak çalışmalardır. Sizlere sağladığımız her bakım işleminde baştan sona tüm cihaz kontrol edilmektedir. Eğer bakım sırasında yıpranmış zarar görmüş ve aşınmış herhangi bir aksam veya parça bulunması durumunda sizlere bilgi verilmektedir. Aşağıda sizlere liste şeklinde bakımda yapılanlar yazışmış olsa da müşteri memnuniyeti adına her detay uzmanlarımızla gözden geçirilmektedir.

  • Klima cihazınızda gaz ve basınç kontrolleri komple yapılmaktadır.
  • Kompresör, Kablo Bağlantı ve Fan da tüm elektrik mekanizması ve beslemeler kontrol edilir.
  • Klima Cihazında fan pervane kısmı temizlenir,
  • Klima Cihazı Filtre temizliği kapsamlı olarak temizlenir ve kontrolü yapılır
  • Gaz kaçağı için tam detaylı kontrol yapılmaktadır,
  • Klimanız için dış yüzey temizleyici ekiplerimiz tarafından titiz bir şekilde yapılmaktadır

Klima Bakım Fiyataları Ne kadardır?

Enyetkiliservis.com sitemiz içerisinde klima servisi ve klima bakım hizmetleri için herhangi bir fiyat tarifesi yayınlanmamaktadır. Net fiyatları öğrenmek için hemen şimdi uzmanlarımıza telefon ile ulaşabilir cihaz bilgilerinizi paylaşabilir ve fiyatları öğrenebilirsiniz. Sizlere Balıkesir il genelinde en ciddi ve kaliteli Klima Bakımı hizmetini sunan firmamızdan güvenle hizmet alımı yapabilirsiniz. Sizlere en ekonomik ve herkesin bütçesine kolaylıkla uyacak olan Klima Bakım Fiyatları sunmaktayız.

 

Arıza / Düşünce Paylaş

WhatsAppdan Ulaşın